dolnośląskie alergolog

Ośrodek Onkologiczno-Chirurgiczny
Budowniczych LGOM 61 B pok. nr 3
Lubin

Średnia ocen: 5/5

Przez pewien okres czasu leczyłam się u Pani Doktor na alergię, jeszcze za czasów, gdy pracowała w Legnicy przy ul. Okrzei. Niewiele pamiętam, bo byłam mała, ale moja mama bardzo ubolewała, gdy Pani Januszewska odeszła do Lubina... Złota kobieta! Zawsze odpowiadała na każde pytania, wspierała, rozwiewała wszelkie wątpliwości. Naprawdę z czystym sercem mogę powiedzieć: więcej takich lekarzy jak Pani Doktor :)

lekarz Artur Kubny

None
Al.Piastów 79

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry internista i alergolog - Wysłucha, jest empatyczny, uprzejmy, nie myli się w diagnozie, nie lekceważy , nie zbywa, godny polecenia.

Opinia dodana przez: Małgorzata Gajdowska

dr Anna Nowak

aaa
wejherowska 12

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz wyprowadziła moją alergię na właściwy tor. Z leczenia jestem bardzo zadowolony. Pani lekarz jest miła i bardzo dobrze tłumaczy co się z moim organizmem dzieje.

lekarz Tadeusz Dobrzyński

Gabinet Lekarski
ul. Ślusarska 34

Średnia ocen: 5/5

Fachowa pomoc, kompetencja, zaangazowanie polaczone z prawdziwie ludzkim podejsciem do pacjenta, goraco polecam!

lekarz Alicja Podemska

Specjalistyczna Poradnia Dentystyczna
ulica Paderewskiego 5
Oleśnica

Średnia ocen: 5/5

pani doktor jest wspaniała,zrobiła mi testy,miałam próbę na wentylację płuc.Dostałam leki do wdychania.Po trzech dniach czułam się jak ryba w wodzie,bez kaszlu i duszności.Szczerze polecam.

dr n. med. Krystyna Gietkiewicz

gen. Pułaskiego 42g
Wrocław

Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .

lekarz Krzysztof Wytrychowski

Centrum Medyczne WEJHEROWSKA - AKTYWNE CENTRUM ZDROWIA

Wrocław

Wspanialy lekarz i czlowiek,od lat wspiera mego syna w ciezkiej,niestety jak dotad nieuleczalnej chorobie.DZIEKUJE!!
matka

matka

lekarz Elżbieta Nikiel

Alergolog dziecięcy   (+1 więcej)

Belgijska 34
Wrocław

Potwierdzam opinie, które o Pani doktor tutaj napisano: jest to osoba uprzejma, o indywidualnym podejściu do pacjenta. Prowadziła moje odczulanie, wyprowadzając moją alergię (oraz, we wcześniejszym okresie, astmę!) na prostą. Ukłony w kierunku jej wiedzy, kompetencji (i trafności osądu). Sprawia niekiedy wrażenie surowej i nieprzystępnej; w rzeczywistości jest to jednak osoba oddana swoim pacjentom, nawet bez zaglądania w kartę pamiętająca o historii ich choroby i wcześniej prowadzonym leczeniu.

Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Krystyna Lipowska

Dolmed ul.Legnicka tel-7711777
Euromedicere ul.Łowiecka tel.7117400
Wrocław

Mam ogromny szacunek do tej Pani . Jako pediatra i alergolog - jest profesjonalistką. Zawsze znajduje rozwiązanie naszych problemów. Polecamy ...

Mam ogromny szacunek do tej Pani . Jako pediatra i alergolog - jest profesjonalistką. Zawsze znajduje rozwiązanie naszych problemów. Polecamy !!!

lekarz Anna Buła

Wilczycka 42
Kiełczów

Anna Buła to osoba wyjątkowa czas dla pacjenta przede wszystkim piękna kobieta i wspaniale pachnie ( to chyba COCO madmoisele