lekarz Zofia Stokłosa-Brzezin

Ginekolog, Endokrynolog

nie polecam mam bardzo złe wspomnienia po spapranej cesarce przez panią doktor!!! a PARKITKI NIE POLECAM nie interesuja sie stanem pacjenti i dziecka ten szpital to jakaś pomyłka najlepiej tylko łapóweczki by przyjmowali!!!

lekarz nie poznał się na chorobię nie polecam

lekarz nie poznał się na chorobię nie polecam

Natrafilam na pania doktor na porodowce na parkitce. od samego poczatku bylo wiadomo,ze naturalnie nie urodze jednak lezalam 22godz po odejsciu wod plodowych do momentu az pani Brzezin dostala lapowke i zostalam natychmiastowo przygotowana do cesarki. a sam zabieg katastrofa! ta pani nie mogla dac sobie rady z wyjeciem synka z brzucha straszna szarpanina i mnustwo krwi:(( 2lata pozniej kolejna cesarke wykonal mi dr.binczyk bez porownania!!! zero bolu, profesjonalnie, bez szarpania a synek urodzil sie czysty niczym po kapieli :D

Świetny, profesjonalny lekarz. Prowadziła moje ciąże i zawsze była pomocna. Polecam wszystkim jej opiekę medyczną.

Pani dr prowadziła obie moje ciąże i wg mnie jest świetnym lekarzem. Pierwszą ciążę właściwie mi uratowała. Poświęca dużo czasu i uwagi swoim pacjentkom. Wizyty trochę mnie kosztowały, ale było warto wydać każdą złotówkę. Polecam każdej przyszłej mamie!

Leczyłam się u tej Pani od ponad 5 lat i to jest porażka.Prowadziła moją ciążę i wiecznie mnie straszyła poronieniem i wymyślała mnóstwo badań w swoim gabinecie które były kosztowne. Gdy zapytałam o mozliwość znieczulenia podczas porodu powiedziała że "Nie ma takiej mozliwośći" i stwierdziła że "Kobiety udają że je boli że im partnerzy współczuli" i że anestezjolodzy mają co innego do roboty a nie siedziec ze mną! Stwiersziła też że chisteryzuję! Niestety musiałam w 8 miesiącu zmienić lekarza.Nie polecam.

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Fachowe podejście zarówno jako endokrynolog jak i ginekolog. Oby więcej takich lekarzy, a grono zdrowych maluchów i szczęśliwych rodzinek napewno się powiększy.

Pani Doktor prowadziła moją ciążę od samego początku do końca. Mimo, że wydałam dużo pieniędzy na wizyty i dojazdy, nie żałuję ani złotówki. Pani Doktor podczas wizyt bierze pod uwagę każdą możliwość, jaka w danym przypadku może wystąpić, co pomaga zapobiec powikłaniom w trakcie ciąży i porodu. Jestem jej wdzięczna z całego serca.

Po co tyle płacić za wizytę jak podczas porodu jej nie ma? O znieczulenie mozna pomarzyc.XXI smeichu warte.

Niby jest dobra, ale jak ktoś jest na prawdę chory to nie ma co liczyć na to, że ona mu pomoże!!!