anestezjolog białystok

Sortuj

dr Wojciech Bauer

parkowa 8

Średnia ocen: 5/5

Fantastyczny człowiek. Nic dodać nic ująć. Dziękuję Panu za opiekę, wsparcie i poczucie humoru podczas porodu na parkowej w grudniu 2012 oraz podczas wczesniejszych spotkan w Bocianie :)

Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Małgorzata Jarocka

Al. Piłsudskiego Józefa 16/17

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła i konkretna Pani Doktor, wszystko świetnie wyjaśniła, najlepsze jest to że nie skupia się tylko na podstawowym zabiegu lecz sprawdza czy nie dolega nam coś jeszcze, bardzo kompetentna i przyjazna, dziękuję za opiekę !

Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Maciej Konopiński

M. Skłodowskiej-Curie 24 A
Białystok

rewelacja, znieczulenie palce lizać. Miły ,uprzejmy, przystojny, tak powinna wygladac ostatnia osoba która sie widzi przed snem.Polecam

lekarz Anna Maria

DSK

Białystok

W poporządku jako lekarz i zcłowiek. można polecic.

W poporządku jako lekarz i zcłowiek. można polecic.

Opinia dodana przez: Ilona Bogucka zpiasta

lekarz Agnieszka Średzińska

Uniwersytecki Szpital Kliniczny

Białystok

Nie mogę ocenić kompetencji medycznych Pani doktor, natomiast pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak straszliwą bezdusznością i brakiem empatii ze strony drugiego człowieka. Kpina i ironia w stosunku do mnie w momencie śmierci mego męża,to zachowanie, którego nigdy nie spodziewałam się ze strony lekarza, nawet takiego, dla którego śmierć jest codziennością. Nie piszę pod wpływem emocji, minęły już dwa miesiące, ale szok i poczucie krzywdy pozostanie.
Maria Popławska

lekarz Dariusz Kożuchowski

Anestezjolog   (+1 więcej)

Antoniukowska 12 A/35
Białystok

Brak słów. Osoba bardzo zimna pozbawiona uczuć. Podopiecznych traktuje przedmiotowo. Rodzinie zamiast pomóc pogrąża w jeszcze większej rozpaczy.