lekarz Zdzisława Wachowiak

Miła ale kompletnie bez kompetencji. Przy zdrowej ciąży może i można ją polecić. Miałam wielowodzie i wagę dziecka ponad 4.5 kg o czym kompletnie nie miałam pojęcia dopóki nie stawiłam się w szpitalu bo było już po terminie. Mało brakowało a Synka by z nami nie było.pani doktor twierdzi że wszystko ok.nie polecam.

Najlepsza Pani ginekolog jaką spotkałam do tej pory :) polecam naprawdę :) Jest niezastąpiona!! Odpowie na każde zadane pytanie i odpowie ze starannością. Zawsze odbiera telefon jeśli jest coś nie tak można do niej zadzwonić a ona na pewno doradzi. Nie znam lepszej.

Mało konkretna, nie wyjaśnia w sposób dokładny danego wyniku cytologii... Miła, ale nie ma dośćwystarczającej wiedzy.Mało delikatna...

Całą ciążę chodziłam do Pani Zdzisławy. Jestem zadowolona, że wybrałam właśnie nią na lekarza prowadzącego. Mój partner też był zadowolony.

Świetny lekarz. Można było zapytać ją o wszystko, delikatna, cudowna kobieta, która nie lekceważy młodych przyszłych mam. W następnej ciąży na pewno się na nią zdecyduję. Jest nieoceniona! Polecam.

Byłam jej pacjentką dopóki nie okazało się, że nie pracuje jako ginekolog. Zaczęłam krwawić na początku ciąży i do niej zadzwoniłam. Powiedziała, że ma dyżur w szpitalu i mam przyjechać. Szukałam jej przez godzinę no i znalazłam, tylko że na Intensywnej Terapii. Mam żal i straciłam całkowicie zaufanie, ponieważ jak pytałam to cały czas mówiła, że pracuje w szpitalu i spotkamy się przy porodzie.

Bardzo dobra ginekolog, uprzejma, delikatna. Dba o pacjentkę, dzięki Pani doktor teraz jestem w ciąży, po długich staraniach i wszystko jest ok. Naprawdę polecam !

polecam, nigdy z tak uprzejmym lekarzem sie nie spotkalam

polecam, nigdy z tak uprzejmym lekarzem sie nie spotkalam

BARDZO DOBRA LEKARKA!PROWADZI MOJĄ DRUGĄ CIĄŻĘ UWAŻAM ŻE JEST GODNA POLECENIA!

BARDZO DOBRA LEKARKA!PROWADZI MOJĄ DRUGĄ CIĄŻĘ UWAŻAM ŻE JEST GODNA POLECENIA!

Jestem obecnie w ciąży, którą prowadzi Pani Zdzisława. Wybór lekarza dokonałam dzięki mamie, bardzo ją zachwalała, polecała. Przekonałam się o tym wszystkim już po pierwszej wizycie. Polecam.