pomorskie chirurg dziecięcy

Szczerze Polecam ! ! !

Opinia dodana przez: Lidka Wiśniewska

lekarz Ryszard Wesołowski

Chirurg dziecięcy

Przychodnia Lekarska "Działki Leśne"
ul. Warszawska 34/36
Gdynia

Średnia ocen: 5/5

super lekarz, bardzo uprzejmy, nie podejmuje pochoppnie decyzji, jest delikatny, ma dobry kontakt z dziećmi

dr n. med. Jacek Rogoń

Szpital Specjalistyczny im.F.Ceynowy
ul. Jagalskiego 10
Wejherowo

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor przeprowadził operację mojej córeczki, która urodziła się z przepukliną oponowo - rdzeniową. Ola jest zdrowa, rozwija się prawidłowo. Biega, skacze, jest szczęśliwa. Dziękuję Jemu z całego serca, niech Mu Bóg wynagrodzi.

Opinia dodana przez: Asia

dr n. med. Marek Kornet

None
ul. Leśna 9
Bydgoszcz

Średnia ocen: 5/5

z cala odpowiedzialnoscia polecam dr.marka korneta jest to super profesjonalny lekarz ktory zna sie na rzeczy oraz jest lekarzem z powolania mega pozytywne podejscie do dziecka a takze opieka jaka otrzymalismy wraz z synem marzenie nasz synek czul sie pewnie nie stresowal sie wiedzial ze jest w dobrych rekach jeszcze raz polecam dr marka korneta

Opinia dodana przez: radek

lekarz Jarosław Wojtjuk

Gdynia

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek,znający i kochający swoich pacjentów. Lekarz z prawdziwym , rzadko spotykanym obecnie powołaniem. Kompleksowo podchodzi do leczenia, bo oprócz tego że jest wybitnym chirurgiem , bardzo duże znaczenie przywiązuje do tego ,aby chory czuł się maksymalnie komfortowo i był zaopiekowany przez: lekarzy, pielęgniarki i rodzinę. Lekarz , który dba o swoich pacjentów, jak ojciec o swoje dzieci. Zgadzam się z poprzednią opinią ,że skromność jego osoby świadczy także o jego wielkości.

lek. dent. Emilia Czaplewska

lek. dent. Emilia Czaplewska

Chirurg stomatolog   (+4 więcej)

Emilia Czaplewska. Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
ul. Adama Mickiewicza 3/box17
Reda

Średnia ocen: 5/5

Wspaniała Pani Doktor:) Każda wizyta to czysta przyjemność. Moje dzieci ją uwielbiają.. Jest bardzo profesjonalna, a przy tym miła i cierpliwa. Polecam!

lekarz Marian Cimaszewski

Chirurg dziecięcy   (+1 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Rewelacja, polecam wszystkim!Oby było wśród lekarzy więcej takich wspaniałych i oddanych pacjentom lekarzy.

lekarz Wojciech Narożański

Chirurg dziecięcy   (+1 więcej)

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63

Średnia ocen: 5/5

Wszystkie oceny na 5+ Krótko, bardzo uprzejmie i fachowo. Właściwa diagnoza w odpowiednim czasie umożliwiła odpowiednie leczenie i wyleczenie. Polecam!

Opinia dodana przez: Juliusz Uss

lekarz Maciej Murawski

Medicover Opieka Ambulatoryjna
ulica Beniowskiego 23

Średnia ocen: 5/5

Mlody chirurg o bardzo dobrym podejsciu do pacjenta, bardzo uprzejmy, pomocny, zawsze wyczerpujaco udziela odpowiedzi na wszystkie pytania.

Opinia dodana przez: Tomasz