chirurg naczyniowy

Sortuj

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Chirurg naczyniowy   (+4 więcej)

MediSpace
ul. Spokojna 5

Godny polecenia. Cierpliwy, kompetentny, odważny - w dobrym tegobsłow znaczeniu. Potrafi wyjść z konwenansów gdy chodzi o dobro pacjenta

Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Robert Tworus

Chirurg naczyniowy   (+1 więcej)

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny przy ul. Banacha
ul. Banacha 1a

Jestem po zabiegu SKLEROTERAPI ,który zakończył się SUKCESEM. Długo oczekiwałam na ten zabieg ,ale mogę się tylko cieszyć ,że to, właśnie On ,dokonał tego ostrzyknięcia . Jest EFEKT ,co przekłada się na mój komfort. Ufam temu człowiekowi i czuję się pod profesjonalną opieką medyczną. Sama przyjemność obcować z takim człowiekiem. Przy moich skłonnościach naczyniowych ,cieszę się że dotarłam do właściwego specjalisty i ,że JEST.R*.Ślicznie DZIĘKUJĘ . Renata*

Opinia dodana przez: renata
Najbliższy termin: dzisiaj o 16:15 # 4

dr n. med. Marek Kotala

Chirurg naczyniowy

MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów
ul. Narutowicza 42
Śródmieście, Łódź

jest to cena nie wygórowana i dostępna

jest to cena nie wygórowana i dostępna

Opinia dodana przez: Edward Olczyk edward11944
Najbliższy termin: jutro o 12:40 # 5

dr n. med. Adam Zieliński

Chirurg naczyniowy   (+2 więcej)

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
Wesoła, Warszawa

Dr bardzo w porządku. Wszystko wytłumaczone dokładnie i wszystko wykonane perfect. Polecam wszystkim dr Adama i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Piotr
Najbliższy termin: 1 Sie o 16:00 # 10

dr n. med. Agnieszka Zwierzchowska-Tkaczyńska

Chirurg naczyniowy   (+2 więcej)

Coramed Centrum Medyczne
ul. Karola Olszewskiego 58
Wrocław

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz. Operowana byłam 2- krotnie przez Panią doktor na żylaki kończyn dolnych. Minęło już 6 lat czuję się świetnie. Nie zapomnę staranności i uprzejmości pani doktor.
Pozdrawiam i bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Halina