lekarz Zygmunt Dwornicki

Pierwsza wizyta u pana doktora i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Świetne podejście,sympatyczny,na każde pytania odpowiada konkretnie polecam jak najbardziej pana doktora.

Pan doktor jest nie tylko dobrym lekarzem ale równie dobrym człowiekiem . Prowadzil moja pierwsza ciaze i z pewnością będzie prowadził nastepne. Polecam

Mój ulubiony lekarz. Pozytywny człowiek w każdym aspekcie. Zawsze pomocny . Chodzę do niego już ponad 20 lat co roku. I nigdy nie miałam okazji narzekać na niego. Teraz chodzi do niego moja córka i też sobie go chwali.

Świetny lekarz. Wszystko wytłumaczy, nie spieszy się, delikatny. Polecam dr Zygmunta Dwornickiego!!! Super lekarz.

Zdecydowanie ploecam każdej kobiecie taka opiekę

Zdecydowanie ploecam każdej kobiecie taka opiekę

raczej nie poleciłabym tego lekarz. owszem jest uprzejmy, ale to nie wszystko.staramy się o dziecko, mam stwierdzoną niepłodność, byłam u niego jakieś 6 razy. ani razu nie dał mi skierowania na żadne badania, nie licząc dwóch skierowań do szpitala na hsg. ale badanie tak czy siak się nie odbyło, bo jak to pan doktor powiedział"teraz nie da rady", ale chętnie mnie przyjmie w gabinecie. nie mogę czekać, aż pan doktor "da radę", bo w moim przypadku czas jest cenny. nie polecam kobietom, które mają jakiś problem.

nie polecam tego lekarza , poszłam na wizytę prywatną i mnie olał dosłownie. na 1 wizycie był uprzejmy zrobił potrzebne badania i kazał przyjść po wyniki badań i gdy poszłam powiedzial tylko ze dobrze jest a gdy powiedzialam ze miał jeszcze usg zrobic zeby sprawdzic co z torbielem popatrzal na mnie jak na kosmite i powiedzial ze mam przyjsc za tydzien mimo roznych dolegliwości. ZMIENIAM LEKARZA A TEGO NIE POLECAM

Bardzo dobry lekarz,jestem jego pacjentką już 6 lat i nie zamieniłabym go na innego lekarza:)POLECAM-Marta

Nigdy nie polecę tego lekarza może kiedyś był dobry a teraz to stary wyjadacz NIE POLECAM

bardzo dobry lekarz opiekował sie mną przez całe dziewięć miesiecy i jestem z opieki bardzo, ale to bardzo zadowolona