Alergolog, Gdańsk

dr n. med.Barbara Raczkowska

11 opinii

Alergolog dziecięcy, Alergolog, Pediatra, Pulmonolog

NZOZ Centrum Alergologi, al. Zwycięstwa 49, Gdańsk

witam czy moglabym proscic o namiar na pania doktor. pilnie dziekuje

lekarzDanuta Moszyńska

8 opinii

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Luxmed, Gdańsk

Wspaniała lekarka bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dziećmi, fachowe podejscie mimo nieodpłatnej wizyty

Wojciech Kurowski

17 opinii

Medcare, Gdańsk 1 inna

małomówny introwertyk ale bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz, leczę się u niego od lat i jestem szczerze polecam go innym chorym

dr n. med.Bożena Kujawska-Kapiszka

21 opinii

szpital dziecięcy, polanki, Gdańsk 1 inna

Leczę córkę u Pani dr od 4 lat/od 4 roku życia/ z dużymi efektami. Jest miłą osobą mającą podejście do dzieci, jedynie może trochę ...

sylwia

dr n. med.Ewa Wołowska

6 opinii

ul.Polanki, Jaśkowa Dolina 105 lok. 326, Gdańsk

Lekarz rewelacyjny. Dokładna, miła, kompetentna.Przejmuje się małym pacjentem. Zawsze leczy kompleksowo. serdecznie polecam.

dr n. med.Iwona Damps

3 opinie

Gdańsk

Każdemu życzę takiego lekarza..Jest bardzo dokładna, świetny diagnosta, przemiła co daje komfort pacjentowi..Pozdrawiam Panią dr.Damps

lekarzMaria Witkowska

3 opinie

Alergolog, Pulmonolog

Jaskółcza 7/15 lok. 56, Gdańsk 1 inna

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.

Tadeusz Kapiszka

13 opinii

Alergolog, Internista, Lekarz medycyny pracy

al. Grunwaldzka 345, Gdańsk

Zawsze miły i uśmiechnięty.Poświęcał dużo czasu-współczuł gdy widział mnie z 3 chorych dzieci.Uratował mi rocznego synka-gdzie lekarze rodzinni nie widzieli problemu, a tymczasem mały ...

Bożena

lekarzMarek Niedoszytko

1 opinia

Alergolog, Internista

Biała 7A/U5, Gdańsk 3 inne

Lekarz po prostu na piątkę! Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczyny i jak należy postępować, jakie robić badania.

Marek

dr n. med.Eliza Wasilewska

1 opinia

Alergolog, Pediatra

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Gdańsk 1 inna

Bardzo dobra, fajna i miła lekarz. Pomaga i odpowiada na pytania. Najlepszy lekarz pediatrii i alergologii. Podoba mi się.

Wojciech
Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Eliza Wasilewska