lekarz Zofia Sikorska

Najlepszy lekarz pod słońcem. Fachowość i dokładnośc oraz troska o pacjenta na pierwszym miejscu u Pani Dr. Rzadko teraz o takich specjalistów

W publicznej sluzbie zdrowia niesympatyczna nie poswieca czasu pacjentowi !!!! Pani doktor wiecej wyrozumienia i cierpliwosci dla osob starszych !!!! Nie kazdego stac na prywatne wizyty . Po pol roku czekania na wizyte !!! ( zgroza !!!!!) mama moja zostala nazwana przez pania ,, slepota przyszla !!!!! ,, Wiecej taktu Pani Doktor !!!!!!!!!!

Bardzo dobry specjalista. Przy mojej chorobie oczu bardzo kompleksowo zajęła się tym problemem i poświęciła dużo czasu na wyleczenie mojego schorzenia.

Przesympatyczna osoba o wielkim sercu!!! Wspaniała lekarka !!! Dzięki Pani Doktor nadal widzę ;-))) Nigdy nie odmówiła pomocy.

Radzę unikać kontaktu, przynajmniej w publicznej służbie zdrowia.

Radzę unikać kontaktu, przynajmniej w publicznej służbie zdrowia.

Prawdziwy lekarz z powołania :)Bardzo dobrze zna swoją dziedzinę, nigdy nie odmawia pomocy. Wszystkim życzę takich lekarzy.

W poradni jest niesymatyczna i raczej obcesowa. Nic nie tłumaczy pacjentowi. Interesuje ją tylko jak najkrótszy czas wizyty.

oddany lekarz o wysokich kwalifikacjach, wspaniały kontakt z pacjentami. Osoba ujmująca,taktowna -wzór dla wszystkich medyków.

Doskonały specjalista, przesympatyczna osoba.

Doskonały specjalista, przesympatyczna osoba.

Stówkę kosztuje zwykłą wizyta,wiadomo,że koszty rosną wraz z "zapotrzebowaniem oka". Jestem jej pacjentką od 15 lat,z początku w przychodni publicznej,teraz prywatnie.Uratowała mi wzrok. NIE WYOBRAŻAM SOBIE INNEGO SPECJALISTY!

NIE WYOBRAŻAM SOBIE INNEGO SPECJALISTY!