Lekarze Chełmża

lekarz JarosŁaw Pikus

Lekarz rodzinny

87-140 Chełmża

Lekarz z powołania. Zawsze stara się tak dobrać leki, żeby nie trzeba było stosować antybiotyku, wysłucha, doradzi, a nawet pożartuje. Nie zmienię tego lekarza i polecam wszystkim.

lekarz Cezary Hałat

Górna 16
Chełmża

Witam. Trafiłam do doktora z polecenia, bardzo wystraszona, gdyż dolegliwość wydawała mi się dość poważna. Doktor już na pierwszej wizycie, odpowiedział jasno na wszystkie moje pytania, co uspokoiło mnie i dało poczucie iż trafiłam w dobre ręce. Pierwsze wrażenie okazało się być słuszne. Wspaniały człowiek, doskonały specjalista. Z całego serca polecam.

lekarz Cecylia Kwabiszewska

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Praktyka Lekarza Rodzinnego" Cecylia Kwabiszewska
Bydgoska 4
87-140 Chełmża

życzę wszystkim takiej opieki,personel przemiły a pani doktor każdego pacjenta traktuje jakby był najważniejszy na świecie pełna ciepła,optymizmu i profesjonalizmu.dzieci ją uwielbiają.polecam;;;;;;;;

lekarz Magdalena Kończyńska-Kmiecik

Lekarz rodzinny

Zespół Opieki Rodzinnej "Mój Lekarz"
Rynek Garncarski 1
87-140 Chełmża

Bardzo miła ,dociekliwa,pani doktor ,bardzo wysoki poziom ,bardzo dobry wywiad i zainteresowanie ze strony lekarza ,zasługuje na wysoką ocenę.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Agnieszka Seklecka

87-140 Chełmża

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, poświęca ogromną uwagę pacjentowi, służy fachową wiedzą, tłumaczy, tak, że można wszystko zrozumieć. Będąc pod opieką Pani Doktor można mieć pewność, że jest się pod doskonałą opieką medyczną.
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Mirosław Janiak

87-140 Chełmża

Rewelacyjne podejście, ogromne starania nie tylko Pana Doktora, ale i całego personelu Szpitala Powiatowego w Chełmży, żeby postawić 80 latka na nogi. Do tego naprawdę szczera, ludzka rozmowa Jestem pod wrażeniem Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Janusz Puton

87-140 Chełmża

Zdecydowanie takiego podejścia do pacjentów brakuje wielu specjalistom. Uprzejmy, szczery, życzliwy, pełen empatii. Pozdrawiam serdecznie . :)

lekarz Maciej Kaatz

Broniewskiego 44
87-140 Chełmża

nie ma lepszego ! :) prowadził 3 moje ciąże, miły, uprzejmy a przede wszystkim kompetentny. godny polecenia.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Jolanta Danninger

87-140 Chełmża

Wczoraj byłam pierwszy raz u pani ginekolog z bardzo wczesna ciąża byłam strasznie zestresowana ale ta cudowna pani pokazała że nie muszę się stresować 💓 wszystko wyjaśniła po kolei. Cudowna kobieta
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Marek Strawiński

Ortopeda, Traumatolog

Przychodnia Chełmżyńska s.c. w Chełmży
ulica Kościuszki 4
87-140 Chełmża

świetny lekarz, zabiegowiec i do leczenia schorzeń w poradni, polecam w imieniu swoim i znajomych

dr n. med. Hubert Juźków

87-140 Chełmża

Miała przyjemność być na wizycie na NFZ u doktora w Chełmży. I jestem zadowolona może i nie jest człowiekiem wylewnym ale chodzę do niego żeby mnie leczył a nie przytulał i kokietował. Będzie wykonywać mi zabieg i czuję się bardzo dobrze poinformowana i zaopiekowania. Ja polecam jeśli ktoś chce zostać wyleczony i zaopiekowany
Opinia dodana przez: Magdalena róża 🌹

lekarz Anna Górska

Sikorskiego 8
87-140 Chełmża

Pełen profesjonalizm, wyjątkowa lekarka. Jako jedyna rozpoznała chorobę. Wizyta trwała około godziny. Zostałam szczegółowo zbadana. Myślę, że leczenie pomoże, ponieważ nareszcie ktoś mnie zdiagnozował.

lekarz Alina Danyluk

87-140 Chełmża

"Ostateczne rozpoznanie - cukrzyca ciążowa" w oparciu o jeden wynik, przekroczony o kilka jednostek. Całkowity brak chęci pani doktor do weryfikacji i skierowania na dodatkowe badania. Warto zaznaczyć, że na pierwszej wizycie miałam w normie wagę, BMI, wagę dziecka, poziom cukru oraz absolutny brak objawów cukrzycy. 2 miesiące(!) pomiarów glukometrem(4 pomiary dziennie) nie wykazały odstępstw od normy, mimo tego, że nie trzymam się żadnej śmiesznej diety. Dieta zalecona w oparciu ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Jacek Żyrkowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Wyszyńskiego 9/14
87-140 Chełmża

Doktor godny polecenia w 100%. Leczenie zawsze skuteczne, odpowiednio dobrane leki. Lekarz z prawdziwego powołania z cudownym podejściem do pacjenta, poświęcający tyle czasu ile potrzeba, wszystko tłumaczy. Odpowiada na wszystkie pytania i mówi jak należy dawkować leki. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam wizytę u Pana Jacka. Złe komentarze wystawione zapewne przez osoby, które choroby symulowały, a lekarz nie jest od wystawiania "lewych" L4 tylko od leczenia! W mojej ocenie ...
Opinia dodana przez: Pacjentka.
Niestety podejście lekarza do danego pacjenta jest negatywne. Przyszedłem na umówioną godzinę z wynikiem rezonansu magnetycznego, oraz z bólem gardła. Po czym lekarz nie chciał mnie zbadać , ponieważ stwierdził że mogę być zarażony COViD. Tydzień wcześniej dzwoniłem na teleporadę po czym Pani doktor stwierdziła, że to może być angina lub jakieś zapalenie. Zapisano antybiotyk i kazano pojawić się na kontrolę kilka dni później. Po czym lekarz Pan Piotr Kastelowicz ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Maciej Paszkowski

Urolog

87-140 Chełmża

Nie polecam tego lekarza, zero podejścia do pacjenta onkologicznego,opryskliwy, nie rozmawia z pacjentem tylko krzyczy,bez jakiegokolwiek podejścia ! NIE POLECAM ten lekarz wogole nie powinien pracować w swoim zawodzie!!!
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Tomasz Orzeł

87-140 Chełmża

Tomasz Orzeł jest bardzo miły, zwłaszcza dla pacjentów, którzy nie pytają go o takie banały jak czy ich stan zdrowia jest poważny, wdrożone bądź planowane leczenie, podane leki, itp. Lekarz, który jak dziecko potrafi przespać nocny dyżur jest w dzisiejszych czasach na wagę złota - rano wstaje wypoczęty i może zaczynać kolejny dyżur. Doktor Orzeł lubi przekazywać opiekę i odpowiedzialność za leczenie najciężej chorych pacjentów na rezydentów/najmniej doświadczonych lekarzy. Jeśli ...
Opinia dodana przez: Tymoteusz

lekarz Krystyna Płocka

Kościuszki 41 lok. 4
87-140 Chełmża

najgorszy lekarz jaki moze byc nie polecam bylam u niej rano i powiedziala ze z synem jest ok a popoludni jechalam z nim na pogotowie okazalo sie ze mial zapalenie obustronne pluc.inne dzieci tez kiepsko leczy albo nie wie co mu jest albo tylko wirus.NIE POLECAM.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Grzegorz Musiał

87-140 Chełmża

Niby okulista, a podczas konsultacji mówi pacjentce seniorce z grupy ryzyka o tym, że szczepienia na COVID są szkodliwe i niebezpieczne. Lepiej niech skupi się na własnym obszarze kompetencji (no chyba, że chce być ulubionym lekarzem proepidemików i wszelkiego typu foliarzy).
Opinia dodana przez: syn_pacjentki

lekarz Barbara Tolińska-Kierat

Internista, Lekarz rodzinny

87-140 Chełmża

Zdecydowanie odradzam wizytę u Pani Doktor. Wstyd nazwać tą osobę lekarzem, jest bardzo nieuprzejma, arogancka. Do pacjenta podchodzi bardzo lekceważąco. Odniosłam wrażenie że siedzi w gabinecie za karę. Nigdy więcej nie pójdę do tej osoby. NIE POLECAM.