lekarz Zygmunt Iciek

Nie polecam prowadzenia ciąży u tego lekarza. Słaba komunikacja z pacjentem. Po badaniach człowiek tak na prawdę nie wie nic. Po słowach lekarza można wywnioskować, że on wie nie wiele więcej zwalając to na usg. W porównaniu z badaniami prenatalnymi gdzie inny lekarz wszystko tłumaczył, wiedzieliśmy co i jak ma wyglądać, jak powinny wyglądać wyniki i dlaczego tak a nie inaczej i wyszliśmy spokojni, przy tym doktorze wychodzimy tylko bardziej nerwowi tak na prawdę nie wiedząc co się dzieje i z myślą czy można mu zaufać? Gdyby nie wiek doktora i wiara w doświadczenie zmienibysmy lekarza po pierwszej wizycie. Opinia ta opisuje nasze doświadczenia i nie ma na celu obrażania nikogo.

Bardzo fajny lekarz! Doświadczony, z podejściem i wiedzą. Wesoły, życiowy. Polecam!

Bardzo fajny lekarz! Doświadczony, z podejściem i wiedzą. Wesoły, życiowy.
Polecam!

Bardzo dobry lekarz prowadził moją pierwszą ciąże a teraz prowadzi drugą, godny zaufania, polecam.

Bardzo dobry specjalista, godny zaufania, profesjonalista. W 100% polecam wszystkm.

Pan dokror prowadzl cala moja ciaze i robi to teraz po raz drugi. Nie oddalabym sie w rece nikogo innego.Nie wspominajac juz o tym,ze w pore wyslal mnie na badania ktore uratowaly mojemu synkowi zycie. Mysle ze nikt tak dobrze nie opiekuje sie kobieta w ciazy.

Jest wspaniałym lekarzem, polecam Go każdej kobiecie. Nigdy nie czułam się przy nim skrępowana, a jestem osobą nieśmiała.

zdecydowanie nie polecam, nie odpowiedział na zadne pytanie, nie porozmawial o metodach antykoncepcji, nie wytlumaczyl mi moich dolegliwosci ani nie pokierowal na dalsze leczenie, zbadal i nic wiecej

swietny lekarz mily dowcipny potrafi w sposob sympatyczny bez stresu porozmawiac i skutecznie pomoc polecam