Zofia Janicka

Pani Janicka bardzo miła owszem, ale znam co najmniej kilka osób w tym mojego syna, którego prowadziła i doprowadziła do pogłębiania się wady wzroku. metody które stosuje u dzieci zostały wyśmiane w klinice w Katowicach i Chorzowie, a brak ich skuteczności potwierdzony w dalszym okresie. Syn rozpoczął leczenie u Pani Janickiej z wadą około -1 a zakończył z "denkami od słoika". Tekst " pani słucha" pozostanie na długo w mojej pamięci. Całe szczęście w porę zmieniłam lekarza i syn trafił w dobre ręce. Pani Janicka nie była zadowolona z tego, ze chcę jechać do specjalistów, wręcz mi to odradzała, "bo to normalne, że dziecku tak pogłębia się wada". Po zmianie lekarza wada zatrzymała się a potem nawet delikatnie cofnęła, po kilku latach syn mógł przejść operację wzroku i teraz może chodzić bez okularów. Pani doktor zna się na wyciąganiu ciała obcego z oka, może też na zapaleniu spojówek ale w prowadzeniu wad wzorku zdecydowanie nie polecam tego lekarza.

Bylismy u Pani doktor z 9 miesieczna coreczka. Zostalismy przyjeci bez kolejki, Pani doktor bardzo miła, super podejście do dziecka. Przepisała kropelki które w przeciagu dwóch dni pomogły (wczesniej bylismy u pediatry i dostalismy krople ktore nic nie pomogly). My polecamy :)

Super lekarz! Pomogła mi wyjść z poważnego schorzenia, były dni, gdy musiałam być codziennie u pani doktor. Przemiła, zawsze szukająca najlepszej opcji leczenia, brak mi słów pochwał, by wyrazić pani doktor swoją wdzięczność. Polecam!!!

Zdecydowanie polecam z czystym sercem. Pani doktor leczy mnie już od bardzo dawna i nie raz pomagała w kryzysowych sytuacjach mojej rodzinie. Zawsze bardzo miła i uprzejma.

Bardzo miła i uprzejma pani doktor, ze świetnym podejściem do pacjenta (w tym przypadku 4 letniej dziewczynki), kompetentna i w pełni zasługująca na miano świetnego lekarza okulisty.