Lekarze Bychawa

Mila uprzejma, życzliwa, zawsze uśmiechnięta, współczująca, pomocna ,Lucka zawsze wysłucha bardzo dokładnie pacjenta nigdy nie lekceważy najmniejszego symptomu choroby bada zawsze dokładnie i szczegółowo niczego nie pomija i stara się zawsze pomóc pacjentowi zrozumieć chorobę która go dotyczy naprawdę ziej dobry człowiek i lekarz rodziny a nawet mogę powiedzieć jak nie najlepszy w Bychawie mowie to ja która zawsze byłam największym wrogiem lekarzy ale co do doktor Dudzińskiej mogę z ...
Bardzo miła Pani doktor jestem zadowolony że jestem na oddziale dziennym bardzo dobrze tu się czuję bezpiecznie.
Opinia dodana przez: Ireneusz

lekarz Emanuel Korzeniec

23-100 Bychawa

Serdeczne podziękowania dla Zespołu Kardiologów Inwazyjnych: dr Emanuel Korzeniec oraz dr Sławomir Gołębiewski za wspaniale i z pełnym sukcesem przeprowadzone leczenie dwuetapowe mojej mamy l.86 , składajace sie z rotablacji oraz angioplastyki z implantacją dwóch stentów , zarówno na prawą tętnicę wieńcową jak i dwóch stentów na gałąż okalającą. Mama, z przewlekłą chorobą wieńcową, nadciśnieniem oraz miażdżycą tętnic szyjnych, kwalifikowana była wcześniej do leczenia operacyjnego, dwukrotnie w 2019 poddawana była ...
Opinia dodana przez: miroslaw

lekarz Jarosław Nazar

Internista, Gastrolog

23-100 Bychawa

Pan dr Nazar wykonał u mnie badanie endoskopowe kolonoskopię. Miły, profesjonalny, rzeczowy. Czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam z całego serca. Następna wizyta tylko u tego specjalisty.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wacław Karakuła

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

23-100 Bychawa

świetny lekarz, szczery, otwarty, empatyczny.Słucha pacjenta uważnie i tłumaczy zrozumiale o dolegliwości. Bardzo pomocny. Przywrócił mi przyjemność chodzenia.

lekarz Renata Gruszecka-Gerkowicz

23-100 Bychawa

Doskonały fachowiec,dzięki p.dr po raz pierwszy od 55 lat nie muszę chodzić w okularach!Takich fachowców nam potrzeba.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Magdalena Michałojć-Derkacz

23-100 Bychawa

Jestem bardzo wdzięczny Pani Doktor za zbadanie. Pani Doktor postawiła trafną diagnozę co do mojej wady, była bardzo uprzejma, godna polecenia!:)
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Paweł Kwiatkowski

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Okulistyka s.c. w Sokołowie Podlaskim - Lecznictwo szpitalne
Piłsudskiego 65B
23-100 Bychawa

Wspaniały lekarz! LUDZKI. Można porozmawiać, zapytać, rozwiać wątpliwości. Bardzo zaangażowany i szanujący pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołaniem! Bardzo się cieszę, że do niego trafilem

lekarz Magdalena Gromysz

Psychiatra

23-100 Bychawa

lekarz autentycznie zainteresowany właściwą diagnozą pacjenta.Poprzez szereg kompleksowych i szczegółowych pytań starajacy sie ustalić przyczynę choroby.Rzeczowo,spokojnie i w sposób zrozumiały dla pacjenta stara się tłumaczyć chorobę oraz przedstawia sposób leczenia.Ilość poswięconego czasu jest absolutnie adekwatna i wystarczająca do potrzeb pacjenta.Wysoki poziom obsługi pacjenta.Lekarz uprzejmy i rzeczowy.Chętnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości pacjenta.Z czystym sumieniem polecam.Uważam,że inni powinni wybrac tego lekarza ze względu na jego wiedzę,fachowość i życzliwe podejście do ...
Opinia dodana przez: grzegorz

lekarz Beata Cichacz-Kwiatkowska

23-100 Bychawa

Bardzo mila uprzejma życzliwa uśmiechnięta pani doktor wysłucha doradzi wytłumaczy dlatego polecam panią doktor bardzo serdecznie ja Małgorzata Skoczylas

lekarz Jarosław Rogoza

Zoz Gielczew
Bychawa

Polecam tego lekarza jak najbardziej.Bywają do niego kolejki ale to dlatego że wszystkie wiejskie babcie muszą go odwiedzić.

lekarz Łukasz Wolański

23-100 Bychawa

Bardzo mily lekarz,przy badaniu bardzo delikatny,uspokajal,tlumaczyl co i kiedy robi.jest godny polecenia naprawde

lekarz Renata Maliszewska

Dermatolog

23-100 Bychawa

Pani doktor bardzo niemiła. Rozumiem, że wizyta była na NFZ, ale to nie tłumaczy zachowania, jakoby lekarz robił łaskę pacjentowi, że w ogóle go przyjmuje. Na pytanie z czym przychodzę odpowiedziałam, że łuszczy mi się skóra powiek - na co dostałam nasączone pretensjonalnym tonem pytanie od Pani doktor, dlaczego do niej przychodzę bo powinnam iść do alergologa. Odparłam, że ze skierowania wynika, że moją dolegliwością powinien zająć się dermatolog (o ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jacek Sompor

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bychawie
ulica Józefa Piłsudskiego 28
23-100 Bychawa

Lekarz z poprzedniej epoki. Cudotwórca uzdrawiający w 5 minut bez wysłuchania co dolega pacjentowi. Stanowczo nie polecam.

lekarz Michał Sagan

23-100 Bychawa

Bardzo nie uprzejmy, podwaza decyzję profesorów, nie wiem za kogo się uważa. Nie polecam, bardzo nie polecam

lekarz Monika Moczybroda

Szpital Powiatowy
Piłsudskiego 26/28/30
23-100 Bychawa

Pani doktor-bez jakiegokolwiek podejścia do dziecka,nie potrafiła powiedzieć dziendobry do trzylatka-cytuje co powiedziała:”nie chce oglądać tego cyrku -lepiej aby pani wyszła z tym dzieckiem,...”niewyobrażam sobie jak można przyjąć takie dziecko na oddział,,”(dziecko płakało,wystraszone-a pod jej wpływem stał się jeszcze bardziej roztrzęsiony) Zupełny brak podejścia do dziecka-kogoś kto tytułuje się PEDIATRĄ-pani doktor jakby nigdy nie miała kontaktu z dziećmi: zimna ,chłodna,-chyba trenowała tylko na lalkach, być może humorki z życia przekłada ...
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Marta Maliczowska