Lekarze Alergolog Ruda Śląska

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Internista, Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska

Zdarzało mi się być z ciężkim przeziębieniem (a może grypą?) u internisty, który nawet nie sięgnął po stetoskop, a wizyta trwała 3 minuty. U pani dr Rymarczyk leczę się alergologicznie już kilka lat i za każdym razem jestem dokładnie zbadana, osłuchana, zawsze jest wnikliwy wywiad. I pytania dotyczą różnych aspektów zdrowia, nie tylko związanych bezpośrednio z alergią. Bardzo sympatyczna, z "ludzkim" podejściem, cierpliwie tłumaczy. Jednocześnie bardzo konkretna! Z punktu widzenia ...

dr n. med. Aleksandra Jaźwińska-Kozuba

Alergolog dziecięcy

1 Maja 318b lok. 1
41-710 Ruda Śląska

Pani Doktor jest oddana swoim pacjentom. Bardzo poważnie traktuje swoją pracę. Odkąd leczę u niej swojego synka, nigdy mnie nie zawiodła. A najbardziej cenię ją za to, że nie stara się unikać problemów ani zamiatać ich "pod dywan". Mówi wprost co jest ważne i może z tego wynikają niektóre negatywne opinie na tym forum; ludzie po prostu nie lubią przyjmować prawdy do wiadomości. Jak najbardziej polecam Panią Doktor !!
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Jerzy Łanowy

Alergolog, Laryngolog

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
PRZY KOLEI 15
41-700 Ruda Śląska

kompetentny, empatyczny, wyjaśnia, tłumaczy, z uśmiechem, z tego co wiem jest biegłym sądowym i różne indywidua próbują się odgrywać za opinie , które im nie pasują.

dr n. med. Barbara Tłuczykont

Alergolog, Internista

Wolności 99
41-710 Ruda Śląska

W dniu dzisiejszym 04.07.2022 w przychodni Hipokrates wraz z córką miałem nieprzyjemność spotkać tą niesympatyczną, niemiłą wręcz arogancką panią NIE POLECAM wręcz odradzam wpis ku przestrodze dla innych pacjentów
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Aleksandra Jaźwińska-Kozuba