bielsko-biała

Sortuj

lek. dent. Szymon Krysta

Chirurg stomatolog   (+4 więcej)

VIP DENTAL Clinic
płk. Zagórskiego 3
Kamienica, Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista. jestem wymagająca jeżeli chodzi o stomatologów\ mam bardzo niski próg bólu\ a On spełnił moje oczekiwania

Najbliższy termin: jutro o 12:00 # 3

mgr Anna Szczyrek-Bizoń

Psycholog   (+1 więcej)

Gabinet Psychoterapeutyczny Anna Szczyrek-Bizoń
ul. Starzyńskiego 11 /13
Bielsko-Biała

duży profesjonalizm i wysokie kompetencje w połączeniu z serdecznością, ciepłem i autentycznym zaangażowaniem w problem pacjenta. POlecam

dr Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy

Szpital Pediatryczny

Średnia ocen: 5/5

Lekarz idealny, dokładny i oddany pracy. Wkłada dużo serca w to co robi skupia się na każdym pacjencie potrafi dokładnie wszystko objaśnić, co tu dużo pisać odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Lekarz z powołania pracuje dla dzieci nie dla pieniędzy!!! a co najważniejsze kompetentny POLECAM

Opinia dodana przez: Jaga

dr n. med. Iwona Rokita-Wala

Okulista

Łabędzia 8 lok. II
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Minął już miesiąc od mojego zabiegu laserowej korekcji wzroku, którą wykonała Pani Doktor Iwona Rokita-Wala w szpitalu Pod Bukami. Obecnie widzę normalnie, wada została zniwelowana całkowicie (przed operacją prawe oko -4,75; lewe -5,00)! Pani Doktor jest osobą życzliwa, ze świetnym podejściem do pacjenta oraz kompetentną. Z czystym sumieniem polecam!

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Weronika Beszter

Kardiolog   (+1 więcej)

Mickiewicza 23

Średnia ocen: 5/5

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jerzy Marek

Chirurg stomatolog

Przechód 1

Średnia ocen: 5/5

profesjonalizm na najwyższym poziomie, usunął dziecku drugiego zęba bez stresu i jednej łzy, syn zachwycony bo szedł do gabinetu ciężko przestraszony

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Anna Bajda

Prywatny Gabinet Lekarski
Pięciu Stawów 4/14-15

Średnia ocen: 5/5

Gorąco polecam Panią Bajde dziś byłam po raz pierwszy po namowie mojej szwagierki ktora tam chodzila a bała sie panicznie wiec postanowilam tez isc i sprawdzic i musze przyznac ze bede chodzic tam z wielka przyjemnoscia bez nerwów i stresu krótki termin bez boleśnie a nie wspomnę o miłej atmosferze gorąco polecam

Opinia dodana przez: Asia

dr hab. n. med. Marek Szewczyk

Chirurg naczyniowy   (+1 więcej)

NZOZ SZPITAL POD BUKAMI

Średnia ocen: 5/5

Wyjatkowo kompetentny lekarz, spokojnie i rzeczowo tlumaczy chorobe i leczenie-profesjonalista godny polecenia

Opinia dodana przez: M Stachura bmstachura

lekarz Rafal Wisniowski

Onkolog

Szpital 1
Wyzwolenia 18

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz,zawsze odpowiada na wszystkie pytania, jest miły i uśmiechnięty.
Powinien być wzorem dla innych lekarzy i zasługuje na uznanie!!!!!

Powinien być wzorem dla innych lekarzy i zasługuje na uznanie!!!!!

Opinia dodana przez: Barbara