Lekarze Aleksandrów Łódzki

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Przychodnia KA-MED w Aleksandrowie Łódzkim
M.Skłodowskiej 3
Aleksandrów Łódzki

Zamknięcie naczyń, polecam z całego serca. Efekt wow ,cena w normie, wizyta perfekcyjna. Pan Doktor doradza, wyjaśnia, nie pośpiesza...pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim. Ja bylam z zamknięciem naczynek na twarzy , mąż z usunięciem kurzajki. Oboje jesteśmy mega zadowoleni..
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Robert Bratkowski

Przychodnia POZ Nocna i Świąteczna Pomoc Medyczna
Marii Skłodowskiej-Curie 1
95-070 Aleksandrów Łódzki

jest to jedyny lekarz, ktoremu ufam w 100 procentach, lekarz przez ogromne L , ma czas, podejscie i ogromna wiedze, zawsze leczenie trafione, leki dobrane idealnie, nie zostawia nigdy pacjeta samemu sobie, w ciezkich przypadkach po wypisaniu lekow karze dzwonic po paru godzinach od wizyty i zdawac realcje o samopoczuciu, ktory inny lekarz do tego stopnia poswieca sie pracy ? Pan Doktor pracuje rowniez na pomocy swiatecznej w Aleksandrowie L, ...
Opinia dodana przez: mama

lekarz Michał Stawicki

Internista, Gastrolog

MSW Lodz
Piłsudskiego 8
95-070 Aleksandrów Łódzki

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

dr Jarosław Klimorowski

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Ka-med
Aleksandrow Lodzki W.Polskiego
Aleksandrów Łódzki

Bardzo cierpliwy, chętny do pomocy. Pomimo swojego złego samopoczucia z uśmiechem zajmuje się pacjentem.

Andrzej Kwaśny

Zakład Opieki Zdrowotnej
95-070 Aleksandrów Łódzki

Wspaniały lekarz! Moja córka trafiła na tego lekarza już po raz trzeci, gdy kolejny raz pojechała z 2 letnim synkiem na na doraźną pomoc w Zgierzu. Wnuczek od Stycznia choruje. Mał zapalenie oskrzeli, które niby było wyleczone lecz zły stan i uporczywy kaszel nie chciał ustąpić.Pomimo ciągłych wizyt w przychodni, zmianie lekówi oraz inhalacji nic nie pomagało. Gdy dziecko dostało kolejny lecz najsilniejszy atak kaszlu, który trwał około 20 godzin ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Marcin Bojo

Onkolog

KOPERNIK
Aleksandrów Łódzki

Po usunięciu guza piersi i radioterapii wybrałam P. doktora Bojo jako doktora prowadzącego w dalszej terapii. Wybierając P. doktora kierowałam się opiniami jego dotychczasowych pacjentów. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że dokonałam właściwego wyboru. P. doktor z zainteresowaniem słucha pacjenta, wnikliwie bada, poświęca tyle czasu ile jest konieczne aby wytłumaczyć istotę choroby i dalszy proces leczenia; jest kompetentny i uprzejmy; cierpliwie odpowiada na zadawane pytania. Jestem pod opieką P. doktora już ...
Opinia dodana przez: Sylwestra

lekarz Janusz Ogiński

Wojska Polskiego 43/45/8
95-070 Aleksandrów Łódzki

Bardzo dobry lekarz.Nie dziwię się,że trudno się do niego dostać.Nikt inny nie rozpoznał mojej choroby ,nawet super specjaliści,a pan doktor postawił właściwą diagnozę i przepisał bardzo dobre leki.Polecam wszystkim tego wspaniałego lekarza.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Piotr Szadkowski

Kołłątaja 16
95-070 Aleksandrów Łódzki

Znakomity lekarz - kompetentny, kontaktowy, szeroko ocenia zdrowie pacjenta, miły i sympatyczny. Na jesieni pomógł mojej córce, która straciła głos, teraz mnie ratuje od wirusa, który zaatakował mnie w związku z upałami i korzystaniem z klimatyzacji.
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Błażej Pruszczyński

Ortopeda dziecięcy

przychodnia
Marii Skłodowskiej-Curie 3
95-070 Aleksandrów Łódzki

U Pana doktora byliśmy na kontroli bioderek. Jest to lekarz z prawdziwym powołaniem jakich teraz mało. Pan doktor rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tłumaczy a do tego wykonuje swoją pracę z pasją i uśmiechem. Wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Monika Janowska-Maus

Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Międzyszkolny Zakład Rehabilitacji i Korekcji Wad Postawy
ulica Wyzwolenia 3
95-070 Aleksandrów Łódzki

Dziś zaliczyłam pierwszą wizytę u pani doktor Moniki Janowskiej- Maus. Wspaniały człowiek, spokojna, opanowana, ma czas dla pacjenta, mówi językiem bardzo prostym, zrozumiałym. Jestem przebadana, dostałam skierowanie na rehabilitację.Nawet zostałam poinformowana z jakich zabiegów nie powinnam korzystać. Jestem po wylewie i udarze. Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Konrad Masiarek

Ruda Bugaj 15
95-070 Aleksandrów Łódzki

Wspaniały lekarz. Widzi pacjenta i jego problemy,a nie korzyści finansowe. W razie konieczności można do niego dzwonić 24 godziny na dobę, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ten człowiek doskonale wie co to przysięga Hipokratesa. Zdecydowanie polecam. Leczy nowocześnie i skutecznie.Wspaniały człowiek i doskonały lekarz.Pomógł mi w trudnej sytuacji a właściwie uratował mi życie.Jestem po rozległym zawale serca gdyby nie natychmiastowa pomoc d.r Masiarka tzn koronarografia i wszczepienie stentów chyba by ...
Opinia dodana przez: mirosława

lek. dent. Paulina Krajewska-Walczak

Nzoz Poldent
ul. Romana Dmowskiego 1
95-070 Aleksandrów Łódzki

Polecam świetny stomatolog i uczciwy. Wie co i jak zrobić zna nowoczesne metody leczenia. Jestem bardzo zadowolona z usług P. Pauliny Walczak.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Anna Sztafińska

przychodnia
Wojska Polskiego 69
95-070 Aleksandrów Łódzki

Bardzo dobry lekarz. Wnikliwie prowadzi wywiad,kompetentnie diagnozuje. Poswieca duzo czasu dziecku. Do tego cechuje sie ogromna kultura osobista i zyczliwoscia. Polecam Pania doktor.

lekarz Aleksandra Święcicka

St. Batorego 7
95-070 Aleksandrów Łódzki

Polecam! Profesjonalne podejście, dociekliwość, wszystkie objawy brane pod uwagę, trafne diagnozy, leczenie.

lekarz Michał Kołaciński

Chirurg szczękowo twarzowy

Piotrkowska 63B
95-070 Aleksandrów Łódzki

Polecam lekarza wszystkim. Dość ciężki zabieg ekstrakcji zęba mądrości wykonany profesjonalnie bez zbędnej paniki itp. Podejście do pacjenta pierwsza klasa.
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Agata Kozłowska

Zakład Rehabilitacji Leczniczej
pl. Tadeusza Kościuszki 28
95-070 Aleksandrów Łódzki

Najlepszy lekarz ortodonta:) Godny polecenia! Pani Doktor ma bardzo fajne podejscie do pacjenta. Plan leczenia szczegolowo omowiony, efekty leczenia super!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Jacek Schmidt

Laryngolog

MSW Lodz
Piłsudskiego 8
95-070 Aleksandrów Łódzki

Jacek Schmidt laryngolog nie jestem zalogowany jako lekarz wiec odpowiadam na opinie Katarzyny Nigdy nie kłamie jest Pani i nigdy nie tłumaczę się z tego gdzie pracuje¡!!!! Myślała pani że za 200 PLN ominie 2 letnia kolejkę!!!!! W gabinecie umawiam się tylko na operacje Prywatne na NFZ trzeba udać się do poradni a czy będę ją operowal nie mogę obiecać
Opinia dodana przez: Jacek Schmidt

mgr Magdalena Gruda-Kiełbik

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet psychoterapeutyczny Magdalena Gruda-Kiełbik
Daszyńskiego 7 m 22
95-070 Aleksandrów Łódzki

Z całego serca polecam. Profesjonalizm, empatia i zrozumienie. To był bardzo dobry i owocny czas. Pani Magda To bardzo ciepła osoba
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Ireneusz Stawowski

Główna 5
95-070 Aleksandrów Łódzki

Robiłem u Pana Doktora Stawowskiego Badania potwierdzające moją zdolność do Licencji Pilota - Polecam

lek. dent. Karolina Frontczak-Sobór

denti-med
pabianicka 76
95-070 Aleksandrów Łódzki

Po wizycie jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm, Pani doktor jest berdzo delikatną i miłą osobą, usługa wykonana bardzo fachowo i z czystym sercem polecam innym
Opinia dodana przez: majka