Zdzisław Dubnicki

50,787694919,11704970343608213
lekdom@op.pl

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
11 opinii

Kompetentny,miły i bardzo rzeczowy bada bardzo delikatnie. Uratował mnie i dziecko w czasie komplikacji w trakcie porodu druga ciążę prowadził bezbłędnie i odpowiednio rozwiązał. Drugi poród w szpitalu wspominam naprawdę super. Jest to lekarz który w razie problemów chroni za wszelką cenę i matkę i dziecko! Pan doktor jest po prostu człowiekiem a dopiero później lekarzem.

Bardzo uczciwy, odpowiedzialny, kompetentny, miły i uprzejmy.

Polecam tego lekarza każdej kobiecie, jest wspaniałym specjalistą i człowiekiem, ma doskonałe podejście do pacjentki, jest uprzejmy i miły. Bardzo gorąco polecam

Zdecydowanie polecam Pana doktora, przede wszystim bardzo miło podchodzi do pacjentki, zawsze jak coś się dzieje, znajduje czas od razu. Do tego kompetentny i rzeczowy. Jak postawił mi diagnozę, to aby to zweryfikować udałam się jeszcze do doktora Sikory i Schillera. Diagnoza się potwierdział, a doktora Dubnickiego zdecydowanie mogę najlepiej ocenić z w/w.

Polecam goraco. Kompetentny lekarz, bardzo mily. Byl gdy rodzilam coreczke. 10000% zaufania. Polecam.

Jeśli o mnie chodzi to uważam zarówno doktora jak i jego kompetencje,zachowanie i przebieg wizyty na wysokim poziomie.Ja chodziłam do niego z trzema ciążami w tym z jedną zagrożoną i szczerze mówiąc,gdyby nie jego wsparcie to mogło by się skończyć o wiele gorzej.Polecam i wiem,że lekarza nie zmienię na innego.

Bardzo miły lekarz wszystko tłumaczy dokładnie, delikatny potczas badania zawsze odpowiada na zadane pytania.

Jak czytam poprzednie opinie, to się zastanawiam, czy o tego samego lekarza chodzi. Bardzo uprzejmy, kompetentny, badanie zupełnie bezbolesne, mimo poporodowych szwów, które podczas badania miałam. Odpowiedział na każde moje pytanie, uspokoił mnie, z gabinetu wyszłam zachwycona, bo to, moim zdaniem, jeden z lepszych lekarzy, u jakiego w życiu byłam.

jest nie uprzejmy jak ma dobry chumor zle odnosi sieę do pacjętek

Miły sympatyczny rzeczowy polecam wizyta przebiega bardzo spokojnie odczuwa sie że lekarz jest dla mnie a nie ja dla niego niw wykonuje swojej pracy "bo mui naprawde polecam

Tak naprawdę to mam mętlik po opiniach w tym rankingu. W pierwszej ciąży zachował się ok. Teraz chodzę z drugą ciążą i nie narzekam, ale chętnie poznam opinie innych Pań, która chodziły do tego lekarza. Wychodzi na to,że nawet te znane nazwiska mają złe opinie więc w końcu który z lekarzy w Częstochowie jest godny zaufania.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny