Zygmunt Szulc

Laryngolog

Po przeczytaniu poprzednich opinii byłam zrezygnowana z wizyty i szukałam laryngologa nawet w Tczewie. Po paru godzinach szukania i dzwonienia zdecydowałam się jednak zajechać i zapytać się czy doktor mnie przyjmie . Bez problemu doktor od razu przyjął i zbadał co trzeba. Wywiad lekarski dokładny i szczegółowy. Poświęcił wystarczającą ilość czasu by postawić diagnozę. Najpierw zapisał kropelki do uszu , a gdyby nie pomogły zapisał również receptę na antybiotyk gdyby kropelki nie pomogły . Jestem zadowolona z tego że doktor nie kazał brać od razu antybiotyku zwłaszcza że już jeden brałam również na to samo ucho które zapisał lekarz rodzinny. Przebieg wywiadu spokojny .

Ogromnie się ucieszyłam, że mnie przyjął to fakt. Jednak potraktował mnie tak, jakbym to ja była winna temu, że osoby zarejestrowane nie przyszły na wizytę. Jak miał zamiar mnie obwiniać za to, to lepiej mógł mi odmówić tej wizyty, w końcu i tak mi nic po niej. 3-letnie dziecko ciężko samemu wysłać do laryngologa. Tak, nie robi się tego w przychodni, jednak skierowanie do szpitala wystawia laryngolog, to chyba logiczne! Na szczęście jesteśmy już po adenotomii.

Byłam na wizycie u lekarza, jako dodatkowa pacjentka. Przyjął mnie z dzieckiem, ale że nie byłam zarejestrowana- lekarz strasznie się zdenerwował. Dziecko ma migdał do usunięcia, a pan doktor go nie widział. Ta wizyta to jedna wielka starta czasu i nerwów.