dr Zofia Liziniewicz-Krzywicka

Nie będzie chyba przesadą jeśli powiem że pan Krzywicki uratował mi wzrok. Wczesna diagnoza zaćmy była kluczowa w moim wypadku. A co ciekawe, byłam wczesniej u dwóch innych okulistów i oni nie zauważyli niczego niepokojącego....

Polecam panią doktor, mi się jej podejście bardzo podoba, jest taka ciepła, serdeczna, ja lubię taki kontakt, bo jednak sama wizyta u ginekologa jest stresująca i taka dobra atmosfera dużo mi pomaga.

Bardzo polecam doktor Zofię w Medicenter na Wołoskiej. Dzięki pani doktor mam zdrowe dziecko. Moja ciąża była zagrożona, a przez moją chorobę żaden lekarz nie chciał prowadzić mojej ciążę Pani Zofia się zgodziła i dzisiaj dzięki niej jestem szczęśliwą mamą. Doktor Krzywicka przyjmuje prywatnie ale warto zapłacić i mieć ten spokój i bezpieczeństwo, które ona daje. Również cały czas po ciąży chodzę do niej na kontrolne badania. Pani Zofia jest lekarzem bardzo delikatnym, miłym, z którym można porozmawiać o każdej sprawie i wątpliwościach. Paniom, które szukają dobrego ginekologa polecam doktor Zofię Krzywicką.

Mieszane uczucia. Na pewno kompetentna i dokładna. ale miałam wrażenie, że nic od siebie nie mogę powiedzieć. Miałam być cicho i odpowiadać na jej pytania. W pewnym momencie jej niesłuszne negatywne emocje wzięły górę nad rozsądkiem. Jednak oceniam pozytywnie jak na publiczną opiekę medyczną.

osobiście nie polecam,zlecając badania sugeruje prywatne gabinety swoich koleżanek lub kolegów dając im możliwość łatwego zarobku,ja polecam ciebie a ty polecaj mnie i tak to działa

Fachowy, wspaniały lekarz. Dzięki Pani doktor jestem matką dwójki dzieci. Uratowała obie zagrożone ciąże; zorientowała się w odpowiednim momencie o problemie, potrafiła go rozpoznać i z pomocą Matki Natury doprowadzić do szczęśliwego końca. Jest lekarzem idącym z postępem czasu, mam na myśli antykoncepcję. Wyleczyła mi nadżerkę oraz parę innych dolegliwości. Polecam z całego serca!! I jeszcze raz dziękuję Pani Doktor za opiekę! :)

Kompetentna i fachowa pomoc. Po trzech wizytach u innych lekarzy wreszcie dowiedziałam się co mi jest i dzięki temu nie musiałam się poddać niepotrzebnemu zabiegowi. Polecam.

Dr Krzywicką znam 30 lat. Była ze mną w najtrudniejszych chwilach. Dzięki niej jestem matką. Cierpliwie naprawiała fuszerki innych lekarzy. Gdy nie wiem do którego lekarza innej specjalności iść, zawsze ją pytam o radę i nigdy się nie zawiodłam na poleconym przez nią.

Nie polecam, jeśli chodzi o prowadzenie ciąży. Moim zdaniem małe zainteresowanie, na pytania dotyczące zachowań organizmu w tym stanie odpowiedź: "no przecież jest pani w ciąży", a można to samo ująć w inny sposób... Czasami chyba można pacjentkę o czymś poinformować, dobrze że jest Internet, to wiele rzeczy można się dowiedzieć.

Miła,uprzejma,kompetentna,lekarz lubiący swój zawód

Miła,uprzejma,kompetentna,lekarz lubiący swój zawód