Zygmunt Toczko

Elbląg
54,169718919,4038850 501 24 94 74

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
9 opinii

W Elblągu chyba najlepszy.Byłem operowany przez tego lekarza i jak na razie wszystko jest ok.

Dr Toczko miałam leczone guzy piersi, dwa razy spod "jego ręki" były wycinane guzy. Jego podejście i profesjonalizm pamiętam do dzis mimo,że operacje miały miejsce w 1997 i w 2002 roku...był wyrozumiały, uprzejmy a przy tym całkowicie profesjonalny w tym co robił. Na kontrolnej,prywatnej wizycie po zabiegu, nie chciał zadnej opłaty...polecam z całego serca chociaż zyczę żeby Go poznać prywatnie:0

Pan dr Zygmunt Toczko uratował mi życie, jest bardzo miłym i kompetentnym lekarzem, oby więcej takich było w naszym mieście.

Mialam zabieg robiony przez Pana Doktora dla mnie osobiscie jest w swoim zawodzie pofesjonalista na oddziale opiekuje sie wszystkimi chorymi nie poddala bym sie zabiegowi nikomu innemu niz panu Doktorowi Toczko w pelni zawiezylam mu ma u mnie pelne zaufanie jak bede jeszcze kiedys miec jaki kolwiek zabieg to tylko przez niego nikomu innemu tak nie wieze jak jemu dziekuje ze jest taki lekarz uw naszym ELBLAGU

wspanialy lekarz wzbudzajacy zaufanie,pomogl bardzo mojej mamie za co mu bardzo dziekuje DZIEKUJE to moze za malo...nie da sie tego opisac

bardzo miły fachowiec, dzięki niemu uniknęłam niepotrzebnej operacji i jestem pod Jego stałą opieką :).

Byłem leczony operacyjnie przez dr. Toczko,wszystko zaczyna wyglądać dobrze.Świetny lekarz.Mogę tylko podziękować.G.

kompetentny i życzliwy. Przede wszystkim szanuje ludzi.

Pan Doktor Zygmunt Toczko to doskonały specjalista i wspaniały człowiek. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta i jego choroby. Jest znakomitym chirurgiem. Pan Doktor darzy swoich pacjentów wielkim szacunkiem i informuje ich dokładnie o przebiegu choroby oraz metodach leczenia. Pan Doktor darował mi 7 lat życia, a czy są słowa którymi można opisać wdzięczność za życie? Nigdy nie zapomne chwili gdy mu dziękowałam i zapytałam jak mam sie odwdzięczyć za to co dla mnie zrobił, odpowiedział...niech Pani będzie dobrym człowiekiem. Staram się takim być Panie Doktorze. Dziękuję za wszystko i życzę Panu samych radosnych dni...

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny