2,6
2,6
2,4

Dotychczas jestem bardzo zadowolona z leczenia. Nie rozumiem niezadowolenia niektórych osób. Pani bardzo miła i uprzejma. Oczywiście jeśli sami podejdziemy z pozytywnymi emocjami do gabinetu. Uprzejmość działa w dwie strony.

Hmm, bardzo nie polecam pani doktor. Leczyłam się u niej ponad 4lata, większość wizyt polegała na ściągnięciu i założeniu nowych gumek( więcej pieniędzy wydałam na te wizyty niż za aparat). Pani doktor nie ma w ogóle podejścia do dzieci, jest bardzo oschła i niedelikatna. Nie mówi nic o etapie leczenia co jest bardzo ważne, woli porozmawiać z panią która pomaga o różnych innych rzeczach. Pani dentysta do której jeżdżę od dawna sama przyznała że 4lata to zbyt za dużo, teraz muszę leczyć wszystkie zęby pod mikroskopem. Pani Doktor bardzo naciąga na pieniądze, jednym słowem NIE POLECAM .

Skończyłam leczenie zębów u Pani Doktor jakieś 3 lata temu. Chociaż trudno nazwać to leczeniem bo raczej była to jedynie ciągła zmiana gumek w aparacie. Pani Doktor nieuprzejma, wizyta trwa max 10 min (czas zmiany gumek). Po 3 latach od ściągnięcia aparatu moja Pani dentystka mówi ze trzeba założyć PONOWNIE aparat, ponieważ Pani Doktor która zakładała aparat nie zwróciła uwagi na fakt, iż trzeba usunąć 8 żeby leczenie miało sens. W innym wypadku, czyli tak jak to się stało u mnie po 3 latach mimo noszenia po ściągnięciu aparatu ortodontycznego, aparatu ruchomego zeby wróciły do stanu pierwotnego! Ponownie muszę zakładać aparat. Czyli koszty aparatu x 2! Stanowczo odradzam Panią Doktor.

Pani dr jest bardzo niemiła. Mrukowata. Bez żadnego podejścia do dzieci. Wydała się na syna bo nie zrozumiał polecenia "chwyć za gruczodoły" Beznadziejna obrażony na cały świat. Założyła aparat dziecku po niemal 2 latach jeżdżenia do niej mimo, że już na pierwszej wizycie stwierdziła że jest konieczny. Ze to niby NFZ wymaga takiego czekania. Będę kontynuować leczenie u kogoś innego. I tak długo znosilismy jej fochy

Pani Gumula nie jest zbyt higieniczna. Nie wymienia rękawiczek jednorazowych,myje je. Narzędzia nie zawsze są zdezynfekowane,ani myte. Są dni w których nie jest uprzejma.

Hej :) Mam pytanie : ile kosztuje wizyta u pani Gumuli?? ??I jaka jest cena aparatu stałego?? ?????

Bardzo tania i miła dr. Kompetentna i zna się na rzeczy.

Bardzo tania i miła dr. Kompetentna i zna się na rzeczy.

Korzystałam z usług dr Gumuli wiele lat temu,będąc jeszcze nastolatką. Wizyty ustalała na np 22.00,(+ oczywiście poślizg czasowy), trafiłm do niej z niewielkim przebarwieniem jedynki, skończyło się długotrwałym leczeniem kanałowym( odnerwiając mi zęba pani dr oglądała film w telewizorze na poczekalni- przez otwarte drzwi ). Kilka lat później okazało się, że moja "wyleczona kanałowo" jedynka nie ma wypełnionego kanału!Czytając te opinie dochodzę do wniosku,żei tak miałam szczęście bo pani dr nie usunęła mi jej od razu :)

na szczęście przygodę z panią dr. skończyłem na 1 wizycie, mogę powiedzieć że bardziej od choroby pacjenta pani dr zainteresowana była szukaniem pracy dla swojego syna, ponadto nie przedstawiła żadnego planu leczenia, mogę spróbować na całe szczęście wybrałem inną prawdziwą panią dr. ortodontkę

Przyszedłem do Pani doktor w wieku 12 lat z mało widoczną wadą zęby górne stykały się z dolnymi i nie miałem dwóch 2 czego nie było widać bo szparkę miałem tylko między jedynkami, zostały wyrwane nie wiadomo po co mi dwie 4 przez co z ruchomym aparatem który miałem powstały mi szpary między wszystkimi zębami, miałem tylko odtworzyć miejsce na brakujące dwójki które chciałem sobie wprawić. Ta Pani zniszczyła mi tylko mój uśmiech i nie polecam jej nikomu!!!!!!!! Po rocznym leczeniu u niej udałem się do dobrej ortodontki która niestety musiała się wiele natrudzić żeby w półtora roku naprawić to co ona zepsuła ale teraz przynajmniej mam piękny uśmiech :)