Lekarze Braniewo

{'id': 12853, 'name': u'Braniewo'} Ortopeda
                                       lekarz Gniewosław Zieliński

lekarz Gniewosław Zieliński

14-500 Braniewo

Nie spotkałem dotąd takiego lekarza. Owszem, z pewnością ma on duże kwalifikacje zawodowe, wprawną rękę i nie wątpię, że umie szybko podejmować trudne decyzje. To jednak wiedziałem już przed wizytą, odwiedziwszy jego skromną, lecz bardzo rzeczową i pożyteczną witrynę - w moim przypadku to właśnie ona zadecydowała o wyborze potrzebnego mi specjalisty. Mile zaskoczyła mnie natomiast jego prostolinijność (nie byłem jej pewien) i - jeśli można to tak ująć - ...
Opinia dodana przez: Paweł Zelwan
{'id': 12853, 'name': u'Braniewo'} Okulista
                                       lek. med. Piotr Gołębiowski

lek. med. Piotr Gołębiowski

14-500 Braniewo

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że męczyłem się podczas czytania, litery lekko mi się rozmazywały. W dal widziałem idealnie, jednak postanowiłem sprawdzić czy nadaje się na korektę wzroku... i tak trafiłem do Pana Gołębiowskiego. Podczas badania przed zabiegiem poświęcono dużo czasu, żeby stwierdzić, które oko było dominujące - ja do tej pory nie wiem czy któreś było dominujące bo widziałem identycznie na oboje oczu. Podczas wizyty kwalifikującej P. Gołębiowski sprawdził wzrok ...
Opinia dodana przez: PN

dr Maciej Warczak

Gabinet Stomatologiczny
ul.Gdańska 19a/101
14-500 Braniewo

Rewelacyjnie wykonana praca. Umiejętnoś słuchania. Poświęcony czas. Dobra komunikacja. To krótka charakterystyka tego lekarza. Dziękuję Panie Macieju.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Anna Nej

Internista, Kardiolog

"NASZ LEKARZ" SP.J.
Żeromskiego 14 A
14-500 Braniewo

Pani doktor jest bardzo dobrym kardiologiem i wspaniałym człowiekiem- kompetentna i wnikliwa w poszukiwaniu przyczyn chorobi, przyjazna pacjentom. Uratowała życie mojego męża, który był w bardzo ciężkim stanie.
Opinia dodana przez: Urszula Maria

lekarz Mirosław Koryśko

POWIATOWE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ„ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ„ W BRANIEWIE
14-500 Braniewo

Mam trochę szczęścia, trafiłam nie do lekarza a do Specjalisty Ortopedy Traumatologa Mirosława Kraśko. JUDYM w obecnym czasie. Wizyta 40 minut i to nie tylko porada, a pomoc w bólu natychmiast , to konkretne wyjaśnienia, uspokojenie, brak mi słów . Dziękuję za serdeczność w perfekcjonalności zawodowej. Teresa Maczyta
Opinia dodana przez: TERESA MACZYTA
Ta pani doktor, to po prostu chodzące cudo pod względem diagnostycznym, skuteczności leczenia, uprzejmości i pozytywnej energii jaką dodatkowo potrafi przekazać w chwili, gdy rodzic strapiony jest chorobą pociechy. Polecam z całego serca. Pani doktor wydaje się być urodzonym pediatrą z powołania.

lekarz Romuald Jeznach

Psychiatra

Poradnie Specjalistyczne
Elbląska 6
14-500 Braniewo

Leczę się od wielu lat u tego doktora. Nie zamienię go na innego! Jedynie on potrafił mi pomóc .Myśle ze gdyby nie on to bym się już dawno wykończyła. Polecam go z całego serca

lekarz Magdalena Huzarewicz

"Przychodnia Królewiecka" Marta Winiarczyk-Sapieżyńska Spółka Jawna
Królewiecka 26
14-500 Braniewo

Pani doktor prowadzi moją pierwszą ciążę. Zmieniłam lekarza przez przypadek, gdy chciałam umówić się na wizytę u dotychczasowej pani doktor, lecz była ona nieobecna. I trafiłam do dr Huzarewicz. Nie żałuję, przeciwnie bardzo się cieszę. Nie miałam wcześniej wykonywanych badan usg tak dokładnie, omawianych wyników, nikt nie pytał czy ja mam jakiekolwiek pytania, i nikt nie odpowiadał na moje pytania tak konkretnie i rzeczowo. Ponadto, co dla mnie jest bardzo ...
Opinia dodana przez: Ada

lekarz Marcin Byzdra

14-500 Braniewo

Pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo, doskonała opieka. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jestem zachwycona podejściem, kompetencjami jak i holistycznym podejściem do leczenia. Dziękuję
Opinia dodana przez: Sylwia

