anestezjolog białystok

Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem
ulica Szpitalna 5
Wysokie Mazowieckie

Średnia ocen: 5/5

Lekarz godny polecenia. Od prawie 3-ech lat mam z Panią Doktor do czynienia w Klinice Bólu w Białymstoku i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, nigdy nie pogania, cierpliwie odpowiada na pytania i wyjaśnia szczegółowo wszystkie aspekty związane z moim leczeniem. Tylko dzięki Jej pomocy jestem w stanie w miarę normalnie funkcjonować po wypadku samochodowym.

Opinia dodana przez: Andrzej

dr Wojciech Bauer

Prywatna Klinika Położniczo Ginkologiczna
ul. Parkowa

Średnia ocen: 5/5

Fantastyczny człowiek. Nic dodać nic ująć. Dziękuję Panu za opiekę, wsparcie i poczucie humoru podczas porodu na parkowej w grudniu 2012 oraz podczas wczesniejszych spotkan w Bocianie :)

Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Maciej Konopiński

None
M. Skłodowskiej-Curie 24 A
Białystok

rewelacja, znieczulenie palce lizać. Miły ,uprzejmy, przystojny, tak powinna wygladac ostatnia osoba która sie widzi przed snem.Polecam

lekarz Anna Maria

DSK

Białystok

W poporządku jako lekarz i zcłowiek. można polecic.

W poporządku jako lekarz i zcłowiek. można polecic.

Opinia dodana przez: Ilona Bogucka zpiasta

lekarz Agnieszka Średzińska

Uniwersytecki Szpital Kliniczny

Białystok

Nie mogę ocenić kompetencji medycznych Pani doktor, natomiast pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak straszliwą bezdusznością i brakiem empatii ze strony drugiego człowieka. Kpina i ironia w stosunku do mnie w momencie śmierci mego męża,to zachowanie, którego nigdy nie spodziewałam się ze strony lekarza, nawet takiego, dla którego śmierć jest codziennością. Nie piszę pod wpływem emocji, minęły już dwa miesiące, ale szok i poczucie krzywdy pozostanie.
Maria Popławska

lekarz Dariusz Kożuchowski

Anestezjolog   (+1 więcej)

None
Antoniukowska 12 A/35
Białystok

Brak słów. Osoba bardzo zimna pozbawiona uczuć. Podopiecznych traktuje przedmiotowo. Rodzinie zamiast pomóc pogrąża w jeszcze większej rozpaczy.