lekarz Zofia Jasińska

Endokrynolog, Pediatra

Kobieta chyba zapomniała o wszystkich kompetencjach, które kiedyś (prawdopodobnie) miała. Najważniejsza papierologia. Człowiek stresuje się diagnozą, a szanowna pani nawet nie raczy zbadać czy zapytać o objawy. Dla dobra wszystkich przyszłych pacjentów- proszę zrezygnować z tej pracy...

Przyjecie na Sorze- diagnoza, a raczej stwierdzenie "nic Ci nie jest" w drzwiach, zero badan czy chęci czego kolwiek więcej- pacjent z gorączką ponad 40 stopni. "Idz do domu i nie przesadzaj". Pomijając już chamstwo "pani doktor", bo przecież jakim prawem mnie budzą. Polecam omijać szerokim łukiem.

Omijać szerokim łukiem. Odnoszę wrażenie że ta osoba kiedyś tam w zamierzchłych czasach skończyła medycynę z jakims niewiadomym skutkiem, a od tamtej pory narasta w niej frustracja i przelewa ją na pacjentów. Diagnoza zupełnie nietrafiona, osoba skrajnie nieuprzejma. Kto płaci za usługi takiego lekarza ?? Przecież instytucja finansująca powinna weryfikować cokolwiek, a nie płacić w ciemno za skrajnie niski poziom usługi "medycznej".

Pani Jasińska Zofia powinna poważnie rozważyć złożenie prawa wykonywania zawodu w izbie lekarskiej. Podejście do pacjenta zwłaszcza dziecka na koszmarnym poziomie, zapalenie płuc wyczytała z oczu dziecka w 2 sek. i odesłała do szpitala w którym po dokładnych badaniach i szukaniu wszystkich stanów zapalnych które ona zobaczyła od progu, stwierdzono (prawidłowo) że nic dziecku poważnego nie dolega. Lekarze w szpitalu wojewódzkim widząc nazwisko Jasińska na skierowaniu od razu z politowaniem kiwali głowami. Zapewne wyrwana ze snu na dyżurze nocnym miała nas za instruzów, natomiast w szpitalu pełen profesjonalizm, miłe, kompleksowe ...

Zapewne wyrwana ze snu na dyżurze nocnym miała nas za instruzów, natomiast w szpitalu pełen profesjonalizm, miłe, kompleksowe i rzetelne podejście.

dobry lekarz stosuje antybiotyki w razie konieczności, ludzkie podejście do pacjenta bardzo bezpośrednia.

Godna polecenia miła pełna zaufania ostatnia deska ratunku trafne diagnozy przepisuje leki dobre A tym samym nie drogie

od pewnego czasu leczylam się u swojej rodzinnej która to ciągle wymyślala jakie to nowe leki...itd natrafiła na p dr Jasińska całkiem przypadkiem. Moje dolegliwości ustąpiły . dziekuje. Polecam

oszustka POLICJA POWINNA ZAJAC SIE PANIA!leczenie za pomocą palek.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry lekarz!! Leczyła 13 lat temu mojego ojca z nowotworu złośliwego- ziarniaka z przerzutami z jelit do wątroby i płuc, gdzie w szpitalu po diagnozie dawano mu 2 tygodnie życia i zalecono uregulowanie spraw majątkowych! Po leczeniu Pani Doktor ojciec wyzdrowiał!Stopniowo wycofywały się wszystkie guzy, aż do całkowitego zniknięcia, a ojciec zdrowiał w oczach. Lekarka onkolog, która go prowadziła równorzędnie widząc jego kolejne wyniki rozkładała ręce i otwierała buzię ze zdziwienia bo ten rodzaj nowotworu jaki mój ojciec miał zdiagnozowany, ponoć nigdy się nie zatrzymywał, a co dopiero mówić o całkowitej remisji jak to przyszło pani doktor onkolog zapisać w karcie pacjenta, wiem że ten przypadek opisywała gdzieś jako "wyjątek"!Niestety kontrola choroby po pół roku, a dokładnie rtg płuc wykonane 5 razy w ciągu 10 min. okazała się być zgubne dla mojego ojca, mimo iż wówczas zdjęcia nie ujawniły żadnych zmian ale po powrocie do domu z tych badań ojciec napuchł i pojawiła się na tułowiu wysypka i tak choroba powróciła dzięki RTG!!!-5-krotnym napromieniowaniu! Od tamtej pory minęło 11 lat, w tym czasie wiele razy korzystałam z usług pani doktor i bardzo jestem jej wdzięczna za trafne diagnozy i wyleczenia! Od 3 lat jestem matką i choć mieszkam 100 km od Sędziszowa to zawsze jak tylko cokolwiek się dzieje synkowi to na sygnale pędzimy właśnie do Niej. Jest naprawdę świetnym lekarzem i po tak długiej "znajomości" bo prawie 15 lat ,z czystym sumieniem polecam ją moim znajomym którym również pomogła-można by książkę napisać o tych przypadkach które ja znam, których żaden lekarz wcześniej nie był w stanie wyleczyć ba a nawet dobrze zdiagnozować:-). Nie wiem czy zwrócił ktoś na to uwagę, ale Pani Doktor to lekarz który traktuje człowieka jako całość, a nie dzieli go na poszczególne organy, to lekarz który zajmuje się szukaniem przyczyny choroby, a nie tylko leczeniem objawów! Dla mnie i mojej rodziny świetny lekarz, dobry człowiek i wspaniała kobieta!!

Super lekarz, polecam,dobrze dobiera leki, trafia idealnie

Super lekarz, polecam,dobrze dobiera leki, trafia idealnie