Ilość placówek


Dostępność

Wyczyść

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe

Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

laskus

- 4 lekarzy

Sortuj

lekarz Jacek Laskus

Chirurg ogólny

liczba opinii: 21


pl. Stary Rynek 5
Słupsk

Średnia ocen: 4,6/5

Jestem świeżo po usunięciu guza z płatem tarczycy.Jak ja się bałam. Dziewczyny ( pacjenci) dr Jacek Laskus to specjalista z ...

Jestem świeżo po usunięciu guza z płatem tarczycy.Jak ja się bałam. Dziewczyny ( pacjenci) dr Jacek Laskus to specjalista z ogromną wiedza i doświadczeniem. On przeprowadził mnie przez ten stresujący czas - jak dziecko za rękę. Wszystko spokojnie, przystępnie wyjaśnił. On i cały personel szpitala "Salus" w Słupsku daje ogromne poczucie bezpieczeństwa każdemu pacjentowi od momentu przekroczenia progu szpitala do jego opuszczenia.Dr Jacek Laskus to profesjonalista o ogromnej kulturze osobistej (ktoś narzeka , że mało mówi-szpital to nie klub dyskusyjny). Dr Jacek Laskus to SUPER LEKARZ. Dobrze, że go mamy.
Serdecznie dziękuję Pani doktorze za pomoc w podjęciu decyzji o operacji, gratuluję wiedzy medyczne i zwykłej ludzkiej mądrości. Dziękuję całemu zespołowi szpitala SALUS za wspaniałą organizację pracy, troskę i opiekę. Dzięki Wam Stres wynikający z pobuty w szpitalu jest zminimalizowany.Serdecznie dziękuję.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Wiesława Kucharska

Copyright ©2016 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat