lekarz Zgymunt Walankiewicz

2,5
2,7
2,7
2,5

Arogancki, nic nie wyjaśni, słowa "kolonoskopia" używał w formie straszaka. Takie badanie już miałam i to nic strasznego, ale ten lekarz używał go ewidentnie, żeby wzbudzić nim moje negatywne emocje. 45min opóźnienia, do pacjentki przede mną podniesionym głosem: "chce się Pani w ogóle leczyć?". Do mnie tak samo, więc to chyba standardowy tekst, zaraz obok "Pani mnie w ogóle słucha?", które usłyszałam gdy odważyłam się o cokolwiek zapytać. Po wizycie poczułam się zestresowana i zdenerwowana. Nigdy do niego nie wrócę. Nie chciał wystawić zaświadczenia o chorobie przewlekłej, którą zdiagnozowano u mnie w szpitalu. Po leki wysłał mnie do lekarza rodzinnego, bo stwierdził, że na podstawie wypisu ze szpitala lek. rodzinny też może wystawić receptę. Ostatecznie otrzymałam TYLKO skierowanie na USG i badanie krwi. Takie coś to przecież wystawi mi lek. rodzinny, bo i tak muszę do niego iść po receptę i skierowanie do INNEGO gastroenterologa. PORAŻKA! Zmarnowane 2,5 mc oczekiwania. Szkoda, że nie czytałam opinii wcześniej. Nie wiedziałam, że tacy lekarze jeszcze istnieją w tych czasach.

Lekarz totalnie zacofany, dziadek z zamknięta głową bez empatii. Niestety przestał się już rozwijać w swoim zawodzie i zatrzymał się w miejscu, przez to nie potrafi pomagać leczyć nowych schorzeń, nowoczesnymi sposobami. Bardzo odradzam.

Lekarz godny NIE polecenia! Traktuje pacjenta jak zło konieczne, będący przy tym arogancki i bezczelny. Nie dziwny jest fakt, że do Pana Walankiewicza są najkrótsze terminy - ci co się poznali na pełnym ignorancji zachowaniu szukali innego lekarza, nawet kosztem dłuższego oczekiwania na wizytę. Jeszcze raz szczerze odradzam!

Pan dr Walankiewicz jest bardzo dobrym lekarzem. Miły, uprzejmy lekarz, wszystko dokładnie tłumaczy i najważniejsze pomaga. Rzadko można trafić na tak dobrego lekarza. Polecam gorąco Pana doktora.

byłam 4 raz i za kazdym razem był niegrzeczny to mu sie nie podoboło gdzie robiłam badania nic mi nie powiedział o mojej chorobie tylko recepta i tyle ostatnio bolał mnie brzuch to nic nie powiedział tylko ta sama recepta więc musiałm iść prywatnie do innego specjalistyktury zajoł się fachowo i na dodatek wszystko wytłumaczył i czuje sie lepiej

Trzy x TAK. !!! Pierwszy lekarz który kompleksowo zajął się moim stanem zdrowia. Nie zbywa tylko jeżeli brak widocznej poprawy lub jest poprawa znikoma- zleca dokładne badania. Póki co, jestem baaardzo zadowolona. To była moja trzecia wizyta. Na fundusz. Jedyny "minus" - trzeba trochę swoje odstać, dużo pacjentów ale sprawnie przyjmuje.

Trzy x TAK. !!!
Pierwszy lekarz który kompleksowo zajął się moim stanem zdrowia.