dr n. med. Zdzisław Grzelakowski

Kardiolog

Cudowny lekarz,bardzo dobry fachowiec,ludzki. LEKARZ z powołania. Rzadko można spotkać takiego lekarza i człowieka.

Spotkałem się z bardzo miłą i profesjonalną obsługą lekarską.

Spotkałem się z bardzo miłą i profesjonalną obsługą lekarską.

Doprowadził mnie do depresji, dużej utraty masy ciała oraz przeładowania lekami, nie interesując się innym chorobami poza sercem i urojoną nadwagą...

Nie tylko dla orłów. Profesjonalny kardiolog i nie tylko. Duże doświadczenie i wiedza nie ukrywana przed pacjentem. Świetnie prowadzi "sercowe" dolegliwości mojej żony ale i moje. Również gastryczne. Gorąco Polecamy !!!

Lekarz wyjątkowo uprzejmy ,dociekliwy,dąży do udzielenia wszelkiej pomocy w pełnym zakresie zgłaszanych dolegliwości,jednym słowem lekarz na medal.

Zadziwiające jak specjalista takiego formatu potrafi pochylić się nad pacjentem i wytłumaczyć każdy krok działania, zasady postępowania, doradzić i uspokoić, nawet w najcięższych chwilach. Niejednokrotnie dosłownie w środku nocy. Jeżeli nie działa pozytywna motywacja do leczenia potrafi odpowiednio wstrząsnąć opornym pacjentem. Tylko dzięki niemu mój tata jeszcze żyje. Polecam Pana Profesora Grzelakowskiego każdemu komu drogie jest zdrowie najbliższych i własne. Stella Furka