białystok

dr n. med. Grzegorz Klimiuk

NZOZ Klident Praktyka Stomatologiczna
ul. Sienkiewcza 79 A lok. 206
Białystok

jeden z bardziej profesionalnych specialistów z jakim miałem doczynienia - szybko, tanio i profesionalnie

Stomatolog Białystok lek. dent. Bogusława Czarnowska

lek. dent. Bogusława Czarnowska

Stomatolog   (+3 więcej)

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14

Średnia ocen: 5/5

Zadowolona jestem bardzo. W skali od jednego do pięciu na 7pkt. Zabieg chirurgiczny usunięcia korzeni i wstawienia implantów miałam w narkozie. Obudziłam się już po bez większych powikłań, ale z delikatnymi zawrotami głowy. Lekarze bardzo kompetentni (doktor Bogusława i doktor anestezjolog). Bez zbędnego stresu. gabinet jest naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: Agnieszka Opaska

dr Robert Kozłowski

Urolog

Szpital Wojewódzki

Średnia ocen: 5/5

Pełen profesjonalizm. Miły, grzeczny, rzeczowy. Dokładnie wszystko wytłumaczone i wyjaśnione. Gorąco polecam.

dr n. med. Jan Krzysztof Kirejczyk

Chirurg dziecięcy

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3

Średnia ocen: 5/5

Wlasciwy Czlowiek na wlasciwym miejscu!!!
Jezeli mielibysmy opiasac swoje wyobrazenie "Lekarza Idealnego" -to ten Lekarz jest ucielenieniem tego wyobrazenia.

Wlasciwy Czlowiek na wlasciwym miejscu!!!

lekarz Izabela Konończuk

Alergolog dziecięcy   (+1 więcej)

CorMed
Antoniukowska 11A

Średnia ocen: 5/5

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami o pani doktor. Po prostu ludzki lekarz :) Lecze się jako osoba dorosła ale z pewnością jeśli swoje dzieci również będę leczyć u pani doktor.

Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Artur Anielski

Stomatolog   (+1 więcej)

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A

Średnia ocen: 5/5

Gabinet w 100 % godny polecenia. Profesjonalna i sympatyczna obsługa. Dokładne i bezbolesne leczenie. Ceny bardzo przystępne :)

Zofia Abramska-Kozak

Kręta 3a

Średnia ocen: 5/5

Jest po prostu świetna! Szybko i od razu dobrze, nie trzeba sto razy przygryzać tego papierka do poprawek ;). Miła, tłumaczy co będzie robić. Ja chodzę na nfz, a czas oczekiwania to do 5 dni. Raczej nie zdarzyło mi się dłużej czekać.

dr n. med. Paweł Piekarski

Neurochirurg

Średnia ocen: 5/5

Neurochirurg p. dr. Piekarski Paweł jak i p. dr. Kozłowski Andrzej to najwyższej klasy specjaliści i serdeczni ludzie. Operacja kręgosłupa wykonana przez ich zespół to godzina snu i nazajutrz wstaję. Taka troska o samopoczucie po zabiegu i cierpliwość to cechy unikalne. Dobrze wspominam również miły personel medyczny oddziału chirurgicznego w Bielsku Podlaskim.
Leszek.Z

Opinia dodana przez: leszek. z

Danuta Rutkowska-Rogacz

Alergolog dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny

Średnia ocen: 5/5

Polecam serdecznie! Pani Doktor jest super, chodziłem do niej 2 lata, pomaga jak tylko może, zarówno w czasie leczenia jak i po (po ukończeniu 18 r.ż.). Bardzo uprzejma i kompetentna. Nie spotkałem drugiego takiego lekarza w żadnej przychodni dla dorosłych.

Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Urszula Wierzba

Lekarz rodzinny

Średnia ocen: 5/5

Lekarka z ponadprzeciętnym podejściem do pacjenta. Przemiła, zawsze uśmiechnięta. Polecam z czystym sumieniem. Oby więcej takich lekarzy z prawdziwym powołaniem, bez manier wyższości!!!