lekarz Zofia Rusak-Frenkiel

Laryngolog

bardzo dobry lekarz. Jestem bardzo zadowolony z naprawy przegrody nosowej, małżowiny nosowej i z naczynek o delikatnej strukturze. Operacja była zrobiona w szpitalu brudnowskim.

Świetny lekarz. Kompetencja, uprzejmość i podejście do pacjenta to jest to, co reprezentuje pani dr. Polecam w 100%.

Bardzo polecam panią doktor Frenkiel. Pani doktor była bardzo uprzejma i pomocna. Rozwiązała mój problem z uchem.

W roku 2008 i 2011 miałem robiony zabieg usunięcia polipów w nosie na NFZ w szpitalu na Bródnie. Po drugim zabiegu nie odczułem dużej poprawy i tak męczyłem się z zatkanym nosem i brakiem węchu przez sześć lat. W 2017 r. poszedłem do innego lekarza prywatnie gdy zobaczył kartę informacyjną leczenia szpitalnego po tamtych zabiegach i zapytał jakie było robione znieczulenie podczas zabiegu, z karty wynikało że zabieg wykonywany był w znieczuleniu ogólnym, tak jak powinno się robić zgodnie ze sztuką. W karcie jest napisane: Zastosowano leczenie;Polipektomia nosowa z ethmoidectomią: Natmiast mnie wykonano zabieg ze znieczuleniem miejscowym i po pierwszym zabiegu wypuszczono mnie ze szpitala na drugą dobę, natomiast po drugim zabiegu wyszedłem w tym samym dniu. Lekarz pokręcił głową, uśmiechnął się pod nosem i powiedział: "to nieźle naciągają NFZ'. Nie zdecydowałem się robić zabiegu prywatnie bo okazało się że taki zabieg to koszt od 6.500 do 15000 tyś.i zdecydowałem że postaram się pójść do lekarza na NFZ tylko do innego szpitala. Otolaryngolog, która mnie badała zadała mi pierwsze pytanie czy zabieg będzie robiony pierwszy raz czy kolejny, jak pokazałem Pani doktor kartę informacyjną to spytała jakie znieczulenie miałem robione podczas poprzednich zabiegów i znów pokiwała głową i powiedziała: no tak, kolejny pacjent z tego szpitala, nie jest pan pierwszy". Nie wiem czy dr Frenkiel jeszcze pracuje w tym szpitalu ale ja mam wielki żal, że zostałem tak perfidnie oszukany i przez tyle lat męczyłem się z tymi polipami. Zastanawiam się czy nie odszukać oszukanych chorych poprzez fora internetowe i nie wnieść pozwu zbiorowego przeciwko tej placówce, przecięż dyrekcja napewno wiedziała o wszystkim. Dodam tylko że zabig ethmoidektomia to zabieg usunięcia polipów z zatok, który to wykonuje się tylko w znieczuleniu ogólnym.Oszukany pacjent.

MÓJ SYNEK BARDZO LUBI CHODZIĆ DO PANI DOKTOR.JEST BARDZO DELIKATNA I MA WSPANIAŁE PODEJŚCIE DO DZIECI.PONADTO MA DUŻE DOŚWIADCZENIE JAKO LARYNGOLOG.PRZYJMUJE RÓWNIEŻ DOROSŁYCH.

Byłam u doktor na wizycie w przychodni.Dokładnie mnie przebadała,wytłumaczyła metodę leczenia moich uszu.Uważam ,że jest bardzo kompetentnym lekarzem.Poświęca pacjentowi dużo czasu i jest bardzo uprzejma.Polecam wszystkim Panią doktor.Ja na pewno będę korzystała z wizyt u Pani Doktor.

Wizyta spełniła moje oczekiwania,nareszcie znalazłam lekarza który dokładnie mnie zbadał i wyjaśnił moje wątpliwości.Jestem pod wrażeniem wiedzy medycznej Pani doktor.Jest osobą bardzo miłą ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.Każdemu kto ma problemy laryngologiczne szczerze polecam wizytę u Pani Doktor.