bąk

twoja dentystka
Jgielońska 9d/10
Legionowo

Średnia ocen: 5/5

Mila i kompetentna dentystka, przystepne ceny, polecam z cala odpowiedzialnościa.

lekarz Piotr Bąk

pl. Zwycięstwa 7
Niepołomice

Średnia ocen: 5/5

Przyjal mnie na SORze na Żeromskiego.Mialem problem z piekacymi oczami(od komputera).Niebyło okulisty więc do niego zadzwonil .Dostalem krople i na 2 dzien juz byla poprawa.Dodam,że bylem tam wieczorem.Zdecydowanie polecam.

lekarz Adam Bąk

Gastrolog

Nysa

Średnia ocen: 5/5

Godny polecenia ,bardzo kompetentny lekarz.Dąży do postawienia diagnozy nawet ,gdy nie jest to takie łatwe.polecam na 100%

Piotr Bąk

None
ulica Osiedle 30-lecia 121/15
Wodzisław Śląski

Średnia ocen: 5/5

Niniejsza opinia umieszczona jest przez rodzinę Leopolda M. tj. 88 letniego pacjenta Pana Doktora Tomasza Bąk, na prośbę pacjenta, który sam nie posługuje się Internetem. Dziadek pragnie podziękować Panu Doktorowi za bardzo dobrą opiekę w czasie 3 tygodniowego pobytu w szpitalu w Rybniku Orzepowicach. Doktor Bąk leczył Leopolda M. cierpliwie, wnikliwie i co najważniejsze skutecznie. Miał czas i uwagę dla pacjenta, przeprowadził wszelkie badania, zdiagnozował problemy zdrowotne, przywrócił do dobrego stanu zdrowia i dopiero wówczas odesłał wdzięcznego pacjenta do domu. DZIĘKUJEMY.

Opinia dodana przez: Leopold M.

lek. med. Alicja Bąk-Szuba

Internista

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9

Średnia ocen: 5/5

Wlasnie jestem po wizycie u Pani doktor. Gorąca polecam! Kompleksowy wywiad, 100%uwagi, swietne podejscie do pacjenta.

Opinia dodana przez: Maria

lekarz Anna Bąk-Chojnacka

None
ulica 11-go Listopada 69/77
Radom

Średnia ocen: 5/5

Cudowny lekarz poprostu anioł skarb wśród lekarzy wszystko co robi robi z sercem rozmowa z Panią doktor to sama przyjemność,fachowość i dobre serce takich lekarzy brakuje

Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Michał Bąk

Ortopeda

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ortopedia Zamojska"
ulica J. Kilińskiego 4
Zamość

Średnia ocen: 5/5

Bardzo kompetentny i miły z podejsciem do dziecka . Długo szukałam lekarza dla córeczki az postanowiłam zaryzykowac i pójść pierwszy raz do doktora Bąka i polecam jak najbardziej .

Opinia dodana przez: Diana

lek. med. Dominika Bąk

Lekarz rodzinny

Indywidualna Praktyka Lekarska Dominika Bąk
Modrakowa 76/15
Bydgoszcz

Średnia ocen: 5/5

Bardzo profesjonalna i zdolna Pani Doktor. Poświęca dużo czasu pacjentowi.
Stawia niesamowicie trafne diagnozy.
Trzeba przyznać, że zna się ...

Bardzo profesjonalna i zdolna Pani Doktor. Poświęca dużo czasu pacjentowi.
Stawia niesamowicie trafne diagnozy.
Trzeba przyznać, że zna się na rzeczy :) Wiedza ogromna, chęć pomocy również,
nie boi się wyzwań.
Polecam ją wszystkim znajomym - jest naprawdę świetna !!!

Opinia dodana przez: Artur