Lekarze Bielsko-Biała

{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Psycholog
                                       dr Iwona Wierzchucka (dawniej Kubiak)

dr Iwona Wierzchucka (dawniej Kubiak)

Psycholog, Psychoterapeuta

Dr Iwona Wierzchucka. Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 1/2
43-300 Bielsko-Biała

Byłam pacjentką Pani Doktor Iwony przez pewien czas. Do gabinetu trafiłam z silną nerwicą lękową oraz depresją maskowaną. Doświadczanie z Panią Iwoną naprawdę wspominam jako bardzo dobry okres w życiu. Pani Iwonka wykazuje się nie tylko głęboką wiedzą i umiejętnościami terapeutycznymi, ale również empatią, ciepłem i zrozumieniem. Jedną z największych zalet Pani Doktor jest jej umiejętność słuchania. Zawsze czułam się całkowicie zrozumiana i szanowana podczas sesji terapeutycznych. Potrafi ona stworzyć ...
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Seksuolog
                                        Dariusz Pysz-Waberski

Dariusz Pysz-Waberski

Seksuolog, Neuropatolog

Centrum Medyczne BeskidCare
Komorowicka 140
Bielsko-Biała

Bardzo miły i zaangażowany doktor. Rzeczowy konkretny i bardzo dobrze znający się na rzeczy. Zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Wszystko nam jako rodzicom wytłumaczył i rozpisał i powiedział co i jak mamy robić.

dr n. med. Rafal Wiśniowski

Onkolog

Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II
Wyzwolenia 18
43-300 Bielsko-Biała

Najlepszy lekarz jakiego znam!! Leczy mnie od ponad dwóch lat i dzięki doktorowi wracam do zdrowia!! Nie mogę zrozumieć opinii napisanej przez Anonima, wg mnie ktoś robi doktorowi na złość. Najlepszym dowodem jest to, że pisząc negatywną opinie nie podaje nawet swojego imienia. Ja z całego serca polecam Pana doktora. Jestem starszą osobą i miałam już doczynienia z wieloma lekarzami, ale żaden nie był tak wspaniały jak dr. Rafał!!
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Jacek Brańka

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień
Piastowska 67a
43-300 Bielsko-Biała

Pan doktor jest najlepszym dentystą jakiego w życiu spotkałam, a miałam do czynienia z wieloma.. Bardzo mił, uprzejmy i ciepły człowiek. Jako jedyny od pierwszej wizyty zwrócił uwagę na ścierające zęby i zaproponował leczenie. Dzięki tej rehabilitacji zniknęły bóle głowy i szczęki. Każdy poprzedni lekarz to bagatelizował. Polecam gorąco - uratował mi życie.
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Ortopeda
                                       dr n. med. Adrian Błasiak

dr n. med. Adrian Błasiak

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Jestem po artroskopii barku i pod dalszą opieką doktora. Szczerze polecam! Znakomity specjalista i wyjątkowy człowiek.
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Pulmonolog
                                       dr n. med. Tomasz Kachel

dr n. med. Tomasz Kachel

Pulmonolog, Alergolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Dental-Care
Jana III Sobieskiego 185
Bielsko-Biała

Od jakiegoś czasu leczę się w Dental-Care i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka to był trzeci stomatolog, do którego trafiłam. Miałam problemy z jednym z zębów – rozwinięty stan zapalny, ból nie do wytrzymania. Ale nie to było najgorsze. Lekarze, z którymi konsultowałam się wcześniej chcieli usunąć zęba twierdząc, że próchnica jest zbyt zaawansowana a szanse na powodzenie leczenia niewielkie. Z racji, że w pracy mam kontakt z klientem, nie ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Pediatra
                                       lekarz Bogdan Ząbek

lekarz Bogdan Ząbek

POLI-MED
Kustronia 4
Bielsko-Biała

Moja ocena może nie być obiektywna, ponieważ UWIELBIAM DOKTORA ZĄBKA!!! To najwspanialszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia! Mam do Niego bezgraniczne zaufanie jako rodzic, a to dla mnie najważniejsze! Oczywiście nie stało się to bez przyczyny - DOKTOR NIE ZAWIÓDŁ MNIE OD 12 LAT! Podchodzi do każdego małego pacjenta jak troskliwy ojciec! Pierwszy raz trafiłam na Pana Doktora kiedy mój (wtedy) 5-letni synek został przywieziony przez karetkę pogotowia ...

dr n. med. Iwona Rokita-Wala

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Pani dr.Iwona Rokita-Wala jest cudownym człowiekiem i naprawdę lekarzem z powołania. Stosunek z jakim podchodzi do pacjenta jest rzadko spotykany dzisiaj wśród lekarzy. Pani doktor usuwała mi zaćmę z obydwoje oczów za co jestem jej szalenie wdzięczna. Każdemu będę polecała panią Dr. Iwonę Rokita-Wala kto ma problem z oczami tak jak ja miałam. To cudowny lekarz o cudownym sercu dla wszystkich pacjentów i złotych rękach. Dzięki niej znowu zaczęłam cieszyć ...
Opinia dodana przez: Aniela

lekarz Weronika Beszter

Pediatra, Kardiolog

Mickiewicza 23
43-300 Bielsko-Biała

Od kilku lat mój synek jest pacjentem Pani Doktor. Dla niego to jest Fajna Pani Doktor, bo jest bardzo łagodną, uśmiechniętą i sympatyczną Panią Doktor. Dodatkowo w gabinecie są zabawki, którymi dziecko może się zabawić podczas rozmowy dorosłych.Dla mnie jest fachowcem najlepszym, na jakiego mogłam trafić. Rzetelna, kompetentna, konkretna i przy tym pełna szacunku dla pacjentów. Polecam :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

