Czy chodziło Ci o lekarzy:

Andrzej Lachowski

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Prywatny Gabinet Chirurgiczno-Onkologiczny Lachowski Andrzej

None

Średnia ocen: 5/5

Dr Lachowski jest wybitnym chirurgiem. Przeprowadził bardzo skomplikowaną operacje resekcji zrakowaciałej części trzustki i uratował życie mojej żonie. Jego profesjonalizm, kontaktowość z pacjentem i rodziną, wysoka troska o pacjenta, życzliwość, sprawia że jest osobą godną polecenia

Opinia dodana przez: Janusz Zieliński

warszawa androlog

Sortuj
Najbliższy termin: 4 Paź o 14:00

dr hab. n. med. Piotr Dobroński

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Średnia ocen: 5/5

Rewelacyjny lekarz, profesjonalne podejście, godny polecenia!!!

Rewelacyjny lekarz, profesjonalne podejście, godny polecenia!!!

Najbliższy termin: 4 Paź o 14:00

prof. dr hab. Leszek Bablok

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

Czekając pierwszy raz na wizytę pomyślałem jak większość "gbur"... jednak lekarz podczas wizyty był rzeczowy, skierował mnie na USG jąder. Wcześniejsi lekarze nie dali mi skierowania pomimo mojej prośby, a przecież to podstawowe badanie w tego typu schorzeniach.

Najbliższy termin: 5 Paź o 18:00

dr n. med. Stanisław Frącki

Androlog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

nie wymaga wyników badania krwi a przepisuje hormony, nie mam zdania, to trudna dziedzina

dr n. med. Marek Ciesielski

Androlog

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

jest doskonałym specjalistą , wspaniałym człowiekiem.
Z ogromna wiedzą medyczną nacechowany humanitaryzmem zwracający uwagę na problemy pacjenta.
Oby każdy lekarz ...

jest doskonałym specjalistą , wspaniałym człowiekiem.
Oby każdy lekarz choćby w części okazał się być takim jak Pan doktor Ciesielski Marek, wówczas my pacjenci moglibyśmy być spokojni o nasze zdrowie , życie!! Pozdrawiam Pana Doktora serdecznie i życzę dużo sukcesów w Pańskiej praktyce lekarskiej.

dr Ryszard Kardasiński

Androlog   (+3 więcej)

Szpital Bielański
Cegłowska 80

Śmieszą mnie te "atrakcyjne" Panie które widocznie nie znają się na żartach, nie raz słyszałam żarty doktora i jakoś mnie nie bulwersowały, rozluźniały atmosferę bo wizyty ginekologiczne nie należą do najprzyjemniejszych. Prowadziłam u niego ciążę, teraz leczę się u niego i polecam każdym moim znajomym. Dzięki niemu moja 40 letnia znajoma ma śliczną córcię, a inni lekarze rozkładali ręce i mówili że widocznie macierzyństwo nie jest jej pisane.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Jacek Łempicki

Opaczewska 12 lok. 22

Po zabiegu, dziś już mija rok, wszystko działa jak za młodu. A może lepiej?

Po zabiegu, dziś już mija rok, wszystko działa jak za młodu. A może lepiej?

dr n. med. Tadeusz Kosiec

Androlog   (+2 więcej)

Lux Med oraz Szpital Bielański
Chmielna, Migdałowa

Czytam opinie o doktorze i jestem zdumiona.Ja chodziłam do tego lekarza 4 lata (w latach 90-tych)i do szpitala i prywatnie. Faktycznie leczenie 4 letnie dużo kosztowało ale mam dziecko i to bez in vitro. Inni lekarze z moim przypadkiem nie dawali sobie rady przez wiele lat. Poleciłam doktora koleżankom i wszystkie też szczęśliwie mają dzieci, pomimo wcześniejszych niepowodzeń. Wniosek nasuwa się jeden: albo ludzie się tak zmieniają albo...pacjenci sami nie wiedza czego oczekują. Dodam, że jestem z branży medycznej.

Sławomir Zieniuk

MEDICUS, Lecznica Profesorska

Nie udzielam się na forach ale po przeczytaniu tych negatywnych opinii brak mojego komentarza - pozytywnego - przyprawił by mnie o wyrzuty sumienia, że ktoś zdecyduje się iść do "ślicznego/pachnącego/przemiłego" lekarzyny, który go będzie mamił obiecankami i opowieściami wyssanymi z palca (byle brzmiały wystarczająco mądrze i przekonująco) i jednocześnie ("zupełnie przypadkiem") doił z kasy - zamiast iść do Dr Sławomira Zieniuka.

Tak Dr Zieniuk nie jest miły. Tak lecznica nie wzbudza zaufania wyglądem. Ale dla tych co chcą się wyleczyć = zlikwidować źródło problemu to NIE powinno mieć znaczenia!

Jak potrzebujesz aby Cię ktoś potrzymał za rękę i poopowiadał bajki to idź na kozetkę do psychologa.

Chcesz się dowiedzieć na co wskazują wyniki Twoich badań i co można zrobić, żeby je poprawić to idź do Dr Zieniuka i POSŁUCHAJ go, zaufaj i WYKONAJ zalecenia.

Usłyszysz suche fakty, konkretne porady a wyniki badań zostaną poddane krytycznej ocenie - zamiast jak gdzie indziej ślepe schematyczne działanie - często z góry zaprogramowane na komercyjny sukces kliniki.

Dla mnie wybór jest oczywisty dlatego Dr Zieniuka zdecydowanie polecam. Mi pomógł.

dr hab. n. med. Maciej Czaplicki

Jana III Sobieskiego 18
Aleksandrów Drugi, Warszawa

Średnia ocen: 1/5

dr hab. nauk med. Maciej Czaplicki nie żyje.

dr hab. nauk med. Maciej Czaplicki nie żyje.