Lekarze Androlog

lek. med. Krzysztof Żychowicz

Chirurg ogólny, Urolog

Żelazna 34
Wrocław

Byłem na wizycie u pana doktora w dniu 22.02.2018r. w gabinecie urologicznym 4 WSKzP. I wizyta ta zrobiła na mnie wielkie wrażenie, ponieważ zachowanie dr Żychowicza było niemal podręcznikowe! Jestem wymagającym pacjentem ,ale też od lekarza oczekuję takiego prawdziwie ludzkiego podejścia. I napiszę w ten sposób, że jeżeli potrzebujemy takiej prawdziwej, empatycznej i fachowej pomocy urologicznej to wybór dr. Żychowicza będzie niezwykle trafnym!
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 20229, 'name': u'Pruszcz Gda\u0144ski'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Vijay Kumar Sharma

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Endokrynolog, Androlog

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
83-000 Pruszcz Gdański

Wspanialy lekarz.leczylam sie u pana doktora na tarczyce i bardzo dobrze wszystko jest od 7 lat polecam jezeli przyjmuje tylko prywatnie to i tak warty jest tych pieniedzy...mily,deliktny dobry fachowiec...
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Androlog
                                       dr hab. n. med. Piotr Dobroński

dr hab. n. med. Piotr Dobroński

Androlog, Urolog

BALI CLINIC
Roentgena 44 lok. U1
02-781 Warszawa

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego. Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku. Byłem załamany, jeszcze bardziej wystraszony - myślę że większość facetów tak reaguje - to normalne. Panowie - byłem u kilku specjalistów w Warszawie. Proponowali zabiegi różnymi metodami - bardziej inwazyjnymi. Po kilku wizytach u dok. Dobrońskiego zdecydowałem się że jemu powierzę wykonanie zabiegu w pełnej narkozie. Została tylko mała blizna ok 5 cm i po ...
Opinia dodana przez: M
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Androlog
                                       dr n. med. Marek Ciesielski

dr n. med. Marek Ciesielski

Androlog

Pro Life Clinic
Antoniego Kosińskiego 14/1
61-519 Poznań

Polecam Pana doktora z całą stanowczością. Idealne prowadzenie zarówno dla mnie jak i teraz dla partnerki!
Opinia dodana przez: Michał D

lek. med. Robert Kulik

Wazektomia Warszawa - ZdrOva Ginekologiczno-Andrologiczna Praktyka Lekarska
Floriańska 6, Lok U-4 (wejście bezpośrednio z chodnika od ulicy Jagiellońskiej)
03-707 Warszawa

Lekarz który jako nieliczny w dobie dzisiejszych czasów nie boi się kontaktu z pacjentem. Z uwagi na mój charakter pracy zgodził się poświęcić swój prywatny czas by odpowiedzieć na pytania jakie miałem przed umówionym zabiegiem pomagając przy tym podjąć właściwą decyzję.
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Krzysztof Podsiadło

Noskowskiego 13
61-704 Poznań

Rewelacyjny lekarz polecam każdemu pan doktor zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentów nigdy mi nie odmówił dzięki niemu mam wspaniałego syna

lekarz Leszek Pawlak

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Polecam z czystym sumieniem. Uprzejmy i profesjonalne podejście.Lekarzem moim jest od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Ela
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       dr n. med. Leszek Bergier

dr n. med. Leszek Bergier

Internista, Androlog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Do Pana Doktora trafiliśmy z polecenia. Pan Doktor jest nie tylko świetnym lekarzem, ale i wspaniałym, ciepłym oraz empatycznym człowiekiem. Dzięki niemu, po 5 latach walki, właśnie kompletujemy wyprawkę dla naszego pierwszego maleństwa. Pan Doktor w trakcie wizyty wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde, najdziwniejsze pytanie. Przekazuje informacje w bardzo prosty, łatwy do zrozumienia dla laika sposób. Mąż na każdym badaniu czuł się bardzo komfortowo, nieskrępowany. To pierwszy androlog (a ...
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Władysław Kasperczyk

Radosna 31
42-600 Tarnowskie Góry

Na temat tego lekarza mogłabym pisać wiele, ale nie będę. Miałam okazję "leczyć" się u kilku lekarzy. Efektem tych leczeń był brak ciąży przez 6lat i jedno poronienie. Nie robili zupełnie NIC- zero badań. Trafiłam do Pana dr. Kasperczyka i jedyne co mogę na jego temat powiedzieć to to, że jest NAJLEPSZY!!! Polecam parą które mają problemy z zajściem w ciąże- w ciągu trzech wizyt zlecił mi więcej badań niż ...

