Lekarze Brwinów

lek. med. Elżbieta Sobol

Internista, Diabetolog

05-840 Brwinów

Na pierwszą wizytę szkłam bez przekonania- zmuszona zmianą lekarza Ale miłe rozczarowanie pani doktor bardzo konkretna znająca wszelkie nowinki z diabetologii. Można zaufać i powierzyć leczenie. Polecam
Opinia dodana przez: Bogusława

lekarz Katarzyna Nowicka

Strefowa 47
05-805 Brwinów

Cudowna Pani doktor, pełna empatii. Zaopiekowała sie nami na oddziale szpitalnym na najwyższym poziomie. Nie bagatelizuje problemów, jeśli jest potrzeba to kieruje do specjalistów. Jako jedna z niewielu osób z personelu medycznego bierze pod uwagę emocje matki i dąży do tego, aby nie przedłużać pobytu malucha na oddziale. Polecam
Opinia dodana przez: Mama Mikołaja

lek. dent. Zofia Maciejewska-Spodarec

CerDent - Laboratorium Techniki Dentystycznej
Poprzeczna, 39c
05-840 Brwinów

bardzo dobra dentystka , wszystko wyjaśnia , jest uprzejma i przede wszystkim solidnie wykonuje swoją pracę. Plomby zrobione przez nią mam już 3 rok i jestem zadowolona.Polecam wszytskim , którzy boją się chodzić do dentysty.
Opinia dodana przez: Martyna

lek. dent. Marek Oloś

Chirurg stomatolog

Słowiańska 2
05-840 Brwinów

wspaniały fachowiec , nieprzeciętny człowiek, wizyta w Jego gabinecie to przyjemność. Polecam. Z usług tego lekarz korzystamy całą rodziną.
Opinia dodana przez: krystyna

Piotr Kidziński

Protetyk, Stomatolog

Pszczelińska 4 lok. 2
Brwinów

Rewelacja bywałem u różnych stomatologów ale ten absolutnie POLECAM

lekarz Agnieszka Banaszek-Wysoczańska

05-840 Brwinów

bardzo kompetentna, rzeczowa Pani doktor, ogromna wiedza i zaangażowana w leczenie pacjenta, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, POLECAM z pełnym przekonaniem, że sama (od kilku lat) jestem w najlepszych rękach!
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Joanna Solich

Filia nr 4 Lecznica Stomatologiczna JOLAN
Wilsona 48
05-840 Brwinów

Moja córeczka po wizycie u innego dentysty, na myśl o gabinecie wpadała w panikę. Dzięki podejściu Pani Doktor udało się córeczkę namówić na wejście na fotel i zrobienie ząbka, co wydawało mi się rzeczą niemożliwą. Mała zadowolona, dla mnie kamień z serca. Z chęcią pójdzie na kolejną wizytę.

lekarz Dorota Dąbrowska

05-840 Brwinów

Pani Doktor Dorota Dąbrowska jest lekarzem kompetentnym, trafnie ocenia chorobę i prowadzi skuteczne leczenie. Mam ogromne zaufanie do Pani Doktor. Takich lekarzy nam pacjentom trzeba. Bardzo dziękuję. Wdzięczny pacjent.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lek. dent. Anna Baranowska

11 Listopada 4f
05-840 Brwinów

Wspaniały stomatolog, godna polecenia. Widać, że ten zawód wykonuje z powołania. Nie ma lepszego gabinetu stomatologicznego!

mgr Lilianna Zaremba

Psycholog

Gabinet Psychologiczny VICI i Doradztwa Personalnego
05-840 Brwinów

bardzo dobry kontakt z pacjentem, godna polecenia.

lekarz Grażyna Wolańska

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska. Grażyna Wolańska
Żółwia 10
05-840 Brwinów

super lekarz i fachowiec, wzbudza zaufanie, można z nią porozmawiać bez skrępowania, a przy tym zawsze bardzo miła i uprzejma. POLECAM!

