alergolog gdańsk

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
Pruszcz Gdański

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobra, fajna i miła lekarz. Pomaga i odpowiada na pytania. Najlepszy lekarz pediatrii i alergologii. Podoba mi się.

Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Danuta Moszyńska

Luxmed

Średnia ocen: 5/5

Wspaniała lekarka bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dziećmi, fachowe podejscie mimo nieodpłatnej wizyty

lekarz Maria Witkowska

Jaskółcza 7/15 lok. 56

Średnia ocen: 5/5

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.

dr n. med. Iwona Damps

Średnia ocen: 5/5

Każdemu życzę takiego lekarza..Jest bardzo dokładna, świetny diagnosta, przemiła co daje komfort pacjentowi..Pozdrawiam Panią dr.Damps

lekarz Marta Gruchała-Niedoszytko

None
ulica Biała 7A/U5

Średnia ocen: 5/5

Bardzo kompetentna lekarka. Leczę się u niej od kilku lat. Zdiagnozowała chorobę a właściwie bardzo nietypową przyczynę choroby. Wnikliwie analizuje co mówię i wyciąga wnioski. Polecam !!!!

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Niedoszytko

None
Biała 7A/U5

Średnia ocen: 5/5

Lekarz po prostu na piątkę! Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczyny i jak należy postępować, jakie robić badania.

Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Ewa Wołowska

Szpital Dziecięcy Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku
ul. Polanki 119
Gdańsk

Rewelacyjna lekarz, z powołania, kompetentna, rzeczowa. Godna zaufania z doskonałym podejściem do małego pacjenta jak i jego opiekunów. Polecam, dla nas niezawodna od ok 20 lat, leczy nasze drugie pokolenie 👍

Opinia dodana przez: ola

czy moglabym proscic o namiar na pania doktor. pilnie dziekuje

Wojciech Kurowski

Medcare

Gdańsk

małomówny introwertyk ale bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz, leczę się u niego od lat i jestem szczerze polecam go innym chorym

dr n. med. Bożena Kujawska-Kapiszka

szpital dziecięcy
polanki
Gdańsk

Leczę córkę u Pani dr od 4 lat/od 4 roku życia/ z dużymi efektami. Jest miłą osobą mającą podejście do dzieci, jedynie może trochę zabieganą:-), ale co najważniejsze kompetentną. Obecnie widujemy się coraz rzadziej z Panią dr co jest dowodem na to, że leczenie wyeliminowało niemal wszystkich problemów z alergią. Moje dziecko prawie nie choruje! Polecam!
Ps. Autorów negatywnych opinii proszę o konkrety i ujawnienie - łatwo napisać szkalująca opinię jako anonim.
Mama Oli

Opinia dodana przez: sylwia