Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Chirurg dziecięcy Augustów

dr n. med. Marek Rog

Augustów

Lekarz z powołania. Życzyłabym sobie aby każdy lekarz był taki. Wielokrotnie leżałam Klinice Chirurgii Szpitala Klinicznego w Białymstoku, gdzie pracował Pan Doktor, jak również wielokrotnie byłam w przyszpitalnej Poradni Chirurgii Ogólnej gdzie przyjmował. W dni, w które przyjmował w Poradni, było tyle ludzi że przysłowiowej szpilki nie można było wbić. Do innych lekarzy nie było takich kolejek. Dostępny o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli do diagnozy potrzebni są inni ...

lekarz Janusz Fic

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, PROCARDIA "
ulica Szpitalna 12
16-300 Augustów

Świetny lekarz, trafiłam do szpitala i byłam przerażona, dzięki Panu Doktorowi poczułam się bezpiecznie, wykonał wszystkie niezbędne badania i udzielił dokładnej informacji. Jeśli trafisz na SORze na tego Pana Doktora, to masz szczęście.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Zygmunt Olszówka

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Hoża 2b
16-300 Augustów

Nie polecam tego lekarza byłem jego pacjentem w prywatnym gabinecie z zapaleniem prostaty wydałem około 1000 na wizyty nie potrafił trafić w odpowiedni antybiotyk który by mi skutecznie pomógł po za tym od ilości tabletek które mi przepisywał miałem problemy z wątrobą a dolegliwość dalej się utrzymywały około 2 lat Lekarz nastawiony na kasę

lekarz Jerzy Ładny

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, PROCARDIA "
ulica Szpitalna 12

lekarz Mariusz Pużyński

Chirurg ogólny, Anestezjolog

Nadbrzeżna 21

lekarz Alfred Skowroński

ul. Śródmieście 25/15

lekarz Radosław Łapiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyczne Centrum Diagnostyczno- Lecznicze L. S. Kisiel
ulica Jaćwieska 18