Zuzanna Warmińska-Kołacz

Lekarz orzecznik ZUS

1,7
1,3

Witam. Też byłem na Komisji ZUSu której orzecznikiem była Pani Doktor. Wysłuchała mnie,dokładnie zbadała i równie dokładnie przejrzała moja sporą dokumentację medyczną.Pani Doktor była rzeczową i profesjonalna.Nie mogę złego słowa powiedzieć. Czułem,że mam do czynienia z Lekarzem a nie urzędnikiem.Wiadomo to jest Komisja nikt nie oczekuje nadmiernej uprzejmości czy uśmiechu. Uważam,że po tak wnikliwej analizie dokumentacji medycznej,przeprowadzonemu badaniu i wywiadzie, każda wydana decyzja jest przemyślana.Bez względu na to czy się nam jako pacjentom podoba czy też nie.

Witam.
Też byłem na Komisji ZUSu której orzecznikiem była Pani Doktor.

Ta kobieta powinna iść orzekać krowy w oborze czy przyciąć racice im a nie wydawać opinie ludzia skoro 4 specjalistów wydaje opinie braku możliwości powrotu do pracy a ona wydaje decyzje ze jestem zdrowy to coś tu kur..... jest nie tak. Babo z grubą odciśnięta dupą od stołka nie orzekaj ludzi i ich zdolności bo się na tym dosłownie nie znasz i nie masz kompetencji a sprawę zgłoszę do telewizji

Lekarz orzecznik masakra byłam na badaniu i oczywiście uzdrowicielka tydzień temu strzaskałam palec u nogi ledwo chodzę a uzdrowicielka zdrowa do pracy a badania przedstawione od specialistów to nic zdrowa chcecie się wyleczyć to do uzdrowicielki lepsza od Kaszpirowskiego a ja tak tego nie zostawie telewizje siagnę dosyć że komisja opóżniona o tydzień a teraz mnie czeka trójca święta tam będzie się działo że też ludzie nie mogą zrobić z nimi porządek chodzą jak pawie poczekam na komisje i w tedy zrobi telewizja porządek