Chirurg dziecięcy, POMORSKIE, Wyganowski gdansk milanowek warszawa sopot krakow

drDariusz Wyrzykowski

36 opinii

Chirurg dziecięcy, Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Klinika Chirurgii Dziecięcej i Urologii Akademii Medycznej w Gdańsku, Nowe Ogrody 1-6, Gdańsk 4 inne

Synek urodził się z olbrzymim znamieniem barwnikowym na nóżce.Doktor na pierwszej wizycie rozwiał wszelkie wątpliwości,wyznaczył termin operacji,wskazał najlepsze rozwiązanie.Obecnie jesteśmy po dwóch przeszczepach i ...

joanna

dr n. med.Irena Daniluk-Matraś

25 opinii

Chirurg dziecięcy, Medycyna estetyczna

Centrum Medyczne "Zachód", Grunwaldza 138, Bydgoszcz 1 inna

Polecam z czystym sumieniem,dzieci też to wiedzą, bo w gabinecie nie płacza nawet podczas nieprzyjemnych zabiegów.

drMarcin Łosin

14 opinii

POMORSKIE CENTRUM TRAUMATOLOGII, Nowe Ogrody 1-6, Gdańsk 1 inna

Cudowny człowiek i specjalista!!! Operował naszą maleńką córeczkę.Lekarz z powołania i co ważne z podejściem do rodzica i dziecka. Przed operacją wytłumaczył wszystko dokładnie ...

Dorota

lekarzJan Zagierski

13 opinii

Regionalny Szpital Specjalistyczny, Grudziądz, Grudziądz

Nic dodać nic ująć ... Najlepszy chirurg na świecie Gdyby nie on nadal mialambym krwiaki na dłoni Szczerze Polecam ! ! ! :)

Lidka Wiśniewska

lekarzRyszard Wesołowski

12 opinii

Przychodnia Lekarska "Działki Leśne", ul. Warszawska 34/36, Gdynia

super lekarz, bardzo uprzejmy, nie podejmuje pochoppnie decyzji, jest delikatny, ma dobry kontakt z dziećmi

dr n. med.Tomasz Hilger

14 opinii

Regionalny Szpital Specjalistyczny, Rydygiera 15/17, Grudziądz 1 inna

Urodzony lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Potrafi wrzystko wytłumaczyć. NAPRAWDĘ POLECAM!!!

Gall Anonim

lekarzMichał Gontarz

10 opinii

Zespół Poradni Specjalistycznych, ul. Konstytucji 3 Maja 42, Toruń

Bardzo dobry specjalista i przemiły człowiek. Nie mogliśmy lepiej trafić.Polecamy w 100 %

lek. dent.Monika Bogusz

12 opinii

Chirurg stomatolog, Ortodonta, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Centrum Stomatologiczne Monika Bogusz, Mickiewicza 6, Drawsko Pomorskie

Bardzo miły i kompetentny lekarz, na jednej wizycie konsultowało mnie kilku specjalistów, chirurg i ortodonta, bez zbednych wycieczek do innych gabinetów.

Zbyszek

dr n. med.Krystyna Szmytkowska

9 opinii

Kościuszki 16, Bydgoszcz

wspaniała pani doktor,bardzo pomocna i profesjonalna,operowała mojego małego wnusia ze wspaniałym rezultatem i kilkukrotnie udzielała nam konsultacji,polecam gorąco bo to lekarz z powołania.

lekarzJoanna Madej

9 opinii

Szeroka 25, Toruń

bardzo wytrwała. Nie odmawia pomocy, wydaje się być bezinteresowna. Szkoda, że tak trudno się do Niej dostać

Umów wizytę online.
Wyszukaj lekarza w Twojej okolicy