Wiesława Pienicka

Logopeda

Konarskiego 14 lok. 5
14-500 Braniewo

wspaniałą logopedka, ma bardzo dobre podejście do dzieci ,dzięki niej mój syn mówi , szczerze polecam !
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Ewa Gapińska

Gdańska 8
14-500 Braniewo

Wspaniały lekarz.B.ciepłe podejście do pacjenta,dokladnie wyjaśni wszystko nie licząc czasu.Same superlatywy ale tak jest rzeczywiście.
Opinia dodana przez: ewa

dr n. med. Jan Staniewicz

14-500 Braniewo

Absolutny profesjonalista. Bardzo uprzejmy i cierpliwy, z indywidualnym podejsciem do pacjenta. 10/10
Opinia dodana przez: David

lekarz Magdalena Derebecka

14-500 Braniewo

Krótko:) nie umiem... Wizyta profesjonalna pod każdym względem , dlatego 6 x 5 gwiazdek. Chciałbym bardzo , aby wszystkie wizyty u innych lekarzy przebiegały w ten sposób !!! Moja Mama , która potrzebuje cierpliwosci i jasnego przekazuze strony lekarza jest bardzo zadowolona z konsultacji i wyszła z gabinetu z usmiechem pomimo maski na twarzy:), dlatego pozwoliłem sobie na ten nieco zbyt długi wpis. Gorąco polecam i dziękuję w imieniu mojej ...
Opinia dodana przez: Krzysztof
Pan doktor przyjął mnie 20.11.2019 o okolo godzinie 11. 30 w Braniewie z powodu kaszlu, który mam już bardzo długo. Zbadał mnie używając kilku metod. Jednocześnie w dzień wizyty byłam chora i przeziębiona oraz spędziłam 2,5 godziny czekając na korytarzu w kurtce z bólem głowy, uszu i gardła. Poprosiłam na aby dzień wizyty doktor wystawił mi 1 dzień zwolnienia...doktor powiedział, że "chodzi się do pracy"...Powidzialam ze zanim bym dojechala do ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Marcin Siniarski

Laryngolog

14-500 Braniewo

Moje odczucie podczas wizyty było mieszane. Dziecko lat 9, lekko wycofane z podejrzeniem lekkowym. Nie chciało dać się zbadać. Lekarz na początku nie tłumaczył dziecku co chce zrobić przechodził odrazu do badania. Syn był bardzo na nie. Przekonałam syna by jednak dał się zbadać. Dał do zbadania uszy a z resztą badań nie chciał współpracować. Lekarz zrezygnował z dalszych badań mimo tego że syn znów podjął próby chęci dalszych badań. ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Asgarali Yusufali

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie MED-YUS Małgorzata Yusufali
Gdańska 21A
14-500 Braniewo

Nie polecam, lekarz totalnie nie sprawdza wszystkich parametrów w ciąży, nie były przepisane żadne leki (A powinny), nie przyszedł na wizytę, która była umówiona 3 tygodnie przed, Nie była w ogóle uzupełniana karta ciąży, jedyne badania, które mialam robic to mocz. Wszelkie prowadzenie pacjentki odbywa się na papierze, nie w komputerze, więc lekarz poprostu nie pamięta co mówił na poprzednim wizycie i co zlecał. Nie polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: Irina

Alicja Przybylak

Dietetyk

Nasz Lekarz
14-500 Braniewo

Bardzo uprzejma i miła pani dietetyk. Bardzo pomogła mi zdrowo schudnąć. Ceny usług pani Alicji są według mnie przystępne. Zatem gorąco polecam.

lekarz Sławomir Jodko

Drewniana 2
14-500 Braniewo

Leczylam dziecko dosc dlugo czasu u tego dr niestety z marnym skutkiem. Mam wrazenie, ze jedyna jego metoda leczenia jest antybiotyk! Ciagle nam to samo przepisywal a okazalo sie ze moj syn to alergik, ale on na to nie wpadl! Nie polecam.

lekarz Marcin Dytkowski

Internista, Pulmonolog

Nasz Lekarz
ul.Żeromskiego
Braniewo

Lekarz wspaniały. Za mało jest takich jak on. Profesjonalny, kompetentny. Nie przeoczy niczego. Zleca bardzo dużo badań. Polecam każdemu potrzebującym fachowej porady i kontaktu z dobrym lekarzem i człowiekiem.
Opinia dodana przez: Heniek

lekarz Maciej Zgutka

Szpital powiatowy
Braniewo

Dobry specjalista. Cierpliwy, fachowy. Jeden z lepszych w Szczecinie. Dużo tlumaczy. Wizyty są krótkie ale konkretne.
Opinia dodana przez: Grzegorz