Pani Doktor ciepła, kompetentna, o dużym doświadczeniu. Bardzo mi pomogła. Polecam tym, którzy potrzebują pomocy.

Leczenie u pani doktor było najgorszym wyborem jaki mogli dokonać moi rodzice... Jestem osobą z ciężką postacią epilepsji a pani doktor na szereg lat zrobiła ze mnie schizofreniczkę. Po latach okazało się, że nie miała racji. Skutki jej działań odczuwam do dziś. Padaczka złagodniała dopiero po operacji neurochirurgicznej. Lekarz epileptolog który mnie prowadzi był zdziwiony jak można było nie zauważyć tak ewidentnych objawów padaczki skroniowej. Tamte lata leczenia u Pani dr. Kozłowskiej są dla mnie obecnie traumatycznym wspomnieniem z dziecięcych lat.

PILNE-KONTAKT DO DOKTOR KOZŁOWSKIEJ Moja córka 10 lat była objęte leczeniem u Pani Doktor Kozłowskiej. Wspaniały człowiek, bardzo dobry specjalista. Teraz ponownie chcemy się spotkać z Panią Doktor ale nie mamy żadnego kontaktu do Pani Doktor Kozłowskiej. Wszelkie nam dostępne, są nieaktualne. Bardzo prosimy o jakieś informacje o tym, gdzie Pani Doktor przyjmuje lub też jakikolwiek kontakt w postaci np nr telefonu. Jest to niezwykle pilna sprawa. Z góry dziękujemy.

PILNE-KONTAKT DO DOKTOR KOZŁOWSKIEJ

Korzystam z pomocy pani doktor już drugi rok, bardzo pomogła mojemu dziecku, uprzejma, bardzo kompetentna o duzym doświadczeniu, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szczerze polecam.

pani doktor przemiła,ciepła podchodząca do problemu bardzo profesjonalnie. na pewno wrócę do pani doktor polecam to wspaniały lekarz!!!