lekarz Zenon Zienkowicz

Nie wiem skad takie opinie o doktorze, ale mi przepisał gdy byłam w ciąży tabletki na padaczkę. Takze w tym wieku powinien iść na emeryturę, a nie leczyć.

Profesjonalny i kompetentny lekarz, ma b.dobre podejście do pacjenta i poświęca mu dużo czasu, potrafi tłumaczyć chorobę i sposób jej leczenia, bardzo miły i uprzejmy. Godny polecenia.

Jestem pacjentką doktora od 45 lat :) Nigdy nie zamieniłabym tego lekarza na innego .Może dlatego ,że spełnia wszystkie moje oczekiwania ,jakie stawiam lekarzowi .Czuję się bezpieczna .Był przy narodzinach mojego dziecka i mam nadzieję ,że będzie również przy narodzinach wnucząt :)

dobry lekarz ,kompleksowo podchodzi do problemu pacjentki ,wzbudza zaufanie ,pomimo wieku posiada kompetencje jako lekarz ginekolog,u doktora jestem pacjentkom od osiemnastu lat ,wiem ze zawsze mi dobrze doradzi ,i dobierze leczenie ,polecam pana doktora .wizyta prywatna z usg ,cytologia.

Bardzo profesjonalny Pan doktor bardzo miły, pomogł mi.

Bardzo profesjonalny Pan doktor bardzo miły, pomogł mi.

Bardzo fajny lekarz. Czujesz się jakbyś była jego najważniejszą pacjentką.Idzie się do niego na luzie