dr n. med. Szymon Banaszewski

Ginekolog, Androlog

Świebodzińska 38 lok. 1
Poznań

L.K. Polecam. Jestem pacjentkom od wielu lat . Bardzo mi Pan doktor pomógł. Wspaniały człowiek, bardzo dobry lekarz.

lekarz Stanisław Petelewicz

Szkolna 16
42-100 Kłobuck

Jest bardzo dobrym lekarzem,prowadził cała moja ciąże i jestem zadowolona,dobry lekarz ma podejscie do pacjenta.

dr n. med. Grzegorz Ludwikowski

Androlog, Ginekolog położnik

Solskiego 2
Bydgoszcz

Znakomity specjalista! Pomógł mi w bardzo trudnej sytuacji na szczęście dzięki wiedzy i doświadczeniu doktora udało się uniknąć najgorszego . Polecam dr Ludwikowskiego całym sercem. Do tego cierpliwy ,uprzejmy i taktowny. Oby więcej takich specjalistów Jolanta Wagner
Opinia dodana przez: Jolanta

dr hab. n. med. Bolesław Otulakowski

Chirurg ogólny, Urolog

Dziewińska 83
60-178 Poznań

Jestem zadowolony z wizyt u Profesora.Dokładne badanie i objaśnienie powstałych schorzeń oraz zalecenia i leczenie.
Opinia dodana przez: Jan

prof. dr hab. Leszek Bablok

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Polecam, z pewnością lekarz od zadań specjalnych dodatkowo bardzo sumienny i obowiązkowy. Wizyta odbyła się o czasie.
Opinia dodana przez: Miss

dr n. med. Zbigniew Cymerys

Ginekolog, Androlog

Słoneczna 23a
60-286 Poznań

Byliśmy z mężem pacjentami doktora Cymerysa przez 8 miesięcy. Zaprzestaliśmy wizyt kiedy to kolejny raz przekonaliśmy się, że to jedynie strata naszego czasu, pieniędzy i mojego zdrowia. Trafiliśmy do lekarza z problemem zajścia w ciążę przez ponad 1,5 roku. Ponieważ u mnie owulacja i jajeczkowanie ok., lekarz zalecił badanie męża. Wykonał je u siebie w gabinecie „na oko” pod mikroskopem. Wyniki badań odnotował w swoim zeszycie, nie podając nam żadnych ...
dzisiaj byłam u Pana profesora pierwszy raz ( i na pewno nie ostatni!) i zrobił naprawdę dobre wrażenie- wizyta była prowadzona w miły sposób i nie trwała z zegarkiem w ręku ("byle kolejny pacjent=kolejna gotówka"), badanie było przeprowadzone bardzo delikatnie. Jestem zachwycona takim normalnym, ludzkim podejściem do pacjenta. Szczerze polecam!

lekarz Piotr Liszka

ul. Polna 28 A/9
gen. Świerczewskiego 17
43-250

Genialny lekarz, bardzo empatyczny, uprzejmy, wysłuchał mnie, bo miałam problem z zajściem w ciążę. Leczyłam się już wcześniej na niepłodność, byłam w kilku klinikach jednak nie było mnie stać na bardzo drogie leczenie, u Pana doktora udało się, a wizyty były znacznie tańsze. Obecnie jestem mamą Ryśka!
Opinia dodana przez: Sandra

Piotr Czynsz

Androlog

Euromed Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 24/5
Bydgoszcz

Doktor przyjmuje w Medicover w Bydgoszczy. Tel do rejestracji 797199175. Polecam. Dziękuję doktorze.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Zbigniew Kozłowski

Mieszka I 4
65-001 Zielona Góra

Polecam. Jest naprawde dobrym specjalistą.
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Urolog
                                       lekarz Łukasz Wojnar

lekarz Łukasz Wojnar

Urolog, Androlog

Roth Medica ( pierwsze piętro- brak windy)
ul. Niecala 1/5
Poznań

bardzo polecam, dużo mnie nauczył, jak mam postępować w swojej ciężkiej chorobie. Dobra rada, dobrze mi służy. Nawet odbyła się wizyta domowa, specjalnie na moje polecenie.
Opinia dodana przez: Andrzej