Lekarze Chirurg dziecięcy Świdnica

lek. dent. Jan Bernacki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Pionierów 18 lok. 5
58-100 Świdnica

Od dwóch miesięcy cierpiałam na potworny ból szczęki, moja poprzednia dentystka nie potrafiła znaleźć przyczyny mojego bólu, a Doktor od razu znalazł przyczyne - kompletnie zepsuta 7, którą Doktor Bernacki usunął bez żadnego bólu, a podkreślam, że jestem potwornym tchórzem i panikarą, a pomimo tego nie stracił do mnie cierpliwości i przez cały czas był bardzo miły, uprzejmy, tłumaczył mi dokładnie krok po kroku co teraz będzie robił i wogóle ...

lekarz Waldemar Wiatr

Łukasińskiego 15 lok. 1
Świdnica

O dobrych lekarzach mało się pisze. Tak też jest i w tym wypadku. To jeden z niewielu lekarzy, dla którego pacjent jest człowiekiem. Uprzejmy, pogada o tym i owym i opowie o chorobie, zrobi co potrzeba. Dba by nie bolało, bo przecież nie musi. Na dodatek ceny usług przyzwoite. Polecam.

lekarz Michał Drozdowski

Chirurg szczękowo twarzowy

ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

07.11w Opolu miałem usuwaną ósemkę z zakładaniem szwów. Super podejście do pacjenta.... profesjonalne wyjaśnienie zabiegu, bezboleśnie i na wesoło. Takiego chirurga jak Pan Michał ze świeczką szukać. Polecam każdemu, kto boi się takich zabiegów :)
Opinia dodana przez: Wojciech Niewiadomski

lekarz Jakub Turek

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

NZOZ "KOLMED" s.c.
ulica Kolejowa 8
58-100 Świdnica

Do pana doktora przyjechałem z Poznania w celu wykonania przetoki. Przyłączam się do wielu pozytywnych opinii, które słyszałem na jego temat. Pan doktor jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą ale też okazał dużo zrozumienia dla mojej sytuacji. Podczas zabiegu czułem się bezpiecznie i spokojnie. Polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Kazimierz Białkowski

Centrum Usług Medycznych "Eskulap" Spółka z o.o., przedsiębiorstwo wykonujące działalność leczniczą
ulica Zamenhofa 47
58-105 Świdnica

Dziękuję Panie Doktorze, że podjął się Pan u mnie leczenia ran powstałych w wyniku krytycznego niedokrwienia kończyn dolnych.Trwało to długo, gdyż rany były duże i głębokie,ale dzięki Pana wiedzy i zaangażowaniu w leczenie wszystkie rany zostały wygojone.Dziękuję również Paniom pielęgniarkom,które robiły opatrunki. Bardzo polecam Pana Doktora przy tego typu schorzeniach.Wdzięczny za wyleczenie Stanisław.
Opinia dodana przez: Stanislaw

lekarz Bodha Subedi

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy
plac Wojska Polskiego 2a

{'id': 10304, 'name': u'\u015awidnica'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Aleksander Biały

lek. med. Aleksander Biały

Chirurg ogólny, Urolog

Zespół Usług Medycznych "MEDYK" sp z o.o.
Gdyńska 25a
58-100 Świdnica

W grudniu 2019 dowiedziałem się o mojej chorobie, a już na początku stycznia Pan doktor wiedząc, że liczy się każdy dzień podjął się niełatwej operacji usunięcia nerki, co było priorytetem dla dalszego leczenia. Z kartą DILO poszukując terminu takiej operacji to ,w najlepszym wypadku, oczekiwanie ok. 4 miesiące i to z wielkim znakiem zapytania czy mnie zakwalifikują do niej. Dziękowałem losowi, że spotkałem właśnie jego bezinteresownego i tak pomocnego. Jestem ...
Opinia dodana przez: Zygmunt

dr Adam Paszkowski

Świdnica

Genialny lekarz, pełen empati i zrozumienia dla pacjenta. Do tego bardzo dobry fachowiec. Wiele razy wyciągał mnie z choroby i za każdym razem skutecznie.
Opinia dodana przez: Marek

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny

ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

Polecam z całego serca! Pan Ryszard konkretny , miły i bardzo doświadczony. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona. W klinice czułam sie jak królewna. Opieka na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Mariusz Dyda

Władysława Łokietka 13
58-100 Świdnica

Zero profesjonalizmu, lekarz chamski, przyjął nas z pretensjami, a to przeciez jego praca. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Krzysztof Świokło

ul. Karola Marcinkowskiego 12

Konkretny ,miły słucha uważnie pacjenta,

lekarz Jan Jazienicki

Chirurg ogólny, Traumatolog

Żeromskiego 11
Świdnica

Polecam wszystkim potrzebującym fachowej pomocy. Miły, empatyczny człowiek. Moja dolegliwość została wyleczona.
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Lesław Krata

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Armii Krajowej
58-100 Świdnica

27 września jechałam do szpitala w Wałbrzychu po wynik hist pat. W Świdnicy na skrzyżowaniu w tył samochodu (byłam pasażerką) uderzył dostawczy bus. Krótko po incydencie przyjechała karetka. Zaopiekował się mną Pan dr Lesław Krata. Profesjonalista , fantastyczny człowiek. Jestem trudną pacjentką. upartą .30 sierpnia przebyłam zabieg kraniotomii czołowej prawostronnej. Bardzo dokładnie i super fachowo pan Doktor zajął się nadpobudliwym poturbowańcem. Dziękuję również przemiłej pani Ratowniczce Medycznej .Ogromne buziaki dla ...
Opinia dodana przez: Dana1974/

lekarz Dariusz Konopczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AR-VITA" Usługi Medyczne
ulica Kliczkowska 30
58-100 Świdnica

Bardzo kompetentny, empatyczny lekarz. Zabieg wykonany błyskawicznie, wcześniej dokładnie wyjaśniona przyczyna choroby i dalsze postępowanie, polecam

lekarz Marian Sienkiewicz

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Świdnicy
plac Wojska Polskiego 2a
58-100 Świdnica

Nie wiem dlaczego takie srogie opinie. Lekarz jest naprawdę w porządku. Pomimo kolejek sporych lekarz był wyrozumiały, potrafił pomógł, doradzić. Polecam.
Opinia dodana przez: Anonimowy

lekarz Adam Biernacki

Specjalistyczny Gaginet Ginekologiczny
Żeromskiego 13 lok. 4

lekarz Artur Raiter

Chirurg ogólny, Gastrolog

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29

lekarz Józef Ząbek

ul. Jarosława Dąbrowskiego 6
58-105 Świdnica

lekarz Rafał Kmieciak

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
ulica Gdyńska 25a

lekarz Grzegorz Książkiewicz

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29