bielsko-biała

lekarz Edyta Wnuk-Białas

Lekarz rodzinny

Zawiercie

Średnia ocen: 5/5

Super lekarz, z sercem dla pacjenta. Popieram napisanie petycji !! Bardzo dobry pomysł. :) Podziwiam Panią doktor za wytrzymałość z pacjentami. :)

lekarz Maria Forc-Biała

Internista   (+1 więcej)

Wojska Polskiego 51 pok. 326
Kielce

Średnia ocen: 5/5

Jestem pod opieką dr Forc ok.40 lat.Żyję i mam się dobrze.Chodząca dobroć!!

Jestem pod opieką dr Forc ok.40 lat.Żyję i mam się dobrze.Chodząca dobroć!!

Opinia dodana przez: henrykozga12 agzoneh

lekarz Grzegorz Kozera

Neurolog

ul. Biała 7A/45

Średnia ocen: 5/5

Kompetentny miły lekarz ma indywidualne podejście i interesuje się losem pacjentów nawet po wyjściu z gabinetu

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Marta Gruchała-Niedoszytko

Alergolog   (+1 więcej)

ulica Biała 7A/U5

Średnia ocen: 5/5

Bardzo kompetentna lekarka. Leczę się u niej od kilku lat. Zdiagnozowała chorobę a właściwie bardzo nietypową przyczynę choroby. Wnikliwie analizuje co mówię i wyciąga wnioski. Polecam !!!!

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Niedoszytko

Alergolog   (+1 więcej)

Biała 7A/U5

Średnia ocen: 5/5

Lekarz po prostu na piątkę! Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczyny i jak należy postępować, jakie robić badania.

Opinia dodana przez: Marek

mgr Dorota Ligocka

Logopeda

CIESZYN
Cieszyn

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor jest najsympatyczniejszym lekarzem jakiego znam. Jest wyrozumiała i cierpliwa. Krótko mówiąc jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem kochającym swoją pracę. Posiada niemożliwą wiedzę.

lekarz Bożena Wrzosek

Internista   (+1 więcej)

Biała 47
Radom

Średnia ocen: 5/5

Z czystym sumieniem polecam tą specjalistke. Uprzejmą bezinteresowna pani doktor. Godna polecenia wszystko wyjaśni dokładnie bez nerwów i stresu.

Opinia dodana przez: Michał Czerwiński

lekarz Dominika Białas-Kopystecka

Psychiatra

Prywatny Gabinet Psychiatryczny

Stare Miasto, None

Bardzo uprzejma, kompetentna osoba. Podchodzi z cierpliwością do pacjenta, a także potrafi wzbudzić zaufanie.

lekarz Lidia Grochowska

Pediatra

Biała 2
Pionki

Super lekarz! Pani doktor dokładnie bada, poświęca odpowiednio dużo czasu i co najważniejsze nie faszeruje dzieci niepotrzebnie antybiotykami!

Opinia dodana przez: Joanna

mgr Dorota Jaworska

Psycholog   (+1 więcej)

Ośrodek Pomocy Psychologicznej Therapeuticus
Biała 4 lok 81

polecam pomoc Pani Doroty Jaworskiej. Jest godnym zaufania specjalistą.

polecam pomoc Pani Doroty Jaworskiej. Jest godnym zaufania specjalistą.