lekarz Piotr Dudek

Endokrynolog

05-840 Brwinów

Szczerze polecam dr. Piotra Dudka :) Najlepszy lekarz pod słońcem:) Ma bardzo dobre podejście do pacjenta ... Profesjonalnie wykonuje swoje obowiązki, swoją pracę traktuje jako misję, więc można zaufać mu w każdej sytuacji:) Pozdrawiam. Karolina Pursa
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Leszek Baranowski

11 Listopada 4f
05-840 Brwinów

Potwierdzam - dr Baranowski to kompetentny i uczciwy lekarz. Ja i moja rodzina leczymy się u niego od lat. Wcześniej chodziłam w inne miejsca i przyznam że nie byłam aż tak zadowolona. Ponadto mój syn(które panicznie bał się stomatologa) bez większego strachu chodzi na wizyty do jego żony. Mnie to przekonuje, tym bardziej że ceny nie są wygórowane.
Dr.Marcin Krupa to wspaniały lekarz o dużej wiedzy medycznej,cierpliwy,wyrozumiały i b.dobry człowiek .Pomaga chorym ludziom z wielkim poświęceniem .Dzięki wielkie P.dr.za wszystko!

lekarz Grażyna Wolańska

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska. Grażyna Wolańska
Żółwia 10
05-840 Brwinów

Zdecydowanie odradzam wizytę u pani doktor!!!W przychodni państwowej przyjmuje pacjentki po znajomości między pacjentkami z przychodni (z gabinetu prywatnego), które nawet nie zarejestrowały się na wizytę, przez co pacjentki zarejestrowane kilka miesięcy wcześniej czekają kilka godzin na wizytę, bo jest taka obsówa czasowa!! Koszmar!!No ale przecież pacjentki które przychodzą prywatnie są cacy a w przychodni to jedno wielkie barachło-takie wrażenie odniosłam niestety. Bagatelizuje objawy i stan samopoczucia ciężarnych, nie wystawia ...
Opinia dodana przez: eversus

lekarz Katarzyna Budziło

Internista, Lekarz medycyny pracy

05-840 Brwinów

Zero gwiazek do leczenia się nie nadaje zapomniała jak brzmi przysięga Hipokratesa. Zamiast leczyć i pomagac to sobie wybiera komu może pomóc komu nie. Ta osbe przyjmę albo nie. Duże braki w wyposażeniu przychodni.

lekarz Andrzej Rutkowski

Neurolog

05-840 Brwinów

Pan Doktor zawsze służy pomocą, bardzo kompetentny. Zawsze pomoże, wie co robi, zawsze pomoże, szybko i skutecznie. Polecam.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Matylda Strzelecka-Górzyńska

Neurolog

Nadarzyńska 16
05-805 Brwinów

Zdecydowanie nie polecam .Pani nie patrzy na pacjęnta, bładzi wzrokiem po scianach.Z łaską odpowiada na pytania. Nie jest zainteresowana badaniami które zostały predłożone typu TK czy wypis ze szpitala. Zarozumiała,wyniosła i chwilami nawet nieuprzejma mam odczucie ze nie lubi swojej pracy. NIE POLECAM!!!

lekarz Jolanta Ludwich-Gawrońska

Owsiana 17
05-840 Brwinów

Niekompetentna, nieuprzejma, niepunktualne. Nie potrafi dobrać okularów, nie słucha pacjenta. Recepta na okulary po wyjściu z gabinetu trafiła do kosza bo Pani miała swoją wizję i nie słuchała pacjenta.
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Marta Goworek

05-840 Brwinów

Zdecydowanie nie polecam. Dnia 5 września byliśmy z mężem na wizycie u pani doktor, na którą czekaliśmy około 1.5 miesiąca gdyż ciągle była przekładana. Na wizytę udaliśmy się z polecenia nefrologa w celu weryfikacji leczenia. Od pani doktor dowiedzieliśmy się że nic nie trzeba zmieniać. 3 tygodnie później pojawiły się problemy z dedykowana insuliną. Kontakt do przychodni z prośbą o zmianę insuliny lub wypisanie nowej recepty którą można zrealizować w ...
Opinia dodana przez: Dorota