lekarz Zofia Polańska

Laryngolog

Pani Doktor od lat leczy moją rodzinę i przy tym zawsze skutecznie. TO bardzo empatyczna kobieta o wielkim sercu i zaanagowaniu w leczenie. Moja rodzina darzy Panią doktor pełnym zaufaniem, które w dzisiejszych czasach tak ciężko uzyskać do lekarza. Wesołych i Spokojnych Świąt od całej rodziny. Joanna K

Pare tygodniu utraciłem zdolność oddychania przez nos. Telefon z rana, wizyta po południu .. Gabinet szary, ciemny, powiedziałbym odpychający. Pani Doktor wyjaśniła że mam polipy które należy zoperować. Sama nie oferuje pomocy w przygotowaniu do operacji bo w szpitalu już nie pracuje. Koszt wizyty: 250zl, 15 minut pracy. Otrzymałem receptę, a jakże, tylko Pani doktor datowała ją na 9 grudnia 2023 a więc za rok od wizyty .. Pani w aptece odmówiła wydania leków. Kolejna wizyta niemozliwa do zrobienia. Pani doktor nie podnosi telefonu. Absolutnie nie rekomenduję, jestem wkurzony .. ...

Absolutnie nie rekomenduję, jestem wkurzony .. Najbardziej arogancją .. pani doktor bierze kasę .. data na recepcie? To problem pacjenta .. Szybkość, bo następny pacjent czeka ..
Choroby służby zdrowia ciąg dalszy, pani doktor za nic nie odpowiada ..

Polecam serdecznie Panią Laryngolog Z. Polańską. Zgłosiłem się z okropnym bólem ucha. Pani Dr dokładnie i delikatnie zbadała uszy, stwierdziła zapalenie i zleciła odpowiednie leczenie, naświetlania, po których wszystko szybko ustąpiło. Słuch też poprawił się, co jest dla mnie bardzo ważne, z powodu mojego zawodu. Tak szybka i skuteczna pomoc tuż przed Świętami okazała się najlepszym prezentem jaki mogłem otrzymać. Dziękuję za to wspaniałej, kompetentnej i przemiłej Pani Doktor i życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Michał B.

Pani Doktor Polańska to znakomity laryngolog. Wiem co piszę ,bo leczyłem się w Holandii, Niemczech bez efektów. Trafiłem do gabinetu Pani Doktor z silnym bólem głowy, katarem tak uciążliwym, że nie byłem w stanie normalnie funkcjonować do tego jeszcze szumy w uszach i coraz gorszy słuch. Zastosowane leczenie, zabiegi przyniosły rewelacyjną poprawę. Już po tygodniu byłem zdrowy, wróciły chęci do życia i pracy. Pani Doktor jest świetnym specjalistą, jest przy tym bardzo subtelną, cudowną osobą. Z pełnym przekonaniem polecam wszystkim poszukującym naprawdę dobrego laryngologa! Pozdrawiam serdecznie – wdzięczny pacjent.

Pani Doktor Polańska to jedyny laryngolog,który naprawdę mnie wyleczył. Dziękuję serdecznie - naświetlania,zabiegi laserowe bardzo mi pomogły. Jest super,oddycham wreszcie z ulgą,słuch wrócił do normy bez faszerowania mnie antybiotykami,sterydami... Pani Doktor jest bardzo kompetentna sympatyczna i z dużym doświadczeniem. SERDECZNIE POZDRAWIAM I GORĄCO POLECAM!!! Jerzy W.

No niestety nie moge napisac pochlebnej opinii,Pani doktor owszem zbadala i byla mila ale za 130 zl wypisala mi wode morska i cirrus do kupienia bez recepty, spodziewalam sie bardziej wnikliwej porady i sposobu leczenia... ropa leje mi sie z nosa i plynie po gardle a tu zadnego wymazu, skierowania na przeswietlenie.... szkoda bylo isc...:( nie polecam.

Naprawdę świetny specjalista. Ma bardzo dobrze wyposażony gabinet przy ul. Planty 16c w Kielcach. Przyszedłem totalnie głuchy i Pani Doktor specjalistycznym urządzeniem całkowicie i bezboleśnie odblokowała mi uszy. Poczułem się od razu jak nowo narodzony. Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta. Pozdrawiam Panią Doktor Polańską i szczerze polecam! RobertO

Leczyłam się do tej pory na NFZ. Długie terminy, kolejki i ciągle zmęczony lekarz w przychodni wykańczały mnie. Zdecydowałam się iść prywatnie do P.dr laryngolog Z.Polańskiej którą poleciła mi znajoma. Już po pierwszej wizycie poczułam się znacznie lepiej.Dzięki dużej wiedzy,uprzejmości P.Doktor i skutecznemu,leczeniu szybko wróciłam do zdrowia i pracy. Ogromnie dziękuję za pomoc i wszystkim polecam P.Doktor Z.Polańską! Małgorzata W.

Zdecydowałam się iść prywatnie do P.dr laryngolog Z.Polańskiej

Tym komentarzem chcę podziękować P.Dr Zofii Polańskiej za wyleczenie mojej córeczki.Od dłuższego czasu cierpiała na zapalenie uszu i zatok.Była leczona w Anglii ,brała inhalacje i inne zabiegi - zero poprawy P.dr Polańska szybko zdiagnozowała schorzenie i zastosowała właściwe leczenie, które łącznie z laseroterapią przyniosło zadziwiająco szybką poprawę,Ania bardzo polubiła P.doktor i w razie potrzeby na pewno tu wrócimy. Boże ,jak dobrze trafiłam!.Pozdrawiam serdecznie Paulina i Ania z GB

Tym komentarzem chcę podziękować P.Dr Zofii Polańskiej
Paulina i Ania z GB

Nie wiem kto pisze te pochwalne komentarze, bo mi Pani Doktor osobiście niewiele pomogła. Fakt- nie zaszkodziła, a to już dużo jeśli chodzi o polskich medyków, ale żadnych cudów nie czyni. Poza tym w Kielcach brak jest specjalistycznego sprzętu jak choćby aparat do inhalacji AMSA, więc leczenie odbywa się raczej niewyszukanymi, starymi i średnio skutecznymi metodami. Gabinet Pani Doktor też nie jest zaopatrzony w super nowoczesne sprzęty, a szkoda, bo warto iść z duchem czasu i unowocześniać gabinety - i to uwaga nie tylko do Pani Doktor ale do wszystkich laryngologów z Kielc. pozdrawiam