lekarz Ziemowit Jaraczewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

1,5
1,5
1,4

Będąc u lekarza Zimowita Jaraczewskiego ortopedy odrazu mnie wyleczył mimo niesprawnej kończyny, z bólem żle złożonej po wypadku (jest krzywa). Nadmieniam, że inni lekarze ortopedzi byłam prywatnie i na NFZ twierdzą, że mając tak ciężkie złamanie z przemieszczeniem muszę mieć cały czas rehabilitację specjalistyczną i potrwa to pół roku, a nawet dłużej. Nadal chodzę na rehabilitacje (skierowanie przez innego lekarza ortopedę). Dlatego jestem bardzo zawiedziona wręcz zrospaczona, a póniej się dziwić, że tylu ludzi jest niepełnosprawnych skoro śię tak leczy. Dlatego też nie polecam tego ortopedy do leczenia jeżeli potrzebujecie ...

Nadal chodzę na rehabilitacje (skierowanie przez innego lekarza ortopedę). Dlatego jestem bardzo zawiedziona wręcz zrospaczona, a póniej się dziwić, że tylu ludzi jest niepełnosprawnych skoro śię tak leczy. Dlatego też nie polecam tego ortopedy do leczenia jeżeli potrzebujecie naprawdę dobrego ortopedy celem leczenia to szukajcie innego.

Czas poświęcony około 5 minut ocena schorzenia bez wyjaśnień i branie leków przepisanych przez internistę, bez dalszego skierownaia skąd się wziął ból nie polecam

Niesamowity lekarz ale u mnie weterynarz ma więcej czasu i pokory dla pacjenta i stawia trafne diagnozy niż ten ortopeda niesamowite że na takich lekarzy idą nasze podatki

podatki

Masakra- unikaj z daleka .wpedzi w kłopoty jesli coś jest poważnego .Bo jesli drobna sprawa to wiadomo nie leczy ,ale samo sie wyleczy z czasem np. rehabilitacjami ,masciami ,a inne poważne sprawy poglębią sie przez nie leczenie . wprowadza w błąd wydając opinie ,ze na wszystko jest czas i następna wizyta.

Lekarz zamiast zlecić mi szczegółowe badania to przepisał voltaren i powiedział, że nie wie czy pomoże…Liczyłam na większą pomoc, voltaren to ja mogłam sobie kupić bez wizyty u ortopedy. Po tej maści i tak ból kręgosłupa nie mija… porażka

Porażka totalna. Lekarz niekompetentny który stwierdził że mam stłuczone kolano a przyszłam z poderwany więzadłem i skręconym kolanem stwierdzonym przez innego ortopedę który zrobił mi USG i kompleksowe badanie gdyby nie chodziło mi o skierowanie z NFZ na rezonans który jest bardzo drogi w życiu bym nie poszła. Wizyta trwała może góra 5 min a czekałam na lekarza ponad godzine mimo że byłam zapisana na konkretną godz poprostu szok i niedowierzanie. Ja się pytam po co płacić składki skoro żadnej pomocy nie można uzyskać.

Nie polecam lekarza 3 minuty byłam w gabinecie i stwierdził że nic mi nie jest zero pomocy że mogę chodzić do pracy nie miły strasznie lekarz bezczelny

Beznadziejny! Nawet nie dał się wypowiedzieć na temat dolegliwości, on już i tak miał rozpoznanie - nie pytał, nie dotykał, zdjęć nie oglądał. Voltaren przepisał i skwitował ,, i tak nie wiem czy pomoże". DRAMAT NIE LEKARZ, stracony czas na oczekiwanie na wizytę i stracone skierowanie. Omijać dalekim łukiem!

Lekarz chyba bije rekord Guinessa. Czas przeznaczony na udzielenie porady poniżej 5 minut. W ciągu godziny oczekiwania na wątpliwą poradę przyjął 12 pacjentów. NIE POLECAM.

Lekarz ortopeda który nie potrafi leczyć i jedynie co potrafi zrobić to zalecenie leczenia u innego lekarze, na to wychodzi że ten człowiek nie ma jakiegokolwiek pojęcia o leczeniu i nie wiem jakim cudem ten człowiek jest ortopeda, a leki jakie przepisał na zanik chrząstki to voltaren tragedia....