Lekarze Anestezjolog Wrocław

Anna Żołnowska

Gabinet lekarski
53-507 Wrocław

Bardzo dobry lekarz! Pani Doktor dokonała szczegółowego wywiadu. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna!
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Katarzyna Kubuśka-Kotys

Blacharska 8H/1
53-206 Wrocław

PAni doktor pełna pozytywnej energii, wiedzy i empatii. Rzeczowo wyjaśniła problem i wskazała co mam robić. Polecam serdecznie

lekarz Jacek Smereka

ul. Józefa Chełmońskiego 3a
51-630 Wrocław

Wyrazy Wielkiego Szacunku dla Pana Profesora za zaangażowanie i otoczoną opiekę podczas mojej operacji w dniu 3 kwietnia 2023 roku na oddziale chirurgiczno-urologicznym szpitala w Miliczu. Polecam wszystkim, aby podczas operacji trafili na tak dobrego jak PROFESOR ANESTAGIOLOGA. DZIĘKUJĘ i SERDECZNIE POZDRAWIAM.
Opinia dodana przez: Roman z Krotoszyna

lekarz Piotr Dzikowski

Anestezjologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wargocki i Partnerzy
ulica Mińska 38
54-610 Wrocław

Super Lekarz zawsze pomocny Opiekuńczy i Odpowiedzialny .Bardziej kompetentny niż zawód lekarza wymaga. POLECAM TYM którzy naprawdę potrzebują POMOCY. znam od wielu lat i zawsze mnie Zadziwiał

lekarz Zdzisław Falkiewicz

Zachodnia 20/66
53-644 Wrocław

Konkretny człowiek i konkretny lekarz, ma duże doświadczenie i doskonale podejście do małych dzieci. Cierpliwy i uprzejmy, mimo fochów córki wizyty przebiegają spokojnie i dr wszystko dokładnie tłumaczy. Jeden z najlepszych lekarzy, a w ciągu kilku lat "przewinęłyśmy" się u kilkudziesięciu specjalistów. Przy tym człowiek ciepły i z poczuciem humoru, mamy szczęście, że jest naszym lekarzem rodzinnym :)
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Andrzej Juszkiewicz

Wojewodzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
51-124 Wrocław

Mimo, że jak się okazało, wezwanie karetki było niepotrzebne, doktor przeprowadził wszystkie niezbędne badania, postawił diagnozę i z cierpliwością i uśmiechem odpowiadał na pytania. Pokierował mnie też co powinnam w tym, jak i w podobnym przypadku, zrobić, gdzie pójść, jakie badania wykonać. POLECAM!!
Opinia dodana przez: Marina1

lekarz Wiesław Dziuba

Internista, Anestezjolog

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Super lekarz .Szkoda ,że już nie przyjmuje w Dolmedzie.Szybki ,konkretny i nigdy nie odmawia pomocy.Na wszystko ma dobre rady.

lekarz Aleksandra Bokajło

Gabinet Leczenia Bólu i Akupunktury
Pieszycka 34/1
50-537 Wrocław

Właśnie zakończyłam 9 mies terapię u dr A. Bokajło. Po pierwsze jednak, Pani doktor przyjmuje we Wrocławiu na ul. Pieszyckiej 34/1, więc podany tu adres jest błędny!! Co do terapii, moim problemem były napady lęku, które nasiliły się przez pandemię - zamknięcie, praca zdalna, itp. Do tego miałam silne bóle brzucha, które pojawiały się nagle. Diagnozowałam się u wielu lekarzy (również gastroskopia) i nic nie wykryli. Dzięki u P. Bokajło ...

lekarz Marek Mularczyk

Anestezjolog, Fizjoterapeuta

Centrum Leczenia Bólu
Wrocław

Nigdy nie trudziłem się, żeby aktywnie brać udział na jakichkolwiek forach, ale tym razem czuje, że nie mogę pozostać obojętny. Byłem u Pana Mularczyka kilka dni temu, wiele o nim słyszałem, a że słyszałem też złe opinie byłem przygotowany w jakimś stopniu na jego dziwne zachowanie. Pan Doctor był bardzo nieprzyjemny w kontakcie od samego początku, a w sumie kantakt z nim był lekko utrudniony do końca wizyty (nawet nie ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Leonidas Gakis

Chirurg ogólny, Anestezjolog

ulica Wrocławska 13
54-101 Wrocław

Podczas pobytu w Dcchp dzień po operacji napotkała mnie nie miła sytuacja, zostałam źle potraktowana przez Dr Leonidasa Gakisa. Doktor był nie miły, zadrwił ze mnie, po czym tłumaczył się, że to były tylko żarty. Uraził mnie, jego zachowanie było bardzo nie stosowne. Moim zdaniem owy lekarz jest nie uprzejmy i nie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Iwona

Maurycy Pawęzowski

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet lekarski
50-539 Wrocław

Dla mnie ok. Neutralnie. Normalnie. Po prostu w porządku. Bez negatywów, ale i też bez jakiś mega pozytywnych odczuć. Zwyczajna wizyta👍

lekarz Marek Kaczmarek

Senaforowa 89/4
52-115 Wrocław

Zła diagnoza postawiona na podstawie jednego badania. Lekarz z taki doświadczeniem powinien mieć bardziej profesjonalne podejście do pacjenta. a może to już wypalenie zawodowe?

dr n. med. Aleksandra Kubacka

Stefczyka 23
Wrocław

Najgorsza wizyta lekarska jaką kiedykolwiek miałem. Dowiedziałem się, że mam straszne nadciśnienie przez "rozwalone nerki" (choć panią nie interesowało to, że biegłem przed wizytą, żeby się nie spóźnić, a przed wyjściem wypiłem kawę), natomiast poleciła mi kupić ciśnieniomierz w jedynym konkretnym sklepie we Wrocławiu. Od tego czasu jestem zupełnie rozstrojony zdrowotnie, non stop mam wrażenie, że coś mi jest choć lekarze mówią, że jest ok. Oczywiście wszystkie opinie "pani doktor" ...
Opinia dodana przez: cukkul

lekarz Izabela Chiniewicz-Banach

Pulmonolog, Anestezjolog

Pasteura 11/7
50-367 Wrocław

Chiniewicz Banach Izabela - Terrible Dr. My wife has soar throat and it's hurting to the level she can't even eat properly. The Dr was so rude to her on the phone and hung up by saying that she is fine. Her license should be cancelled she is not qualified to be a Dr.
Opinia dodana przez: Shahzain Khan

lekarz Kinga Niewińska

Ks. K. Damrota 26/1
50-306 Wrocław

Z "szanowną" panią miałam nieprzyjemność spotkać się w szpitalu przy ul. Borowskiej, kiedy bliska mi osoba trafiła tam karetką w ciężkim stanie po zatruciu czadem. Osoba ta, BĘDĄC NIEPRZYTOMNĄ, czekała na panią doktor, bez której nie można było rozpocząć niezbędnych działań. Kiedy dotarłam na miejsce, najwidoczniej czekanie na panią dr trwało już zdecydowanie dłużej niż powinno, ponieważ personel zaczął po cichu, tak, żebym jak najmniej słyszała, dzwonić do niej i ...

lekarz Piotr Ptaszyński

Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mediconcept Sp. z o.o. Poradnie Specjalistyczne Spółka Komandytowa
ulica Krzycka 94
53-020 Wrocław

Najgorszy lekarz ever * Człowiek pozbawiony empati, nadużywajacy swojej pozycji!! Do końca życia będę go źle wspominać ! Nie polecam.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Beata Wyszomirska