będzin baranska

None
Reymonta 6
Psary

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor jest przewspaniałą osobą. Jest to lekarz z bardzo dobrą wiedzą. Leczy moją mamę od 3 miesięcy i ani razu nie odmówiła jej pomocy. Na początku leczyłyśmy się w szpitalu górniczym w Sosnowcu, później (obecnie) w przychodni na Syberce w Będzinie. Co najważniejsze terminy oczekiwania na wizytę u dobrego reumatologa są okrutnie długie natomiast Pani Doktor jako ortopeda podeszła do choroby mojej mamy kompleksowo. Nadal walczymy bo schorzenie niestety wymaga czasu ale już powolutku zaczyna być lepiej. Dziękujemy serdecznie za serdeczność i długość wizyty (moja mama musi mieć zawsze kawę na ławę;)co się ceni że nie jest to lekarz nastawiony na pieniądze czy przemiał pacjentów ale na dobro i przede wszystkim zdrowie swoich podopiecznych!!!

Opinia dodana przez: Monika

Maria Barańska

Laryngolog dziecięcy

None
ulica Skośna 5
Będzin

Super lekarz! Moje dziecko miało wycięte migdałki w Chorzowie, pani doktor fantastycznie się nami zajęła!

Opinia dodana przez: Joanna