Lekarze Bartoszyce

Dietetyk

Poradnia Dietetyczno-Żywieniowa,,Dieta Slim''
PCK 5
11-200 Bartoszyce

Pani Ania to super specjalistka w dziedzinie dietetyki. Dzięki Pani Ani schudłam 19 kg i waga dalej spada .Bardzo miła i sympatyczna osoba. POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zbigniew Pawluczuk

Lekarz medycyny pracy

Poradnia Dietetyczno-Żywieniowa SLIM
ul. Marksa 10/38
11-200 Bartoszyce

Polecam doktora Pawluczuka - lekarz w razie potrzeby przyjmuje również poza wyznaczonymi godzinami, pomocny.

Daniel Przybycień

Internista, Kardiolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Daniel Przybycień
11-200 Bartoszyce

Doktor Przybycień jest specjalista godnym polecenia,uprzejmy,kompetentny.Profesjonajnie, szczegolowo i spokijnie objasnia informacje o chorobie i przebiegu leczenia. Kilka razy bylam z problemem kolatania serca nigdy nie zbagatelizowal sprawy i dal dobre leki. Pan doktor robi tez profesjonalne usg.Kilka lat temu zlokalizowal mi ognisko endometriozy ktorego pani doktor Rożko nie potrafila zobaczyc robiac mi usg. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Małgosia

Jolanta Kamińska

Gabinet Stomatologiczny
Bartoszyce

Pani Kamińska to bardzo dobry lekarz. Dokładnie tłumaczy i doradza. Jest bardzo uprzejma.Polecam serdecznie.

lekarz Jolanta Michaliszyn

Pułaskiego 5/3
11-200 Bartoszyce

Najlepsza lekarz pediatra w tym mieście.Lepszej lekarki nie ma i niestety nie będzie..co stwierdzam z przykrością.Niemniej jednak p.doktor Michaliszyn jest Wspaniała.
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Rafał Wasek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE s.c. B.Bednarska, A.Bok, I.Fiedorowicz, M.Męzińska
11-200 Bartoszyce

Bardzo rzeczowy uprzejmy poświęca czas nie patrząc na zegarek dużo tłumaczy. Rozmowa z doktorem Waskiem to przyjemność. Pozdrawiam serdecznie ☺
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aneta Stefaniak

11-200 Bartoszyce

Najlepszy lekarz pod słońcem!!! Każdej kobiecie polecam :) pomogła mi zajść w ciąże, po wielu próbach i poronieniach.

Zbigniew Steckiewicz

Chirurg ogólny, Urolog

Gabinet lekarski
Bartoszyce

Dobry lekarz i specjalista. Nie szczędzi sił i środków by pomóc. Leczę się u niego od kilku lat i zawsze mam robione badania (m.in PSA i USG), poza tym ma świetny kontakt z pacjentem.

Artur Olszewski

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OLS-MED"
11-200 Bartoszyce

kolejna wizyta i kolejna fachowa pomoc.prawidłowe rozpoznanie choroby ,i własciwe przepisanie leków.jak najbardziej polecam
Opinia dodana przez: Marcin P

lekarz Ewa Gapińska

NZOZ Poradnia Okulistyczna
pl. Konstytucji 3 Maja 13 B
11-200 Bartoszyce

Wspaniały lekarz.B.ciepłe podejście do pacjenta,dokladnie wyjaśni wszystko nie licząc czasu.Same superlatywy ale tak jest rzeczywiście.
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Józef Stromkowski

Bema 40/111
11200 Bartoszyce

Świetne podejście. Już dawno nie spotkałem nikogo tak zaangażowanego w swoje obowiązki. Widać, że doktor ma olbrzymią wiedzę i jest nakierowany na dobro pacjenta. W skrócie, bardzo profesjonalny, bardzo dokładny, uprzejmy i godny zaufania. Mi uratował słuch i zatoki, znajomemu życie.
Opinia dodana przez: Filip

lekarz Weronika Sokołowska

11-200 Bartoszyce

pani Sokołowska mimo młodego wieku jest osoba kompetentna i uwazam ze jest godna polecenia bylam u niej gdy miala dyzur na pogotowiu z 2 dzieci 3 latkiem i 6 miesiecznym niemowleciem moj starszy synek bardzo nie lubi byc badany ale pani doktor umiala go zabawic i zbadac bez ataku histerii z mlodszym wogole nie bylo problemu bardzo szybko i trafnie postawila diagnoze i jej zalecenia odnosnie leczenia byly klarowne i ...
Opinia dodana przez: Bogusława

lekarz Artur Łukaszewicz

Internista, Radiolog

11-200 Bartoszyce

Lekarz super ,tylko Wielmożna Pani co rejestruje , nie kompetentna , roztrzepana i dawno powinna być zwolniona , ponieważ działa na szkode doktor
Opinia dodana przez: janusz

lekarz Katarzyna Guzanek

Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OLS-MED" spółka jawna Wioletta Olszewska, Artur Olszewski
Emilii Plater 9
11-200 Bartoszyce

bardzo kontaktowa sympatyczna i fachowa pani doktor

lekarz Anna Dąbrowska

Neurolog

Wańkowicza 9
11-200 Bartoszyce

Szanowna Pani Doktor jest wspaniałym Czlowiekiem i doskonałym lekarzem. Polecam szczególnie Jej wiedzę medyczną i życiową, którą emanuje w kontakcie z pacjentem. Lekarz ze wszech miar godny polecenia! c..ń
Opinia dodana przez: Mariusz

mgr Monika Majcher-Lipiejko

Dietetyk

Poradnia Dietetyczno-Żywieniowa SLIM
ul. Marksa 10/38
11-200 Bartoszyce

Współpraca z Panią Moniką zaowocowała zmianą mojego życia!!! Po pierwsze straciłam 20kg, po drugie nauczyłam się prawidłowo i zdrowo odżywiać, po 3 moja waga utrzymuje się na stałym poziomie (nie ma mowy o jojo)a współpracę z Panią Moniką zakończyłam już prawie rok temu. Czy można chcieć więcej?! Polecam serdecznie tego dietetyka, miła, kompetentna, terminowa i czyni cuda!!!

lekarz Wanda Madej-Roszko

NZOZ Poradnia Okulistyczna
pl. Konstytucji 3 Maja 13 B
11-200 Bartoszyce

Pełen profesjonalizm. Ta kobieta uratowała moje dziecko. Mimo wielu przeciwskazań (złamanie miednicy kilka lat przed porodem, 1 ciąża przed 40stką, waga dziecka 4,5kg) mój lekarz prowadzący nie widział problemu i stwierdził, że poród naturalny to najlepsze rozwiązanie. Dwa tygodnie po planowanym terminie porodu skierował mnie do szpitala i udał się na weekend. W nocy odeszły mi wody, dziecko strasznie ruszało się wtedy w brzuchu. Bałam się o dziecko. Lekarz dyżurny ...
Opinia dodana przez: Joanna

Bogumił Doroszko

Fizykoterapeuta

Bartoszyce

sympatyczny, niestety- swoją pracę wykonuje bez zaangażowania

lekarz Sławomir Wójcik

Bartoszyce

poprostu można mu ufać i mnie osobiście nigdy nie zawiódł.Profesjonalista!

lekarz Danuta Kawalec

Psychiatra

11-200 Bartoszyce

Nie wiem czego kto oczekuje? Dla mnie jest miła, serdeczna i zawsze pomocna w każdej sytuacji. Może to w Was tkwi problem? Wspaniała kobieta! Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna