Lekarze Alergolog

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Dr n. med. Alergolog, Pediatra, Dermatologia, Medycyna Sportowa IPClinic.pl
Żeligowskiego 3/5, 90-752
Łódź

Lekarz zadzwonił zgodnie z umówionym terminem i godzina, bardzo uprzejmy, miły i kompetentny. Wszystko szczegółowo wyjaśnił i poświęcił tyle czasu ile było potrzeba . Jest osobą godną polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Alergolog dziecięcy
                                       lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Tak dokładnego i poświęcającego tyle czasu pacjentowi lekarza trudno znaleźć. Pani doktor wypytała mnie i mojego syna o naprawdę dużo rzeczy. Przypisane lekarstwa szybko odniosły skutek. Jeżeli macie problem alergologiczny to najlepszy wybór. My byliśmy u niej w Formmedzie.
Opinia dodana przez: Paula
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1
30-009 Kraków

Nie jestem skłonna do pisania opinii w internecie, ale w tym przypadku postanowiłam to zrobić. Korzystałam już z usług wielu specjalistów i muszę przyznać że pierwszy raz spotkałam się z takim przyjęciem. Pani dr to wspaniała kobieta jej największą zaletą jest to, że potrafi umiejętnie dobrać zabieg pod potrzeby pacjenta. Poznałam przyczyny mojego "defektu", a to bardzo ważne dla nas "maluczkich" którzy oddajemy się z ręce lekarza. Efekty zabiegu są ...
Opinia dodana przez: Kasiaczek
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Pulmonolog
                                       dr n. med. Tomasz Kachel

dr n. med. Tomasz Kachel

Pulmonolog, Alergolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata

lekarz Grzegorz Porębski

al. Pokoju 17/22 B
31-548 Kraków

Odczulam się u dokrota Porębskiego już ponad rok i od pierwszej wizyty jestem zadowolona. Miły, uprzejmy, tłumaczy wszystko i gdy zaszla potrzeba(brak wolnych miejsc w przewidywanym terminie odczulania), umówił dodatkową dodatkową wizytę. Jestem w pełni zadowolona i mogę z czystym sumieniem polecić innym.

lekarz Marzena Gajewska

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Lecznica Ursus Filia Nr 2 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Plutonu Torpedy 47
02-495 Warszawa

Bardzo kompetemtna lekarka, szczegółowo odpowiedziała na całą, naprawdę długa listę naszych pytań, dostaliśmy dokładne wytyczne co i kiedy robić. Nasza córeczka ma dopiero 4 tygodnie, a ja jestem początkujacą, mocno zatroskana mamą - pani doktor nie wykazywała zniecierpliwienia, tłumaczyła wszystko spokojnie i dokładnie zbadała dziecko. Z pewnościa jeszcze do niej wrócimy i gorąco polecamy innym rodzicom.

dr n. med. Eliza Wasilewska

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Chciałabym się z panią skontaktować ale nie mam jak ponieważ ostatnio byłam na wizycie we wrześniu i przyjmowała pani w klinice laifemedical w Gdańsku ..a potrzebuje jak najszybszego kontaktu czy ktoś by mógłby mnie poratować nr telefonu do pani doktor? Była bym wdzięczna z góry dziękuję .
Opinia dodana przez: Monika Zasada
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Alergolog
                                       prof. dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska

prof. dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska

Alergolog, Toksykolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Świetny lekarz który slucha wnikliwie pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, polecam.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Alergolog
                                       dr n. med. Maria Klimaszewska-Rembiasz

dr n. med. Maria Klimaszewska-Rembiasz

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Do Pani Doktor chodzę do Unicardia & Unimedica na Krowodrzy - Górce. Zleciła mi odpowiednie testy alergiczne oraz trafnie dobrała leki. Od tego momentu nie mam problemu z alergią, a leki są świetne - nie czuję się po nich senna ani zmęczona. Na wyróżnienie zasługuje też sama Klinika Specjalistyczna Unicardia & Unimedica. Takiego miejsca w Krakowie brakowało! Fachowo i komfortowo! Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Krystyna Jastrzębska-Janas

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałam. Mój synek miał problemy alergiczne. Pierwsza lekarka w "sieciówce" niewiele chciała i chyba umiała pomóc. W trakcie wizyty u pani doktor Jastrzębskiej zostałam o wszystko wypytana, nawet o rzeczy które wydawały mi się pierwotnie bez związku. A jednak były. Tu wyszło wielkie doświadczenie pani doktor. Zastosowane leczenie pomogło - nie od razu, ale powoli, powoli (tak jak zapowiadała pani doktor) wyszliśmy z tego. I ...
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Justyna Sobocka

