Zofia Rybicka

Laryngolog, Alergolog

2,7

Mnóstwo zleconych badań, kilka wizyt - koszty dla pacjęta wysokie - zero komentarza i informacji o jakiej kolwiek diagnozie.

Ludzie przestrzegam was nie popełnijcie tego samego błędu co jak bo to wielka porażka,a jedynie żerowanie na ludziach chorych i szukających pomocy,a ten mały przydupas ma szczęście,że się tam więcej nie pojawie...

Lecze sie u Pani doktor juz wiele lat i jest to osoba z ogromnym doswiadczeniem i wiedza. Osoba, ktora pomaga jej w gabinecie to syn, ktory rowniez jest lekarzem alergologiem i sam pracuje w szpitalu. Oboje znaja sie wiec na swojej pracy i mimo wydanych pieniedzy (a gdzie teraz jest tanio?!) jestem zadowolony z leczenia, polecam.

liczy się tylko kasa i nic więcej. Pacjent ma przychodzić jak najwięcej razy, nawet w przypadku gdy od początku podejrzewa co pacjentowi dolega to i tak wyśle go na różne badania. Wspólnik "kolega" robi te niepotrzebne badania. Fakt posiadania recepcjonistki nie sprawi że pacjent będzie przyjęty o umówionej godzinie. Ja czekałam 40 minut. Posiadam pieniądze i stać mnie na leczenie ale nawet taka osoba jak ja widzi o co tej pani chodzi.

Jestem w pełni zadowolona a pomimo że od roku czasu mieszkam w w-wie to dalej leczę się u pani doktor podczas wizyt u rodziców

Wreszcie znalazłem lekarza który szybko i bardzo kompetentnie zrobił wszystko abym normalnie oddychał przez nos .Cieszę się że trafiłem do gabinetu Pani doktor po rocznym ganianiu po innych lekarzach wreszcie nie mam kataru Polecam

Polecam

Nie polecam,jest bardzo nieprzyjemna, ani skuteczna, wyręcza się kimś w rodzaju asystenta czy wspólmika, który robi szczegółowy wykład na temat alergii w formie mało przydatnej i przemawiającej dla pacjeta, raczej akademicki wykład dla słuchacza kierunku medycznego, w internecie za darmo znajdziesz więcej przydatnej wiedzy. Sama pani doktor nie poświęca pocjętowi wiele czasu, masz się dostosować do wskazówek udzielanych przez jej wspólmika podczas zaprezentowanego Ci wykładu, nie pytać nie zabierać cennego czasu,rolą pani doktor jest wypisać recepty bądź skierowanie na kolejne badania a ewentualne pytania już podczas kolejnej wizyty, z taką metodyką jeszcze się nie spodkałam na wizycie prywatnej

odrazdzam!!! wyłuda pieniędzy a na niczym sie nie zna. az szkoda sie rozpisywac, bylam nie dawno i zaluje wydanych pieniedzy w błoto bo wizyta nie nalezy do najtanszych. NIE KOMPETENTNA !!!

odrazdzam!!!
NIE KOMPETENTNA !!!

Nie wiem jak możecie mowić o pomocy po 1szej wizycie, babka jest wredna i beszczelna. Mieszkam ponad 100 km od olsztyna i pracuje od rana do wieczora a ona przy kazdej wizycie durne komentarze rzuca ze przypomnialo mi sie ze jestem chory bo jej regulkarnie nie place. Poprostu ciezko sie umowic. Kazala mi zrobic u siebie wszystkie testy chociaz juz takowe zrobilem ale przeciez to taka kasa ze chcesz nie chcesz to ci kaze. Zostawilem u niej okolo 2 tysiace, zero pomocy, tylko nieprzyjemne wspomnienia, kazala mi zrobic przeswietlenie zatok, przynioslem tomografie ktorej do tej pory nie widziala. Czy to jest profesjonalizm??

Zdecydowanie nie polecam!!! Wydałem masę pieniędzy na badania jakie mnie skierowała i leczenie. Stwierdziła u mnie alergię, zacząłem przyjmować leki i szczepionkę ale poprawa była mała. Okazało się po wizycie u innego lekarza że nie mam alergii lecz nieżyt naczyniowo- ruchowy który dzięki odpowiedniemu zabiegowi można wyeliminować. Wizyty też nie były miłe nie przypadła mi do gustu jest ustawiona tylko brać kasę.