bielsko-biała

Sortuj wg:

lek. dent. Szymon Krysta

Chirurg stomatolog   (+4 więcej)

VIP DENTAL Clinic
płk. Zagórskiego 3
Kamienica, Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista. jestem wymagająca jeżeli chodzi o stomatologów\ mam bardzo niski próg bólu\ a On spełnił moje oczekiwania

Najbliższy termin: 31 Maj o 10:00 # 3

mgr Anna Szczyrek-Bizoń

Psycholog   (+1 więcej)

Gabinet Psychoterapeutyczny Anna Szczyrek-Bizoń
ul. Starzyńskiego 11 /13
Bielsko-Biała

duży profesjonalizm i wysokie kompetencje w połączeniu z serdecznością, ciepłem i autentycznym zaangażowaniem w problem pacjenta. POlecam

dr Mirosław Harężlak

Chirurg dziecięcy

Pediatryczne Centrum Zabiegowe
Cyniarska 24

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz i cudowny człowiek. Pan doktor miał wspaniałe podejście do mojego 11 miesięcznego synka. Bardzo dziękuję panie doktorze. Człowiek o wielkim sercu.

Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Iwona Rokita-Wala

Okulista

Łabędzia 8 lok. II
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dziękuję Pani dr n. med.Iwonie Rokita-Wala za życzliwość i empatię, którą obdarza przed zabiegiem, w trakcie oraz po nim. Profesjonalizm i kompetencje jakimi wykazuje się Pani doktor są na najwyższym poziomie z możliwych. Wierzę, że kolejna operacja, która mnie czeka u Pani doktor będzie przebiegała w tak samo miłej i serdecznej atmosferze. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję :-) 07.03.2014

Opinia dodana przez: Oskar

lekarz Weronika Beszter

Kardiolog   (+1 więcej)

Mickiewicza 23

Średnia ocen: 5/5

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jerzy Marek

Chirurg stomatolog

Przechód 1

Średnia ocen: 5/5

profesjonalizm na najwyższym poziomie, usunął dziecku drugiego zęba bez stresu i jednej łzy, syn zachwycony bo szedł do gabinetu ciężko przestraszony

Opinia dodana przez: Barbara

dr hab. n. med. Marek Szewczyk

Chirurg naczyniowy   (+1 więcej)

szpital miejski
Sienkiewicza
Żywiec

Średnia ocen: 5/5

Wyjatkowo kompetentny lekarz, spokojnie i rzeczowo tlumaczy chorobe i leczenie-profesjonalista godny polecenia

Opinia dodana przez: M Stachura bmstachura

lekarz Rafal Wisniowski

Onkolog

centrum onkologiczne j.p.II
wyzwolenia

Średnia ocen: 5/5

bezwzględnie polecam za podejście i profesjonalizm, oraz za wyjątkowo ludzkie podejście do pacjenta. Polecam

lekarz Anna Bajda

Prywatny Gabinet Lekarski
Pięciu Stawów 4/14-15

Średnia ocen: 5/5

Jeśli szukacie dobrego stomatologa to dobrze trafiliście. Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, wizyty zupełnie bezbolesne i bez stresu, atmosfera super, gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt. Uwierzcie, wizyta u Pani doktor to czysta przyjemność.Serdecznie polecam Panią Doktor szczególnie każdemu kto się boi dentysty!

Opinia dodana przez: Ilona