Zygfryd Garłowski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
10 opinii

Polecam...do Urovity wybrałem się prywatnie...wchodząc do gabinetu przywitał Mnie dr. GARŁOWSKI z uśmiechem na twarzy...zapytał co Mnie sprowadza...jak przebiegały objawy...z determinacją przeszedł do badań również poza zakresem urologii...fachowym okiem spojrzał na mój problem...Z gabinetu wyszedłem po 40 min zadowolony i pod wielkim wrażeniem tego z jakim podejściem do pacjenta podchodzi doktor i jak ważna dla niego jest zagadka mych objawów...

Pan doktor jest super.Widac ogromne doswiadczenie,zrozumienie chorego czlowieka.Bardzo mi pomogl.Rzadko spotyka sie takie zaangazowanie i ludzkie podejscie.Polecam.

Widzę, że lekarz Garłowski inaczej traktuje pacjentów z prywatnej( uprzejmie) i publicznej(chamsko) przychodni. Mojego ojca potraktował ordynarnie w czasie rutynowej wizyty i badania prostaty.Nie chcę przytaczać jego wypowiedzi, ale jeśli to tylko kwestia różnicy 120 zł, to wolę tą kwotę przekazać na opiekę nad zwierzętami.

Nie poswiecil mi nawet 5 minut, dopiero na moje pytanie o diagnoze powiedzial jedno slowo, poczulam sie jak smiec

Komentuję to jednym zdaniem : mam szczęście,że trafiłem na bardzo dobrego lekarza.

Bardzo miły lekarz,widać zainteresowanie pacjentem - dużo pyta, słucha. Koszt wizyty w "Urovita" to 120 zł (podwyżka od 15.08.11), USG -> dodatkowe 50 zł

Bardzo dobry specjalista, wykrył u mnie chorobę, której inni nie rozpoznali. Otoczył fachową opieką w szpitalu- pełny profesjonalizm. Gorąco polecam !!!

Nie polecam, odradzam...reszte zachowam dla siebie. Janusz

wspaniały specjalista a co za tym idzie ciepły, uczciwy człowiek

Jest bardzo dobrym lekarzem urologiem, jak i chirurgiem ogólonym. Po przeprowadzeniu prywatnych konsultacji w swoim gabinecie w Bobrownikach, wysłał mnie do szpitala w Chorzowie (Ś.C.U. "Urovita"), gdzie został moim lekarzem prowadzącym przez cały okres leczenia. Przeprowadził mi tam skomplikowaną operację nerki i moczowodu, dzięki której być może żyje.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny