Lekarze Chirurg dziecięcy Nysa

lekarz Henryk Stachura

ulica Boh. Warszawy 34
48-300 Nysa

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Zostałam przyjęta bez problemu, doktor wytłumaczył co robić dalej z urazem i czułam się naprawdę jak w dobrych rękach
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Krzysztof Gutowski

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Remedium"sp.c. Głucha-Wojdak Zofia Rozumek Kazimierz
48-300 Nysa

Polecam pana Krzysztofa Gutowskiego, jest to doświadczony i empatyczny lekarz, dokładny i cierpliwy.

lekarz Marek Szymkowicz

48-300 Nysa

Profesjonalista w całej rozciągłości, otwarty na pacjenta jego pytania i obawy. opiekował się moją Mama, która podobnie jak ja jest zachwycona poziomem wiedzy, empatycznym podejściem i fachowością Pana doktora.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Kazimierz Błoński

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

48-300 Nysa

Dr.Kazimierz Bloński jest jedynym lekarzem do którego mam pełne zaufanie co do jego fachowości,udowodnił to w wielu przypadkach gdzie rzeczywiście były trudne przypadki chirurgiczne.Nasza rodzina i wszyscy znajomi którym polecilem Dra Blłońskiego potwierdzają moją opinię.Chcesz być zdrowy? DR.BŁOŃSKI

lekarz Grażyna Pietrzyk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Nyski Ośrodek Onkologii "ONKOVIT" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
ulica Rodziewiczówny 34
48-300 Nysa

Pani Doktor 20 lat temu zadzialala blyskawicznie wycinajac mi czerniaka na NFZ w Euromedicare. Sama zadzwonila po histopatologi i kazala natychmiast przyjezdzac aby poszerzyc obszar wycietej skory. Wposcila miedzy pacjentami umowila natychmiast nastepna wizyte chirurgiczna aby poszerzyc obszar wyciecia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Marek Babiak

Chirurg szczękowo twarzowy

STOMATOLOGIA Justyna & Marek Babiak
Os.Podzamcze C 11 a
48-300 Nysa

Byłam u Pana dr (bardzo nie dawno) i muszę powiedzieć , że nie spotkałam się już dawno z takim profesjonalnym podejściem do pacjenta i nie chodzi tylko o super bezbolesny zabieg ,tylko o empatię ,której brakuje dzisiejszym młodym lekarzom ,Naprawdę polecam P.S.,nie jest tak drogo jak nie którzy piszą
Opinia dodana przez: EWA

Michał Gierek

Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Gabinet Chirurgii Ogólnej
Nysa

Pan Doktor pewnie nie mógłby prowadzić Dzień Dobry TVN. W Leśnej Górze też najprawdopodobniej nie byłby ulubionym bohaterem. Nie jest to też najbardziej uśmiechnięty lekarz pod słońcem, ale jego kompetencja i kwalifikacje uratowały mi rodzinę. Życzę każdemu potrzebującemu by spotkał właśnie kogoś takiego na swojej drodze…
Opinia dodana przez: Piotr
Polecam Pana Kamińskiego. Miałam styczność z nim 3 razy: 2 razy w szpitalu w Nysie i jeden raz w Kędzierzynie na bad. Eus. Indywidualnie podszedł, rzeczowo, dobrze objaśniając mój problem. Przy czym był miły i uprzejmy. Polecam.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Aleksander Wojtyłko

Chirurg dziecięcy

torowa nysa
48-300 Nysa

Nasza przygoda z doktorem Aleksandrem rozpoczęła się przed trzema laty, gdy u syna pojawił się wodniak jąderka. Od samego początku zachwycona byłam podejściem, kompetencją i pewnością siebie dr Wojtyłko i od razu zaufaliśmy mu powierzając syna w jego ręce. Uważam , że był to jeden z najlepszych życiowych wyborów. Zabieg przebiegł pomyślnie, wręcz książkowo,pomimo wykrycia w czasie zabiegu niewidocznej przepukliny zagrażającej życiu naszego syna. Po kilku dniach Pan doktor sam ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ewa Łaszewska-Maj

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Ul.Sudecka< Nowy budynek za Berlinkiem>
ul.marii merket
48-300 Nysa

Musialam chirurgicznie wyrwać ósemki. We Wrocławiu przez przypadek trafiłam do Pani Łaszewskiej-Maj. Umówiłam się z nią w gabinecie w Nysie, bo mam tam zdecydowanie bliżej. Koszt wyrwania jednego zęba miał wynosić w granicach 200-300 zł. Po wyrwaniu okazało się, ze mam zapłacić prawie 900 zł. za dwa zęby! Jedyna rada jaką otrzymałam to przykładanie lodu na opuchliznę. Byłam spuchnięta i sina przez ponad tydzień, nie mogłam nic jeść, cały czas ...
Opinia dodana przez: paulaprl

Jarosław Bieniek

Chirurg stomatolog

Jastrzębia 8
48-300 Nysa

Pan Doktor jest bardzo miły i rzeczowy. Miałam do usunięcia dolną 8-kę. Po sprawdzeniu na zdjęciu RTG podjął się wyrwania. Znieczulił mnie tak idealnie, że tylko słyszałam że coś robi. Podczas zabiegu informował mnie o tym co robi, na tyle na ile mógł, żeby mnie nie wystraszyć (poinformowałam, że jestem okrutnym tchórzem :) ). Potem powiedział jak należy postępować dalej z miejscem wyrwania. Ząb został bardzo ładnie usunięty, nic się ...
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Krzysztof Partyka

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich "MINI-LAB"
Grodkowska 9
48-300 Nysa

Kompetentny lekarz. Prawidłowa diagnoza i szybkie rozwiązanie problemu. Wizyta i leczenie w ramach NFZ.
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Sławomir Krok

ulica Ogrodowa 1
48-300 Nysa

Lekarz który uważa się za Boga, kompletnie pominął się z powołaniem. Podważa opinie lekarza lepszego od siebie.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Marek Hankus

48-300 Nysa

Pan doktor leczy moich rodziców od wielu lat, niestety bez efektu wyleczenia. Wizyta u tego Pana ogranicza się do wypisania recept bez kontroli wynikami badań, w jaki sposób rzekome leczenie wpływa na ich zdrowie. Brak podejścia holistycznego i szukania przyczyn choroby. Zachęcanie do inwazyjnych zabiegów, zamiast leczenia. Brak dialogu i wywiadu. Pan doktor przepisuje leki zawierające w swoim składzie stearyniany, karagen i dwutlenek tytanu, tlenek żelaza, gdzie Rozporządzeniem Komisji (UE) ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Wachowiak