Tomasz Samorzewski

Chirurg urazowy, Ortopeda

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz chetny do pomocy,słucha i rozmawia z pacjentem.Godny polecenia! Ulga w bólu prawie natychmiastowa. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Marek Szewczyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

NZOZ SZPITAL POD BUKAMI
43-300 Bielsko-Biała

Jest dobry w swoim fachu,sympatyczny,rzeczowy w stosunku do pacjenta, wszystko spokojnie wytłumaczy,po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się lżejszy o parę kilo,problem choroby nie jest taki straszny.Serdecznie polecam,zawsze przyjmie pacjenta nigdy nie puści chorego z kwitkiem,taki współczesny"JUDYM".
Opinia dodana przez: Bogumiła

Anetta Szylder

Szpital Ogólny
Wyspiańskiego
Bielsko-Biała

Pani Doktor 6 lat temu robiła mi CC przy ciąży bliźniaczej. Poród nie planowany, po nagłym odejściu wód płodowych. Kobieta- Anioł. Rozmowa w trakcie operacji, żarty- sprawiły, że stres oraz boly odszedł w niepamięć. Nigdy tego nie zapomnę i dziekuje. 🥰

lekarz Stefan Szymański

RTG, Radiolog

N.Z.O.Z. Victodent
ulica Adama Poniatowskiego 28
43-300 Bielsko-Biała

Cudowny człowiek, wspaniały lekarz z ogromną wiedzą madyczną.Bardzo dokładny i cierpliwy.Osobiście od dziecka chodzę do P.dr , moi dziadkowie chodzili a teraz moje dzieci ... Tylko u Pana dr mozna otrzymać celną diagnozę, inne pkt w B-B wykonujące te same badania to jakaś masakra.Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Bożena Szymura

Kasprowicza 5a
43-300 Bielsko-Biała

Naprawdę gorąco wszystkim polecam panią doktor.Jest miła,kompetentna,poświęca dużo czasu podczas rozmowy ,nie spieszy się,podchodzi profesjonalnie do swego zawodu.Będąc w jej gabinecie czuję się jak z profesjonalistami z filmu(Na dobre i złe)z Leśnej Góry.Jeszcze raz naprawdę polecam.Małgorzata.

dr n. med. Piotr Dawid

Supra Med
ul.Olszówki 10 A
43-340 Bielsko-Biała

Dziś miałam przyjemność pierwszy raz być na wizycie u Pana Doktora. Jestem pod OGROMNYM wrażeniem. Chcialam skonsultować wyniki badań prenatalnych. Pan Doktor bardzo uprzejmy, wszystko pięknie wytłumaczył, wykonał usg na którym nie spiesząc się bardzo precyzyjnie wyjaśniał wszystkie parametry. Na każde moje pytanie otrzymałam fachową odpowiedź. Żałuję że dopiero dziś trafiłam do Pana... Dziękuję z całego serca, takich lekarzy z powołania jest naprawdę niewielu. Każdej kobiecie polecam wizytę u Doktora ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Urszula Papaj

ul. Romana Dmowskiego 12/2
43-300 Bielsko-Biała

Pani Doktor " dodała mi skrzydeł ". Wskazała właściwą drogę życia. Wybrała idealną terapię, dzięki której mogę funkcjonować normalnie. Profesjonalna, taktowna, empatyczna, traktuje pacjenta, jak swojego dobrego znajomego. Polecam każdemu. Ewa
Opinia dodana przez: ewa
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Psychoterapeuta
                                       mgr Agnieszka Gałańczuk

mgr Agnieszka Gałańczuk

Psychoterapeuta

Gabinety Psychoterapii Ariadna Bielsko-Biała
ul. Barlickiego 15
Bielsko-Biała

Poszłam z córką na konsultację. Pani Gałańczuk profesjonalnie się nami zajęła, Była wnikliwa, delikatna i empatyczna. Dla córki to był pierwszy kontakt z psychologiem, więc obawiałam się jak zareaguje, ale wyszło bardzo dobrze i córka zdecydowała się na dłuższy kontakt. Osobiście jestem zadowolna i polecam panią Agniszkę.
Opinia dodana przez: D.S.

dr n. med. Piotr Zdunek

Radiolog

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, wspaniały ciepły i spokojny człowiek, Fachowiec jakich mało- przez duże F. Pan Doktor delikatny, daje ogromny komfort podczas badania i podtrzymuje ogólna atmosferę spokoju. Przeżyłam już 1 biopsje (na nfz), lekarz po mnie krzyczał i mną szarpał- wyszłam ze łzami w oczach, Pan doktor Zdunek jest zupełnie inny, ogrom klasy i empatii wobec pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Marcin Kowalski

Onkolog

ul. Wyzwolenia
Bielsko-Biała

Chyba Bóg mi go zesłał!, bo po diagnostyce w szpitalu mój ojciec nie miał żadnych szans. Dr Marcin walczył z chorobą mojego taty 3 lata i 7 m-cy. Mój tato umarł, na 3 dzień po swoich 85-tych urodzinach. Kiedy zadzwonił do mnie dr Kowalski z wynikiem TK (w dniu śmierci taty) i usłyszał co się stało, miałam wrażenie, że jest wstrząśnięty. Znał mojego tatę jako osobę z wyjątkową siłą i ...
Opinia dodana przez: Mariola