lekarz Zyta Szkulik-Bugaj

Laryngolog

Trafilam do Pani Doktor z perforacja ucha.Nastapilo ta perforacja po nie udacznym leczeniu mojego laryngologa Pani Malgorzaty Koziel z Olkusza.Pani Zyta Szkulik-Bugaj podjela sie leczenia i udalo sie.Super lekarz,kompetentny,odpowiedzialny,mily,pomocny i opiekunczy.Wszystko wytlumaczy wczuwa sie w psychike pacjenta.Malo takich lekarzy jak Pani Doktor.Super czlowiek,lekarz,przyjaciel.Polecam kazdemu kto moze dostac sie do Pani Doktor Zyty Szkulik-Bugaj.Wdzieczna pacjentka.Dorota Ostalak z Boleslawia.

Pani Doktor operowała mnie w Szpitalu Wojewódzkim w Sosnowcu. Zabieg przeprowadzony bardzo dobrze, ładne szycie, brak komplikacji. Natomiast zainteresowanie pacjenetem podczas pobytu w szpitalu, informowanie zerowe. Lepiej było w przychodzni po wypisaniu ze szpitala. Wyjęcie szwów bezbolesne. Pani Doktor bardzo miła, uprzejma, odpowiadziała na moje pytania choć troszkę w tonie ale jak to Pani nie wie, ale po co te obawy, przecież to wszystko drobnostka.

Rewelacja Pani Doktor to przemiła osoba!

Rewelacja Pani Doktor to przemiła osoba!

Super specjalista. Ciepła, serdeczna "złote rece" pacjent pod jej opieką czuje się bezpiecznie. Polecam zdecydowania.

Super Poskładala mi błone bębenkową;d bolalo ale no rewelacyjna kobieta :) wczesniej bylem u jakiegos DR Gradzika to powiedzial ze mi sie sama zrosnie bo mlody jestem! (pajac)

Miałem przyjemność być pacjentem Pani doktor, a dokładnie miałem robioną przegrodę nosową. Jestem bardzo wdzięczny Pani doktor za jej profesjonalizm i uprzejmość. Gdyby wszyscy byli tak dobrymi fachowcami jak Pani doktor, to chyba nikt nie narzekałby na NFZ. Bardzo dziękuję Pani doktor. Łukasz

Bardzo dziękuję Pani doktor.
Łukasz

Bardzo dobry lekarz, mimo publicznej placówki traktuje pacjenta bardzo profesjonalnie. Dudek Małgorzata

Pani laryngolog byłam moim lekarzem prowadzącym przy usuwaniu migdałów podniebnych. Zresztą sama ten zabieg przeprowadzała. Nie zostawia pacjenta samemu sobie, przychodzi i pyta jak się czuje pacjent, czy leki przeciwbólowe pomagają, nie jak inni lekarze, których nic nie interesuje. Bardzo kompetentny lekarz

Bardzo kompetentny lekarz