Alergolog dziecięcy

Strefa Pacjenta
Gen. Bora Komorowskiego 37 lok. 210
03-982 Warszawa

Ponieważ nie było wolnych terminów do alergologa, do którego córka chodziła, zapisałam ją do tej Pani doktor. Polecam gorąco. Pani doktor podchodzi spokojnie i rzeczowo do problemu. Potrafi wyciszyć emocje i wyjaśnienia daje jasne i czytelne. Moja córka powiedziała mi po wizycie, że chciałaby zmienić lekarza właśnie na tę Panią doktor. A zatem jeżeli ktoś nie chce się stresować wizytą, chce uzyskać dokładne dane na temat leków itp. zapraszam, do ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Stolcman-Sadzik

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Jestem bardzo zadowolona z terapii, którą zaproponowała mi Pani doktor i to wystarczy
{'id': 4806, 'name': u'Strzelce Opolskie'} Pulmonolog
                                       dr n. med. Jarosław Mijas

dr n. med. Jarosław Mijas

Pulmonolog, Alergolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Krakowska 63
47-100 Strzelce Opolskie

Pan doktor - nie ma słów aby opisać Pana doktora. Najlepszy alergolog na świecie którego poznałam a miałam okazje poznać Ich naprawdę wielu. Mieszkam od Pana doktora 150 km a potrafi pomóż w najgorszych momentach. Po 4 latach chodzenia i jeżdżenia po szpitalach z dzieckiem trafiłam do Pana doktora i od razu postawił diagnozę… wiem co robić, jak się zachować jak z synem dzieje się coś nie tak, a w ...
Opinia dodana przez: Balbina Golba

dr n. med. Aleksandra Kucharczyk

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Naprawdę świetny lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta, gorąco polecam panią doktor (choć namawianie innych pacjentów wydaje się nie w moim interesie ;).

dr hab. n. med. Bolesław Samoliński

Alergolog, Laryngolog

al. Solidarności 129/131 lok. 200
Warszawa

Super lekarz ma czas i tłumaczy, niestety czasem zbyt specjalistycznie i nie wszystko zrozumiałam, ale po 3 latach szukania znalazł przyczynę alergii. Co prawda testy trochę kosztowały, ale warto było wiedzieć "jak żyć" dziękuje panie profesorze
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Alergolog
                                       prof. dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

prof. dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

CSK MSWiA Warszawa
Wołoska 137
05-800 Warszawa

Pan Profesor Sybilski zajmuje się moją córką już od wielu lat. Jest rewelacyjnym pediatrą i alergologiem. Jak dla mnie jest wzorem lekarza: kompetentny, uprzejmy, zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga jego dokładne zbadanie. Byłam z córką u pana Profesora kilkadziesiąt razy przy przeróżnych dolegliwościach. Zawsze ufam jego diagnozom i zawsze okazują się trafne.
Opinia dodana przez: Anna L

lekarz Teresa Kasińska-Różycka

Alergolog, Pediatra

Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
43-100 Tychy

Świetny lekarz! Cierpliwy, moje dzieci uwielbiają Panią Doktor. Osoby, które wystawiają negatywne opinie innym lekarzom chyba nie do końca zdają sobie sprawę z poświęcenia z jakim wiąże się ten zawód. DOCENIAJMY ICH!

lek. med. Gerard Gemel

Pediatra, Alergolog

Arc Med s.c.
Mieczysława Kobyłeckiego 1
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo, dobry i doświadczony lekarz.Nie faszeruje niepotrzebnie antybiotykami,serdecznie polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr hab. n. med. Kazimierz May

Jaracza 6 lok. 18
Warszawa

Bardzo kompetentny i skuteczny. Wyleczył mnie, a inni tylko próbowali.

lekarz Krzysztof Wytrychowski

Centrum Medyczne WEJHEROWSKA - AKTYWNE CENTRUM ZDROWIA
54-239 Wrocław

Od lat leczę się na alergię i już byłam w niejednej poradni, wszędzie traktowano mnie i moją chorobę poważnie. Od pół roku zajmuje się mną Pan doktor Wytrychowski, człowiek anioł pełen troski i zrozumienia, nie zawodzi gdy inni zawodzą, wysokie kompetencje i uprzejmość sprawia, że nie mam ochoty już zmieniać lekarza, dziwią mnie te negatywne wpisy to chyba od konkurencji, ja dziękuję doktorowi za troskę
Opinia dodana przez: Marzenna