Lekarze Bełchatów

dr Adam Srebrzyński

dr Adam Srebrzyński

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

97-400 Bełchatów

U pana dr Srebrzyńskiego upiększam się od 2008 r. Zabiegom medycyny estetycznej poddawałam się już wcześniej u innych lekarzy, ale gdy poznałam Pana Doktora i efekty jego pracy, pozostałam jego klientką do dnia dzisiejszego.Gdy trafiłam do Niego, nastawiona byłam na zabiegi, które pozbawią mnie wszelkich zmarszczek, lubiłam mieć wszystko na tzw "blachę"; niestety z czasem zaczęłam wyglądać nienaturalnie. To On zmienił we mnie nastawienie do tego typu zabiegów; przekonywał,że najważniejsze ...
Opinia dodana przez: Julita
{'id': 39202, 'name': u'Be\u0142chat\xf3w'} Chirurg dziecięcy
                                       lek. med. Paweł Polityło

lek. med. Paweł Polityło

Chirurg dziecięcy

97-400 Bełchatów

Wspaniały lekarz, profesjonalista, zdecydowanie godny polecenia. Wzór dla wszystkich lekarzy ! Bez zbędnych wizyt, konkretny i uprzejmy. Operował naszego synka (4 lata), operacja przebiegła świetnie, synek po kilku godzinach już chciał biegać. POZDRAWIAMY
Opinia dodana przez: Marcin

dr Kamila Stein-Gieras

MegaMed
Bełchatów

bardzo polecam! pani doktor szczegolowo szuka zrodla problemu i wszystko dokładnie tłumaczy, miła atmosfera, bez stresu, byłam pierwszy raz a czułam się przyjęta jak stała pacjentka
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Agnieszka Pawelec-Riabcew

Os. Okrzei 8/26
97-400 Bełchatów

Bardzo polecam Panią dr Agnieszkę. Profesjonalne leczenie i podejście ,,ludzkie,,do pacjenta. Nic nie boli i jest fachowo. Polecam

lekarz Wiesław Łoba

Ortopeda, Traumatolog

97-400 Bełchatów

Od kilku miesięcy miałem problemy z kręgosłupem lędźwiowym z promieniowaniem bólu do lewej nogi. Leczenie rozpocząłem na rejonie gdzie przez 2 miesiące stosowano na zmianę leki doustne oraz zastrzyki. Nie wiele mi to pomogło. Skierowany zostałem do specjalisty ortopedy gdzie znowu dostałem nowe leki oraz fizykoterapię. Po serii zabiegów poprawa na krótko. Doktora Łobę poleciła mnie moja znajoma, której wyleczył migrenowe bóle głowy po 32 latach cierpień. Wizyta u tego ...

lekarz Anna Sienkiewicz

prywatny gabinet
Zelów ul.Żeromskiego 38A/18
97-425 Bełchatów

Bardzo kompetentna i uprzejma pani doktor. Polecam

lekarz Izabela Bluj-Leska

Oś.1000-Lecia 1
97-400 Bełchatów

Niesamowity specjalista. Lekarz zaangażowany, życzliwy i tak po ludzku po prostu serdeczny. W trakcie wizyty wyjaśnia każdy krok, jest komunikatywna i cierpliwie znosi nadmierne mruganie ;) Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: LeszekB

lekarz Roman Massopust

Chirurg ogólny, Gastrolog

97-400 Bełchatów

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

lekarz Zygmunt Mikołajczyk

Okrzei 45
97-400 Bełchatów

Lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Byłam u niego z niespełna 2 letnim dzieckiem. To z jaką cierpliwością, sympatią, pomysłowością jak zabawić malucha oraz szczegółowe badanie dziecka spowodowało, że jeśli będę kiedyś potrzebować konsultacji okulisty to na pewno wybierzemy tego lekarza.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Rady

Lekarz rodzinny

przychodnia lekarska
Grota Roweckiego 21
97-400 Bełchatów

Jedna z Najelepszych Lekarzy na calym globie. Pozdrawiamy serdecznie Krystyna Jozef i Krystian Blaszczyk .
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Dorota Dzwonnik-Matusiak

Czyżewskiego 34
97-400 Bełchatów

Polecam z całego serca. Nikt nie ,,zaopiekował " się tak mną jak Pani doktor. Nie bagatelizuje, nie leczy objawowo ale szuka przyczyny, bardzo uwaznie slucha pacjenta. Ogromna wiedza i zaangazowanie.
Opinia dodana przez: Grazyna K.

Reda Elkader

Gabinet lekarski
Bełchatów

Lekarz , który poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi , dwukrotnie wykonywał mi artroskopie , zawsze można liczyć na Jego pomoc ,nie tylko w godzinach pracy , rzeczowy a przy tym życzliwy ludziom.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Janusz Kozłowski

Pabianicka 84b
97-400 Bełchatów

Wielkie podziękowania dla pana doktora za uratowanie mi życia. Dziękuję bardzo.........................
Opinia dodana przez: marcin

Robert Gwizdała

Gabinet Stomatologiczny
Bełchatów

Bardzo dobry stomatolog. Zęby leczy delikatnie, dokładnie i bez pośpiechu. Ma duże poczucie humoru. Jedyny mankament to trzeba długo czekać na wizytę, ale to chyba zrozumiałe.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marcin Fiutowski

Internista, Kardiolog

97-400 Bełchatów

Fantastyczny lekarz,ogromna kultura osobista.Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem i pamięta to po10 latach.Budzi ogromne zaufanie i uspokaja.Zyczylabym sobie tylko takich lekarzy.Polecam wszystkim.Ogromna wiedza medyczna.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Piotr Frankowski

PERFECT-DENT Przychodnia Stomatologiczna lek. stom. Bartłomiej Famulski
ulica 1-go Maja 51
97-400 Bełchatów

Super specjalista :-) Cierpliwy, kompetentny, dokładny i delikatny. Omawia z pacjentem plan leczenia. Leczy zęby pod mikroskopem. Profesjonalista w każdym calu. Godny polecenia również w podejściu do dzieci.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Paweł Dojwa

97-400 Bełchatów

Bardzo sympatyczny lekarz, dobrze kontaktuję się z pacjentem. Bardzo dokładnie tłumaczy. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Andrzej Kowalski

Internista, Kardiolog

97-400 Bełchatów

Wspaniały człowiek, świetny specjalista! Stawia trafne diagnozy. Wysoka kultura osobista twgo lekarza! Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Sylwia Majewska-Beśka

19-go Stycznia 10/6
97-400 Bełchatów

Doskonały lekarz z sercem. Profesjonalna obsługa, zapewnione bezpieczeństwo. Podejście do dziecka perfekcyjne. Polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. med. Wiesław Łoba

97-400 Bełchatów

Bardzo dobry i kompetentny lekarz... wykrył że mam uszkodzony kręg po nie udanych próbach leczenia lekarzy w Medicover (Warszawa) pół roku zmarnowałam na leczenie tam. A tu od razu dowiedziałam się co mi jest. ;)
Opinia dodana przez: Blanka