Zofia Gumula

Miechów
50,35691620,0300630 41 383 40 85

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.95
13 opinii

Hej :) Mam pytanie : ile kosztuje wizyta u pani Gumuli?? ??I jaka jest cena aparatu stałego?? ?????

Bardzo tania i miła dr. Kompetentna i zna się na rzeczy.

Korzystałam z usług dr Gumuli wiele lat temu,będąc jeszcze nastolatką. Wizyty ustalała na np 22.00,(+ oczywiście poślizg czasowy), trafiłm do niej z niewielkim przebarwieniem jedynki, skończyło się długotrwałym leczeniem kanałowym( odnerwiając mi zęba pani dr oglądała film w telewizorze na poczekalni- przez otwarte drzwi ). Kilka lat później okazało się, że moja "wyleczona kanałowo" jedynka nie ma wypełnionego kanału!Czytając te opinie dochodzę do wniosku,żei tak miałam szczęście bo pani dr nie usunęła mi jej od razu :)

na szczęście przygodę z panią dr. skończyłem na 1 wizycie, mogę powiedzieć że bardziej od choroby pacjenta pani dr zainteresowana była szukaniem pracy dla swojego syna, ponadto nie przedstawiła żadnego planu leczenia, mogę spróbować na całe szczęście wybrałem inną prawdziwą panią dr. ortodontkę

Przyszedłem do Pani doktor w wieku 12 lat z mało widoczną wadą zęby górne stykały się z dolnymi i nie miałem dwóch 2 czego nie było widać bo szparkę miałem tylko między jedynkami, zostały wyrwane nie wiadomo po co mi dwie 4 przez co z ruchomym aparatem który miałem powstały mi szpary między wszystkimi zębami, miałem tylko odtworzyć miejsce na brakujące dwójki które chciałem sobie wprawić. Ta Pani zniszczyła mi tylko mój uśmiech i nie polecam jej nikomu!!!!!!!! Po rocznym leczeniu u niej udałem się do dobrej ortodontki która niestety musiała się wiele natrudzić żeby w półtora roku naprawić to co ona zepsuła ale teraz przynajmniej mam piękny uśmiech :)

Pani Doktor mimo że faktycznie jest tanim lekarzem o dużej wiedzy nie poświęca pacjentowi należytego czasu. moje wizyty u pani doktor trwały od 7- max 15 minut. za każdym razem pacjenci, którzy byli za mną byli ważniejsi. moja wizyta opierała się tylko na zmianie gumek. co kosztowało od 30- 40 zł. po zdjęciu aparatu zęby nie zostały wyczyszczone z kleju ponieważ na korytarzu już czekali ludzie i cóż nie było na to czasu. dokumentacja nie jest prowadzona hmmmm a w zasadzie jest w kalendarzu... mimo tego jestem w dużej mierze zadowolony z efektu jaki uzyskała pani doktor.

odradzam stanowczo! u Pani doktor może znajduje się dużo dyplomów potwierdzających umiejętności ale zachowanie/ stosunek do pacjenta jest okropne nie polecam odradzam

Bardzo miło wspominam wizyty u Pani Doktor, jest bardzo dobrym specjalistą i dobrze doradziła mi leczenie zarówno pod względem medycznym jak i finansowym (co było dla mnie ważne, nie oszukuje z cenami, zapłaciłem tyle ile miałem zapłacić). Jest również wymagającym lekarzem, zarówno wobec siebie jak i pacjentów (motywuje do regularności). Generalnie to bardzo polecam, naprawdę za małe pieniądze można mieć piękny uśmiech, i Pani Doktor również "nie gryzie".

Super lekarz, miałam straszne zęby aż było mi wstyd a teraz mam piękny uśmiech:) Dobry specjalista wie co robi i niedrogi. Gorąco polecam:)

Nie jestem w stanie powiedzieć nic miłego o tej pani doktor. Kompletnie nie zna się na leczeniu aparatem ruchomym. Leczyła mnie przez ponad 4 lata i efekt był delikatnie mówiąc niezadowalający. Zmieniłam ortodontę i dowiedziałam się że niepotrzebnie miałam usuwane zęby. Pozostały mi szpary między zębami, których nie ma jak pozamykać. Pani doktor za każdym razem mówiła co innego a robiła zupełnie co innego. Bardzo się na niej zawiodłam i mam ogromny żal. Wspomnę jeszcze o mojej dokumentacji, o którą poprosiłam żeby pokazać mojemu nowemu lekarzowi, oczywiście pani doktor nie dała mi jej bo nie mogła znaleźć. Szkoda słów. Zastanówcie się sto razy zanim zdecydujecie się na tę panią doktor. Cena to nie wszystko. Moje wizyty były prywatne a mimo wszystko czekałam w parogodzinnej kolejce.

Pani Doktor jest bardzo miła, sympatyczna.Nie ma problemu z ustalaniem terminu.Ceny są bardzo zadowalające. Ogólnie wszystko mi sie podoba i jestem zadowolona, polecam Panią Doktor.:)

dogadany morzna ustalic termin wedlug swojego kalendarzyka poprostu super ortodontka

Hmm... powiem tam. Nie polecam. Gdyz owa lekarka powiedziala mi ze z moim zgryzem juz sie nie da nic zrobic -- podobno wada genetyczna. :/ Gdy udalam sie do innej lekarki zostal mi zalozony aparat staly i teraz mam piekne proste zeby. Zdecydowanie odradzam pania doktor Gumule.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny